Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Server dedykowany 20-70k
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 01 listopada 2008, 12:11    Temat postu: Server dedykowany 20-70k Odpowiedz z cytatem  

Witam, jak pewnie niektórzy już zauważyli od paru dni w Polsce istnieje server z przedziałem rankingowym 0-60k.
Server istnieje pod różnymi nazwami:

- BIO 100slots
- BIO Max Power
- BIO Nadeo

Jak widać server dysponuje stoma slotami. Server jest stały i należy do klanu BIOHAZARD, zapraszamy codziennie (póki co jest to BIO Nadeo, ponieważ wciąż układamu zróżnicowane play'listy). Server stoi w województwie Śląskim.

I tutaj wychodzę do graczy TM z pytaniem. Czy wspomoglibyście nas miedziakami ? Chcielibyśmy założyć osobny server dedykowany z przedziałem punktowym 20-70k, ale niestety koszt zakupu takiego servera wynosi 20 tysięcy miedziaków. Póki co nie dysponujemy taką ilością miedziaków. Jeżeli ktoś chciałby nas wspomóc proszę wysyłać miedziaki w wiadomościach na któryś z tych loginów:

krzys_pery
imperiator
playergrid

...lub przez server opcją "Donate".

Już teraz jest to jedyny server w Polsce z takim przedziałem punktowym a drugi, większy jeszcze poprawił by tą sytuację. Jeżeli dojdzie to do skutku to wiedzcie, że server nie jest stawiany tylko dla ns ale dla wszystkich którzy przkroczyli już "magiczny limit" 50 tysięcy punktów. Pozdrawiam i z góry dziękuję za doatcje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 01 listopada 2008, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bym dał all co mam ale zbieram na TMU Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 01 listopada 2008, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wierze że z Perym zdobędziecie tyle ile trzeba miedziaków ;D Tak czy siak powodzenia ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
matiwas13
Jeździ konno


Dołączył: 02 Paź 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 18



PostWysłany: 01 listopada 2008, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wreszcie jakiś porządny serwer. Brawa za ambicje abo wam się udało Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 01 listopada 2008, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Voj4k: mówi się trudno... ale jak masz miedziaki to masz też konto united przecież... czy się mylę o co więc chodzi ?

Ekwador: dziękuję za życzenia Very Happy

Matiwas: a ty nie chwal tylko załatw z 20k miedzi (oczywiście żartuję) dzięki za pochwałe.


Wpłaty wciąż mile widziane...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 listopada 2008, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sorry, ale ja już wolę dać darowiznę Ratlandowi.
_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 01 listopada 2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus jak wolisz ja też lubię grać na Ratlandzie ale:
1. Popatrz od kiedy oni istnieją a wciąż mają 0-60
2. Ratland jet United a nasz byłby Nations czyli dla wszystkich...

ale nikt nikogo nie zmusza...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 listopada 2008, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
1. Popatrz od kiedy oni istnieją a wciąż mają 0-60

20-70 Smile.
Cytat:
2. Ratland jet United a nasz byłby Nations czyli dla wszystkich...

Zobacz ile masz polskich serwerów Nations... a zobacz ile masz polskich serwerów United.
Tyle ode mnie. Wspierajmy serwery United... tak szybko znikają.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 01 listopada 2008, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. No moja pomyłka ale niedawno jeszcze było 0-60
2. Twoja decyzja i opinia...


P.S - pamiętasz, kiedyś wysałełm ci skana z instrukcji TMUF, mam pytanie... co z nim zrobiłeś (o ile można wiedzieć ??)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 01 listopada 2008, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ratland trzyma się dobrze i myślę że ma już wystarczająco miedzi na 40-80k (donaty), ale chyba chodzi o warunki stawiane przez Nadeo na takie limity. Przy 20-70k jest ograniczenie max 20 graczy, więc 20-70 jest raczej ostatecznym limitem Ratlandu. Ja mogę chętnie zdonatować jakiś serwer Nations.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 01 listopada 2008, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sebik teraz stoi server BIO Nadeo możesz zdonatować tam, albo wyślij bezpośrednio do mnie... całe miedziaki pójdą na serva 20-70 w nations..

Jakby co mój login: playergrid

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 listopada 2008, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
P.S - pamiętasz, kiedyś wysałełm ci skana z instrukcji TMUF, mam pytanie... co z nim zrobiłeś (o ile można wiedzieć ??)

Poszło do kosza z formatem. A dlaczego? ;].
Cytat:
Przy 20-70k jest ograniczenie max 20 graczy, więc 20-70 jest raczej ostatecznym limitem Ratlandu.

A szkoda ;f.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 01 listopada 2008, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja może coś dorzuce jak będę miał tmuf zainstalowane bo obecnie nie mam miejsca ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 listopada 2008, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z chęcią podrzuciłbym miedziaki, gdybym posiadał TMUF...
Co do dywagacji na temat: dofinansować serwer TMUF czy TMNF...
Według mnie, biorąc pod uwagę, że znacznie więcej osób gra w Nations, tenże serwer byłby bardziej odpowiedni. Czemu? Większa ilość graczy, więcej dla sceny. A dla TMUF rozumiem, że jest mało serwerów Polskich (tak przynajmniej piszecie), ale skoro mniej graczy to i mniej serwerów, logika matematyczna Very Happy Róbcie co chcecie, ja i tak niczego zrefundować nie mogę :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 listopada 2008, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mamy w tmnf serwer z starymi nadeosami. Nowymi nadeosami, serwer ligi F1 ogólno-dostępny, mamy serwer mini, mamy tech serwery, oraz full serwerów klanowych. Jeszcze Ci mało? Zaprawdę powiadam Ci, jest gdzie grać.
A Ratland mamy tylko jeden. Był jeszcze serwer EASY and SHORT, ale usuńęli go, więc narazie mamy tylko jeden serwer TMUF... Sad.
A szkoda ;p.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 02 listopada 2008, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bo primo w TMU jest beznadziejny system jazdy.. ja nie wszedłem na żaden serwer United od 2 tygodni, grałem tylko w dzień w którym dostałem kod i się zawiodłem po prostu..

Bilus - piszesz, że jest w **uj serwerów Nations, ale czy Ty rozumiesz, że są one z limitem 50k, a widziałeś jakiś z limitem do 70k? A to jest zamierzeniem Playera.. n/c

Poza tym na Ratlandzie siedzi przeważnie tak 3-4 graczy.. a przez większość czasu stoi pusty... więc nie wiem po co wam dziesiędziesiąt innych serwerów ^^


Ostatnio zmieniony przez Maybe. dnia 02 listopada 2008, 12:47, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 02 listopada 2008, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

miło by było gdyby był u nas jakiś server 60-80 albo coś w tym stylu. I byłby na hasło. ( podane oczywiście oficjalnie na tmpl )
By był only polish boosters Happy

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 listopada 2008, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Bo primo w TMU jest beznadziejny system jazdy..

Jakbyś nie zauważył, to w TMU masz 7 środowisk, każdy ma inną fizykę i się rządzi innymi prawami. Więc nie rozumiem stwierdzenia "beznadziejny system jazdy". Który?!
Cytat:
Bilus - piszesz, że jest w **uj serwerów Nations, ale czy Ty rozumiesz, że są one z limitem 50k, a widziałeś jakiś z limitem do 70k?

Jak chcesz boostować, to masz od uja takich serwerów, ale nie w polsce, to fakt. Przy czym ja wchodzę na polskie serwery, nie by nabijać rank, tylko żeby wymienić się doświadczeniem z rodakami, oraz pogadać jak ktoś znajomy jest na serwie. ;].
Cytat:
miło by było gdyby był u nas jakiś server 60-80 albo coś w tym stylu. I byłby na hasło. ( podane oczywiście oficjalnie na tmpl )

Wyszło by na to, że wchodziłoby parę osób na taki serw, i d*pa z boostowania ;D.
Ale jest jedna rzecz w tym serwie, której nie zauważyłem... ten serwer ma podajże 100 slotów. ;D. Dajcie jakieś mini techy na serwa, to was wesprę, a co! ;d.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 02 listopada 2008, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus napisał:
Cytat:
Bo primo w TMU jest beznadziejny system jazdy..

Jakbyś nie zauważył, to w TMU masz 7 środowisk, każdy ma inną fizykę i się rządzi innymi prawami. Więc nie rozumiem stwierdzenia "beznadziejny system jazdy". Który?!


Nie bój, zauważyłem. Wszystkie ^^ a szczególnie snow. Na Island np. autko czasem zbyt gwałtownie skręca i reaguje na lekkie naciśnięcie klawiatury, może na padzie jest inaczej.. Mam wrażenie jakbym jechał pustą (bo lekką) puszką po konserwie na kółkach i tyle.

Na tym takim envirze, co niebo jest fioletowe jest z kolei odwrotnie.. Jakbym jechał czołgiem..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ukito
Jeździ konno


Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 84


PostWysłany: 02 listopada 2008, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli Ci się aż tak nie podoba TMUF to sprzedaj co za problem. Jest wielu ludzi którzy chcieliby mieć TMUF. A co do serwera Ratland to wystarczy wejść tak na około 20/30 min. i zbierze się parę osób a potem przyjdą nastepni i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?