Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
trochę kultury!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:02    Temat postu: trochę kultury! Odpowiedz z cytatem  

Chciałem poruszyć dyskusje związaną z ostatnim wybrykiem Jakuba.
Typowe rozwiązanie problemu na tmpl czyli zamknięcie tematu i dyskusji nie ma, lecz problem zostaje. Dobrze wiemy że to nie pierwszy raz gdy obraża kogoś, najgorsze jest to że takie zachowanie tu jest akceptowane i nikt nie robi nic żeby to zmienić.

Cytat:
seque = envy jest CHUJEM, cwaniekiem, który chce być czescia czegoś, czego czescia NIE jest.
dzięki!


Jakie Jakub ma prawo do nazywania Seque chujem?
tmpl jest dla wszystkich, uważasz że jesteś lepszy, tworzysz elite, ktoś do niej nie należy to zrób sobie swoją społeczność, twoje forum i tam se pisz takie rzeczy.

Jakubie, oceniasz osoby tylko na podstawie tego czy były na lanie czy nie, nie rozmawiając z nimi na gg na skype, przez telefon. Ja znam Maćka ponad 2 lata i nigdy nie wydał mi się e-cwaniakiem tym bardziej chujem.

Zapewne żadnie konsekwencje wobec Jakuba nie zostaną wyciągnięte, bo przecież on jest fajny, jeździ na lany i robi śmieszne tematy o kupie...


Temat ma być kulturalny, i nie chciałbym by ktoś zamknął ten temat

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
martys15
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 8
Skąd: Z domu klikam

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na innych forach przeklinanie jest z góry karane banem a tu nie.Gdzie wejdem w jakiś temat są słowa typu k...... (nie chce ich cytować ) itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chryste zajmijcie się życiem codziennym... Dajcie się k**wa siana... Ile Wy wszyscy macie lat... wiekszosc z Was uwaza się za ludzi powaznych a przejmujecie się ze ktos tam kogos przez internet wyzwał... k**wa no zmądrzejcie ludzie... Jezu Drogi pojebały Wam się wartosci całkiem... miec to w d*pie i tyle.

To jest CHORE zeby się czym stam przez neta przejomowac.. Nie mogę!!

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ty jesteś chyba moderatorem, nie ? Nikt się tu nie przejmuje, nie ma żadnych kompleksów z powodu wyzywania kogoś przez internet. Ale moderator na forum jest od tego, żeby pilnować porządku. Tak mi się wydaje...

Regulamin TMPL napisał:
Na wszystkich forach TrackMania Poland zabronione są:

(...)
- treści obrażające innych uczestników dyskusji lub wymierzone przeciwko konkretnym osobom lub grupom społecznym


Regulamin TMPL napisał:

(...)
- wykroczenia przeciw powyższym zasadom mogą powodować otrzymanie ostrzeżenia od Admina lub Moderatora, w przypadku dużej liczby ostrzeżeń lub rażących wykroczeń, użytkownik może zostać czasowo wykluczony z forum


Tak na marginesie, to jestem ciekawy, jaki procent użytkowników TMPL przeczytał regulamin...


Ostatnio zmieniony przez KD Maciuś dnia 28 grudnia 2008, 16:20, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i to mówi osoba która ma pilnować porządku na forum...

ja mało się tu udzielam, ale jak to dzisiaj rano zobaczyłem to się wkurwiłem nie powiem. Ale chodzi o to że tu nik nic z tym nie robi!!!! a chcecie mieć porządek na forum...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale tak się tym przejmujcie... Ludzie Drodzy, jest tyle poważnych spraw w życiu człowieka ze jakims forum i kims tam ze coś tam się nie przejmuje.. A ja nikogo z Was szacunku do siebie uczył nie będę. Jak ktos chce pozadku i kultury na forum to niestety trzeba najpierw zacząc od siebie tak samo Seque jaki i Jakub nadużywają może szacunek rózych ludzi czasami. No ale czy warto płakac z tego powodu.

Tak jak powiedziałem wczesniej ja Was przez jakieś warny czy coś zachowania uczył nie będę , wszyscy sa tacy jak się wychowali a ze ktos do mnie tutaj powie na "K" czy "CH" to mnie to nie obchodzi i miałbym to daleko gdzies...

Nie róbcie paniki

EDIT:
Co do pilnownia porządku to wiecie sami że Was jest gorzej upilnowac niz całe przedszkole dzieci... Dam Wam moda i pilnujcie bzdur które piszecie.

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
martys15
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 8
Skąd: Z domu klikam

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

marek napisał:


! a chcecie mieć porządek na forum...


To za chamstwo dawajcie bany.Ładni mi to moderatorzy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czemu większość jego przewinień jest chowana "pod dywan" i zapominana ? Takie podlizywanie się ? Żeby Jakub was lubiał ? Admin, czy moderator (wszystko jedno) powinien być bezstronny i jednakowo karać użytkowników za jednakowe wykroczenia, niestety tutaj tego brakuje.

Ile razy ja mam powtarzać, że mam gdzieś, co Jakub o mnie myśli, chodzi tylko o to, że on nie ponosi za to odpowiedzialności i jest bezkarny.


Ostatnio zmieniony przez KD Maciuś dnia 28 grudnia 2008, 16:30, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:

Tak na marginesie, to jestem ciekawy, jaki procent użytkowników TMPL przeczytał regulamin...

Za to Ty na pewno czytasz wszystkie licencje programów (w tym gier), które pojawiają się w czasie instalacji, jak mniemam? Zresztą nie chodzi o to, żeby wykuć regulamin na pamięć i być mastah, tylko zachowywać się normalnie, nie naduzywac przeklenstw, netykieta jednym slowem.


EDIT:
Cytat:
Ile razy ja mam powtarzać, że mam gdzieś, co Jakub o mnie myśli, chodzi tylko o to, że on nie ponosi za to odpowiedzialności i jest bezkarny.

Wiesz, w Internecie każdy jest bezkarny, a o wyzywanie od ch***w czy innych pizd się nie pozywa do sądu Rolling Eyes



pozdro

_________________


Ostatnio zmieniony przez *тсω* Pawel dnia 28 grudnia 2008, 16:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak, ale tak samo jak w kraju na forum też jest prawo i ludzie którzy je egzekwują jeżeli zostanie złamane i żeby z niego skorzystać jeśli ktoś cie np obrazi. Jeżeli ma być tak jak pisze jarecki to uzuncie regulamin i każd będzie każdeko pojeżdżał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 28 grudnia 2008, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NA KRZYŻ Z NIM!!!!!

albo proponuje, zeby na nastepnego lana każdy wzial ze soba kawalek drewna i sznur. Zbudujemy szubienice i będziemy wieszac tych co nie przestrzegaja regulaminu. HIP HIP HURRA nareszcie będzie porzadek...


*************************************************************

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 28 grudnia 2008, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pawel napisał:
Zresztą nie chodzi o to, żeby wykuć regulamin na pamięć i być mastah, tylko zachowywać się normalnie, nie naduzywac przeklenstw, netykieta jednym slowem.



no to naucz swojego starszego kolegę i będzie po sprawie ...

mat czasami chcecie być śmieszni ale teraz ci nie wyszło

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog


Ostatnio zmieniony przez KD Psik dnia 28 grudnia 2008, 21:20, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
mat czasami chcecie być śmieszni ale teraz ci nie wyszło

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=sarkazm


mat, też dawaj gwiazdki, jak ironizujesz lub drwisz, szydzisz ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 28 grudnia 2008, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zal i patologia to forum, bany powinny się posypac a nie. jakby ktos iiny nawrzucał to zaraz by go banowali, ale to jest jakub i jego nie mozna.
moderatorzy sa po to zeby zaprowadzac porzadek, i nie probojcie go usprawiedliwiac tym ze nie ma się co przejmowac, ze ktos kogos w necie wyzwal.
dobrze napisałeś psikuta Smile

_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 28 grudnia 2008, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Paweł ale "sarkazm" - "szyderstwo" ma być zwykle dla innej osoby poniżające ale dla Ciebie śmieszne ale mu to nie wyszło by chyba sam PGS się śmieje...
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No niestety nic się nie zmieni jeśli na bezczelność użytkowników jest przyzwolenie modów a niektórym ta bezczelność się podoba...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 28 grudnia 2008, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Marek cicho e-cfaniaku, H5F nuby nie jeżdżą na LANY! a się wypowiadają na temat tego FORUMA* ! Przyjedź na LANA i im pokaż jaki jesteś e-kozak.


Zapomniałem dodać kozaku że nie wchodzisz na TS'a ! na JAKUBOWEGO TSa ! ! !

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 28 grudnia 2008, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yee kto nie wejdzie na TSa jest e cwaniakiem.. a ten co powie komus coś przez neta i nie będzie na PGA jest e -kozakiem.. !! hip hip hura.. zenuaaa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

weźcie kurde skończcie takie dyskusje, bo zawsze jest to samo, nigdy nic się nie rozwiązuje, temat się wycisza a za tydzień to samo. bes sęsu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
weźcie kurde skończcie takie dyskusje, bo zawsze jest to samo, nigdy nic się nie rozwiązuje, temat się wycisza a za tydzień to samo. bes sęsu.


Właśnie po to jest ten temat, żeby nie "zamiatać" takich spraw, tylko rozwiązać je - raz, a dobrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?