Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rezerwacja terminów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

solówa i ch** a nie płaczecie jak baby.
_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Aluzje sa uzasadnione, bo na tmpl ciagle ktos sobie do gardla skacze ;f


To już zależy od ludzi, a nie od portalu. Poczytaj sobie np. esports.pl (komentarze pod newsami), albo interia.pl (komentarze pod niusami) itd. ... tam gdzie jest sporo użytkowników zawsze znajdzie się dwójka lub trójka o kontrastowych poglądach ... czy to znaczy że te portale to crap ?!

PS. dla każdego kto chciał skomentować mój post : nie nie porównuję tmpl do tych portali, jedynie służą mi one jako przykład często odwiedzanych stron

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Foch to w tej sytuacji zdecydowanie zła decyzja. Ale to nie moja sprawa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yooo, podchodzisz do tego calego PL7 zbyt profesjonalnie. to tylko gra w samochody a Ty angazujesz się z calych sił. czy naprawdę trackmania jest tak wielka pasją dla Ciebie zeby tak bardzo się poswiecac? wyluzuuuj troszke. czilałcik

bo przesadzasz

cytat z tmpolska

Cytat:
wiem, ze tak było wcześniej.. nie każdy ma swój serwer.. a własnych serwerach robicie to co chcecie tak na parwde. Nie ma szans na wykrycie oszustw.. nie oskarżam nikogo.. ale inni mogą to wykorzystać.


nie wiem czy chcesz za wszelka cene zaistniec na scenie jednak robiac to w ten sposob tylko się pograzysz Razz a ambicie masz spore bo działasz z ta strona tmpolska która na pewno wnosi coś dobrego na scene, macie tam jakieś serwery wszystko spoko. Powinnas teraz tylko dac się docenic jako dobry admin pl7 a nie za wszelka cene dyktatorska reka mowic jak ma być a jak nie Very Happy podejdz do tego bardziej na luzie a wszystko będzie okej.

jeszcze cytat ze strony rekrutacji Twojego klanu

Aby do nas dołączyć musisz:
- umieć się bawić,
- robić to dla jaj.

Przypomnij sobie jak to jest robić coś dla jaj i grać w samochody przez neta. Pozdrawiam

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no nie wytrzymalam.....
Nawias wybacz ale Cie nieznam albo nei kojarze.. ale.. faktycznie...
już keidys pisalam i będę powtarzac to wiecznie....pierwszy turniej zorganizaowany przez tmpolske.. piersza krytyka - Diav3l.. ile ja mu zawdzięczam to tylko ja wiem. Uwielbiam was czytac i sluchac krytyk i rad.
Wasze klotnie nie raz mnei rozbawily.
Ale sa granice gdy człowiek chce a tu d*pa.
Z reszta nie wazne było minelo

Nawias...
Cytat:
Aby do nas dołączyć musisz:
- umieć się bawić,
- robić to dla jaj.

Przypomnij sobie jak to jest robić coś dla jaj i grać w samochody przez neta. Pozdrawiam


powiem Ci ze najwikekszym efektem naszego nastawienia do gry jest udzial w TL:) bo wstyd się przyznac ale caly tydzien wieczor w wieczor strzelalismy w ET:)
Ale spoko, już mi lepiej:) Dziekuje, oczywiście bbede to przychodzic bo dzialacie jak narkotyk:)

[ Dodano 13 stycznia 2009, 17:27 ]
sorki, zwracam honor Jareckiemu który mi wlasnei napisal:

16:26:04 TM - Jarek
a pamietasz jak ja Cie zjebałem ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
nie twoja jest tmpolska i na serio akurat nie interesuje mnie czy Ci się podoba czy nie ile MY (Ulyk i ja) bierzemy na siebie bo to nasza praca i nasz czas jest a nie Twój!

aha, tak ty wiec podchodzisz do sprawy. wszystko twoje, gracze niech się nie wtracaja. TMPL mimo wszystkiego jednak zawsze mial charakterystyke w miare demokratyczna, a scary (mimo, ze za nim nie przepadam) jednak chociaż nigdy otwarto nie pisal, ze to wszystko MOJ MOJ MOJ.

Cytat:
Zaproszony zostałeś do rozmowy? A może to obowiązek adminów informować Pana Jakuba? Zastanów się co Ty piszesz!

chyba bardzo mało rozumiesz, na czym polega adminowanie turnieju.
ty masz RZADZIC graczom, wiec opowiedz na twoje pytanie jest "TAK, masz obowiazek, oczywiście".

Cytat:
Nawias wybacz ale Cie nieznam albo nei kojarze.

no widzisz, i z takich powodow wlasnie pisze, ze jednak doswiadczenie i znanie sceny by się przydalo, bo nawias to dawny gracz CDD, pierwszego w ogole teamu TM polskiego, był tu nawet przedemna chyba.
ty powinnas się starac jego znać, nie on Ciebie, szanowna pani admin.

nie rozumie także, czemu zawsze jak o coś spytam, od razu się na mnie wydzierasz i się tak obrazasz i denerwujesz.
po porostu sadze, ze siedze tu już na tyle i zrobilem tyle (czy to się ludzia podoba czy nie), ze nie musze prosic nowa osobe na scenie o wyjasnienie mi pewnych punktów w regulaminu lub czemu padla taka i taka decyzja, tymbardziej, ze tylko pytalem.

moim zdaniem zrobilismy wielki blad, przenosic się na jakas tmpolska, z której nie dawno jeszcze się smielismy.
ja wiem, ze sam za tym się wyrazalem, ale na swoje usprawidlenie mogę powiedziec, ze nie zdawalem sobie sprawy z tego, ze tu ktos będzie się az w taki brzydki styl chciał wbic na scene.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahaha xDDD Czy to wina Kamili ze nawiasa nie zna?? Happy Nie widze w tym nic złego ;] Dlatego śmieszne jest takie pi***olenie
Cytat:
ty powinnas się starac jego znać, nie on Ciebie, szanowna pani admin.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

po porostu sadze, ze siedze tu już na tyle i zrobilem tyle (czy to się ludzia podoba czy nie), ze nie musze prosic nowa osobe na scenie o wyjasnienie mi pewnych punktów w regulaminu lub czemu padla taka i taka decyzja, tymbardziej, ze tylko pytalem.

1. To ile tu siedzisz i co zrobiłeś jest mało wazne wg mnie
2. Nieuprzejma odpowiedz Kamili mogła być zmotywowana momentem w ktorym się wbiles do rozmowy. Poprosto akurat toczyli konwersacje na tematy o których Ty niemusisz wiedziec

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
siedze tu już na tyle i zrobilem tyle

Cytat:
nie musze prosic nowa osobe na scenie o wyjasnienie mi pewnych punktów w regulaminu

lepsi i lepsiejsi co nie Jakub Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm mysle ze każdy powinien wrocic do swojej piaskownicy Smile)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiciak, majkel, jak macie pisać bez sensu posty, bo mnie nie lubicie, darujcie sobie to.
jak macie coś powiedzenia konkretnego do sprawy, to proszę piszcie.

wiadomo, ze tu chodzilo, o to, ze każdy gracz, nie tylko ja, ma prawo się dowiedziec, czemu pada taka, a nie inna decyzja.
tylko akurat ja bylem na teamspeaku, wiec dalem moj przyklad.

druga rzecz, tak wina kamili, ze nie zna nawiasa, bo siedzi tylko na tmpolska i mysli, ze to wszystko co istnieje. mysle, ze pewne osoby z gry powinno się poprostu znać, jak bierze się za adminowanie mistrzostw polskich teamów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

post pana kapitana reprezentacji rozjebał mnie w drobny pył. niedługo nie będzie mozna pisać jeśli nie zna się odpowiednich osób, lub nie zasłużyło się dla sceny hahahahhaha Very HappyVery Happy:Very HappyVery HappyVery Happy:Very HappyVery Happy
_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiśnia nie znam cie i ty pewnie nie znasz mnie więc japa ! Smile *

A co do tematu : Jeśli to jest możliwość to bardzo dziękuje Smile
z 2 strony taki nakaz rozwiązał by kilka problemów ale wtedy już nie była by to liga 4fun.

Sam nie byłem pewny czy RH pojechało samo czy nie, bo kilka osób na gg wspomniało mi coś o Nothingu i Donercie ale jak widać mylili się :]

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiśnia napisał:
post pana kapitana reprezentacji rozjebał mnie w drobny pył. niedługo nie będzie mozna pisać jeśli nie zna się odpowiednich osób, lub nie zasłużyło się dla sceny hahahahhaha Very HappyVery Happy:Very HappyVery HappyVery Happy:Very HappyVery Happy

wisnia, ty tez pierw mysl, potem pisz.

chodzi mi o to, ze jak się bierze za admina na jakiś turniej powinno się znać niektorych graczy.

chcesz przyklad?
jakby kamila wiedziala, kto to jest majhal, nie byloby w ogole calej sprawy z RGS, bo chyba nie ciężko domyslec się kogo nick to może być "majhalalhal", no nie?
wiec pierw proszę Ciebie mysl, potem pisz.

[ Dodano Wto Sty 13, 2009 6:43 pm ]
i nie pierdolcie mi, ze trzeba jechac na swoim nicku na PL, bo jakby tak było, to poprosze o powtorke meczow z GT z PL5 i z TCW z PL6, kiedy prawie każdy gracz tych teamów nie nosil swojego nicka, ale inne zartobliwe nicki graczy z naszej druzyny.
a dziwo rownieszy PGS nigdy nic na to nie nazekal.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie napisałem tego dlatego ze cie nielubie jak to okresliles bo nigdy z toba nierozmawialem wiec nie mogę cie oceniac, poprostu napisalem to co myslalem to wszystko.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cieszę się Jakubie, że odnajdujesz tutaj radość. Jeśli mogę coś jeszcze napisać by dać Tobie jakieś argumenty na durna dyskusję to pisz swobodnie,
pozdrawiam Kamila

ps Nawias okazał się niezmiernie sympatyczną osobą.

Czasem dobrze radzisz Jakubie (gdyby to była rada a nie jakieś śmieszne próby udawadniania mojej małości).
FINITO

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

i nie pierdolcie mi, ze trzeba jechac na swoim nicku na PL, bo jakby tak było, to poprosze o powtorke meczow z GT z PL5 i z TCW z PL6, kiedy prawie każdy gracz tych teamów nie nosil swojego nicka, ale inne zartobliwe nicki graczy z naszej druzyny..


Bżjeż powa Happy

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kamilo jeszcze mała sugestia. Te ograniczenia terminów i obowiązek grania na serwerze tmpolska utrudniają rozgrywki, bo nie każdy będzie mógł grać np. w piątek o 20:00, bo serwerów już nie ma. A najlepszy termin (niedziela 20:00) pewnie zostanie zajęty od razu.
Według mnie lepiej by było zostawić kwestię serwera drużynom uczestniczącym w PL/TL/TP . Każdy zagra o godzinie który pasuje obydwóm teamom, nawet jak już nie będzie możliwości zagrać na serwerze tmpolska.
Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. Zresztą, co do terminów co podałaś już pojawiły się problemy i NN odmówiło grać o 18.
Ja tylko proponuję, na wszystkich innych turniejach jakoś nie przeszkadza kiedy mecze odbywają się na serwerze któregoś z teamów.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
chodzi mi o to, ze jak się bierze za admina na jakiś turniej powinno się znać niektorych graczy.


zrobiłam wcześniej 2 turnieje i nie znłam prawie nikogo poza Diav3lem i Jareckim (pamiętałam teraz JaruśRazz) i jakoś poszłoSmile
a poza tym sam napisałeś niektórych, trza było wcześniej mnie znaleźć i dać listę co dla Ciebie znaczą niektórzy, może bym się dostosowała.Smile LOL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Te ograniczenia terminów i obowiązek grania na serwerze tmpolska utrudniają rozgrywki, bo nie każdy będzie mógł grać np. w piątek o 20:00, bo serwerów już nie ma na godzinę 20 w niedzielę.


Przydała by się edycja w tym dziale ;f.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?