Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL6 -Runda3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bugi sa na tym elemencie pod slupem co wokol niego jest taki pomaranczowy pasek, jak zle skoczysz traci predk i dobrze ze w wersji "light" nie ma tego slupa przy 1 skoku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sebik1992 napisał:

BTW. Jeśli lądowania na powierzchnie o innym kącie nachylenia uważacie za bugi, to znaczy że ja nie mam pojęcia o techach. Według mnie istotą techu nie jest ciągłe hamowanie (tzn. jest, ale max z 2 razy na mapie), a odpowiednie ustawienie się do driftu, bo właśnie o drift (głownie "samoczynny") mi na tej trasie chodziło.


stroisz fochy, a nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem tego ci się pisze. Ustawienie się do tych driftów to żaden problem, a to że bugi są to fakt i tyle: zapierdalasz, skok, drift, skok, drift, skok, bug i ch**=zero prędkości ... kolejność może być dowolna w tej sekwencji ... każdy kto jeździł tą trasę wie o czym mówię. Poziom trudności tej mapy jest co najwyżej średni, a jakoś nie za często dowozi się te grube minusy do mety ...

MAXERRR napisał:
jeżeli chcecie , to mogę nieco " przerobic mape" skoro jest ona "zbyt ciasna " bugow moim zdaniem nie ma. to ze się w zakretach nie miescicie to już nie moja sprawa, poprostu trencie dalej Very Happy a co do mapy, to moim zdaniem zmienicie zdanie , jak będziecie smigac w miare dobrze i REGULARNIE na mapie Cool bo taka gra na TA to jest bezsens. bijecie się kto z was pojedzie te 30 setnych szybciej. lepiej odrazu zacznijcie na rundach trenic.


na Maxerze ja jakoś nie łapię bugów. Tzn auto podskakuje przy tym slalomie przy wjeździ na drugi lap. Może lepiej by było bez tego guzika za startem ;p ... można by się fajnie w drift złożyć, bo tam jest cholernie ciasno.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Admini map: proszę już bez zmian map w trakcie przygotowan do nastepnej kolejki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

shit to mapka shadowa, przejechalem ja 3 razy w ciagu 1h treningu i to ledwo

a multilap jest ok, ostatnia mapka jaka mi przypasila to nc3-shadow-d, wiec graty dla maxera za ta mapke Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
shit to mapka shadowa, przejechalem ja 3 razy w ciagu 1h treningu i to ledwo


akurat na twoja opinie sram najbardziej i to z usmiechem na twarzy
dam ci kilka wskazowek:

1. nie pierdol skoro 3 razy w ciagu godziny dojechales (rofl?:F pozdro Master) i spróbuj wytezyc umysl o czym to tak naprawdę swiadczy
2. nie pierdol poki nie wytrenisz (pewnie i tak ja na meczu pojedziesz i tak^^)
3. nie pierdol bo o gustach się nie rozmawia, akurat tak się sklada, ze mapa na NC3 to jeden z wiekszych shitow calego NC
4. nie pierdol... i hój, ić stont


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 10 czerwca 2008, 21:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 10 czerwca 2008, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque n/c ....
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mapka shadowa to majstersztyk, bardzo skillowa, wymagająca i nie dziwie się, że Ci nie pasuje seque, mi też nie pasuje, ale wytrenić to trzeba. i nie mów, że mapka jest shitowa, na pewno nie po 3(!) przejazdach. tak mówiłem o tranq, a okazała się świetną mapką, a nawet miłą. przejedź jeszcze kilka razy, zdobądź jakiś medal i wtedy mów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie jest tajemnicą, że nie potrafię przejechać mapki Shada tak jak on, czy Jarek, ale i tak będę ją jeździł, bo czuje że się na niej można dużo nauczyć ... to że nie umiesz zrobić WR na jakiejś mapie nie znaczy, że jest zła, niemniej na temat gustów się nie rozmawia. Nie podoba Ci się ?! Ok Wink
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Redzik dobrze gada, ja tez czesto nie mogę dojechac Razz i co z tego mamy dopiero wtorek a przed nami caly tydzien, zacznijcie jeździć na rundach to zobaczycie ze jest zajebista.

btw, shad mowil ze to mapka tylko dla pr0 Razz SmileSmileSmile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Akurat miałem 'przyjemność' przejechania mapkę Shada. Trochę mapek w tej zajebanej grze przejechałem ; D Mapka całkiem ok, ale są momenty w których człowieka kurwica może złapać, jak dobrze że ja to na lajcie śmigam ; D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po kilkounastokrotnym przejechaniu calego mappacka musze stwierdzic, ze:
Sebik:
mi się mapka podoba, fakt nie jest super techniczna ale trochę techniki potrzeba do dobrego czasu ;]
48.50 jak na razie ale nadal mierze wyzej ^^
Shad:
mapa wymagajaca skilla! Trudna ale piekna ;] fajnie się wchodzi w każdy zakret ale AT to jest dla mnie coś nieosiagalnego ^^
tu jednak natrafilem na sporo bugow Sad
Maxer:
traska bardzo fajna ale trochę monotonna... ciagle takie same zakrety Razz minusem jest wejscie w drugie okrazenie...

Ogolnie mappack mi się podoba i sadze ze powalczymy z PGS-em ;D
tyle ode mnie Razz

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rolandflagg napisał:

mapa wymagajaca skilla! Trudna ale piekna ;] fajnie się wchodzi w każdy zakret ale AT to jest dla mnie coś nieosiagalnego ^^


widzisz a wczesniej mowiles "IMO najwiecej bugow jest u Shada"

... i nic nie mowilem bo to był jakiś argument, nie wiem gdzie je znalazles ale był argument a nie k**wa wyleci ci taki seque i pierdolnie ze dojechac nie umie wiec mapa jest popierdolona... no k**wa...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh, postaram się jakos jutro zrobić i pokazac repy z bugami Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 czerwca 2008, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba nie zrozumiales^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 11 czerwca 2008, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie czaje o co wam chodzi z tymi bugami w każdym bądz razie nvm.
Mapka Sebika jest dosyć prosta ale trzeba tam jechać naprawdę szybko żeby nie tracić.Ja narazie mam tam kiepskie tempo.
Mapka Shada to jak dla mnie najlepsza mapka na PL6 jak do tej pory.Trudna i wymagająca ale o to chodzi żeby ją trenić porządnie a nie mapka łatwa, którą wytrenujesz w 10 minut.Authot Time to dla mnie kosmos ale ja nie mam skilla na takie czasy więc potrenuje na niej żeby się czegoś nauczyć ;-)
Traska Maxera też spoko mutlilap ale również łatwy.Jedynie wyjazd na 2 lap jest trudny ( 2 zakręt w lewo ).

Ogólnie Mappack spoko i moim zdaniem jest najlepszy jak do tej pory po we wczesniejszych były trasy, które nie trwaiłem albo były sedniackie.

GJ Panowie !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 czerwca 2008, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli jak nie mogę mapki przejechac to jest skillowa to spojrz na lole, ich prawie nie da się przejechac wiec sa suuuuuuuupeeeeeeer skillowe nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 11 czerwca 2008, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
jeśli jak nie mogę mapki przejechac to jest skillowa to spojrz na lole, ich prawie nie da się przejechac wiec sa suuuuuuuupeeeeeeer skillowe nie?


Ja się tak czasem zastanawiam o co Ci chodzi, chcesz na sile zwrocic uwagę na siebie i być kontrowersyjna osoba tutaj? Raczej Ci to nie wyjdzie bo poki co jesteś trochę smiechowy Cool

Pisze tak bo nawet ja nOOb jakich mało potrafie przejechac mapke Shadowa bez wiekszych problemow z jak najbardziej pozytywnymi odczuciami i lekko mnie Twoje wypowiedzi na jej temat dziwia Rolling Eyes

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 czerwca 2008, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
jeśli jak nie mogę mapki przejechac to jest skillowa to spojrz na lole, ich prawie nie da się przejechac wiec sa suuuuuuuupeeeeeeer skillowe nie?


O JA pi***olę, MOJE TRACKI TO LOLE!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 czerwca 2008, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Seque napisał:
jeśli jak nie mogę mapki przejechac to jest skillowa to spojrz na lole, ich prawie nie da się przejechac wiec sa suuuuuuuupeeeeeeer skillowe nie?


O JA p***dole, MOJE TRACKI TO LOLE!


ciekawy rym Cool ... no w sumie lole też są skilowe, tylko wymagają innego skila Happy ... swoją drogą Seque: lolów nie umiesz, techów nie umiesz to co Ty umiesz ?! Happy ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 11 czerwca 2008, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

*TCW*IrRed napisał:

.. swoją drogą Seque: lolów nie umiesz, techów nie umiesz to co Ty umiesz ?! Happy ...


wkurwiac ludzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?