Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rezerwacja terminów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
Outsid3r napisał:
podbijam się pod postem Xardasa... wezcie nauczcie się wspolpracy i zrozumcie ze szkodzicie SOBIE nie innym tylko sobie...
1) Wezcie wszyscy odwalcie się od Jakuba, może go nie znam osobiscie( a szkoda bo mialem okazje na pga, tak samo jak i innych graczy ) i za to co zrobil już dla gry zwanej TM już powinni przyznawac Nagrode Jobla.
2) Nie kloccie się o te bogu ducha winne serwery no ludzie... ogarnijcie się za przeproszeniem.
3) jeśli jeszcze jakiś patafian napisze ze w RH nie jechalo RH to normalnie udusze go wlasnymi rekoma umazanymi w rozowej farbie, przeciez Donert w tym czasie jezdzil chyba z TCW bo mi nawet napisal na gg ze ma kwali do kwali (btw. jak to smiesznie brzmi: "kwali do kwali" xd) a Noth chyba nie znał mapy, wiec nie znam innego gracza tak zaprzyjaznionego z RH oprocz tych dwoch który moglby pojechac w RH. A jeśli nie wierzycie jednak to iccie spac i nie mieszajcie nas z gownem.


Tylko bez wyzwisk proszę... Yyy, powiedz mi co Jakub zrobił dla polskiej sceny TM, bo chyba o tym pisałeś ? Czy tak uważasz bo dużo "fajnych" ludzi tak uważa ?

ehh... jest kapitanem repry, jest tu w zasadzie od poczatku, wiadomo ze na jego radach zawsze mozna polegac itd itp jeszcze jakieś dowody chcesz ? i ja nikogo nie wyzywam tylko stwierdzam fakt. a Ty jakbys nazwal kogos kto rzuca w Ciebie falszywymi obelgami ? he ?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
Maciek napisał:
Outsid3r napisał:
podbijam się pod postem Xardasa... wezcie nauczcie się wspolpracy i zrozumcie ze szkodzicie SOBIE nie innym tylko sobie...
1) Wezcie wszyscy odwalcie się od Jakuba, może go nie znam osobiscie( a szkoda bo mialem okazje na pga, tak samo jak i innych graczy ) i za to co zrobil już dla gry zwanej TM już powinni przyznawac Nagrode Jobla.
2) Nie kloccie się o te bogu ducha winne serwery no ludzie... ogarnijcie się za przeproszeniem.
3) jeśli jeszcze jakiś patafian napisze ze w RH nie jechalo RH to normalnie udusze go wlasnymi rekoma umazanymi w rozowej farbie, przeciez Donert w tym czasie jezdzil chyba z TCW bo mi nawet napisal na gg ze ma kwali do kwali (btw. jak to smiesznie brzmi: "kwali do kwali" xd) a Noth chyba nie znał mapy, wiec nie znam innego gracza tak zaprzyjaznionego z RH oprocz tych dwoch który moglby pojechac w RH. A jeśli nie wierzycie jednak to iccie spac i nie mieszajcie nas z gownem.


Tylko bez wyzwisk proszę... Yyy, powiedz mi co Jakub zrobił dla polskiej sceny TM, bo chyba o tym pisałeś ? Czy tak uważasz bo dużo "fajnych" ludzi tak uważa ?

ehh... jest kapitanem repry, jest tu w zasadzie od poczatku, wiadomo ze na jego radach zawsze mozna polegac itd itp jeszcze jakieś dowody chcesz ? i ja nikogo nie wyzywam tylko stwierdzam fakt. a Ty jakbys nazwal kogos kto rzuca w Ciebie falszywymi obelgami ? he ?


Od początku to był Yard, Mor_Olo i Wiadp Smile I to Wiadp zainicjował występy polskiej reprezentacji na NC, więc chyba obaliłem twoje dowody. Co do tego drugiego, to bym nie wyzywał, nawet bym nie tłumaczył, bo i tak będzie przy swoim. Po co się tłumaczysz, skoro tak nie było ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Bilus czytajac twoje posty zaczynam się zastanawiac czy aby w kwali nie zrobiliscie takiego numeru o jakim mowa.coś strasznie się boisz zeby tylko nie jechac na serwerach Kamili.
Nie wiem czemu się jej tak czepiacie.Nie każdy team ma swoj serwer.

Dla Twojej wiadomości, kwali jechaliśmy na serwie Kamili. Zgacha? ;d.
Poza tym nigdy nie czepiałem się serwów, tylko godzin kwalifikacji. Bo jak dwie drużyny zarezerwują godziny na niedzielę to reszta jest poszkodowana, i by się skończyło że i tak drużyna by zagrała mecz na swoim serwerze w terminie, który już jest zajęty.
Jednak doczytałem i nie się nie odzywałem już ;].

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehhh... dobra wez przeczytaj co napisali o RH chocby niektorzy w swoich postach (xywki litosciwie pomine) ze RH to neokidsy, traktujacy gre jako sens swojego istnienia i się nie dziwie ze Maybe letko się wkurzyl za co dostal zakaz pisania (szczerze mowiac nie wiem czemu) bo bym pewnie sam tak zareagowal gdybym był mniej spokojny a ze trudno mnie wnerwic to się zbytnio nie pluje do innych... dlatego także nie będę klocil się z Toba. pis and loff. :]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja jak głupi myślałem, że temat jest zamknięty. Po ch** to wyciągasz Out? ;/.
_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

takim bezsensownym "odpisywaniem" tylko siebie nakrecacie.... może niech ktos w końcu odpusci??

znowu będzie pelno zbednego spamu ... ?? :?

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Redzik, zamknij ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

max !!! 69 !! :>
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 stycznia 2009, 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@RH
nie bierzcie do siebie tych postow ze strony niektorych graczy H5F.
gracze tego multigamingu wyliczyli sobie gre w 1. lidze, nie udalo się, przegonili ich nuby bezmultigamingowe z RH i RGS, wiec teraz musza gdzies wine szukac.
manipulacja (nawet jeżeli graliscie na serwerze tmpolska), oszustwo i inne baaardzo zle rzecy, bo przeciez ich brakujacy skill nie mogl być powodem tego nieudanego wystepu.

na ten temat polecam także spojrzec tu: http://www.h5f.pl/

na glowej stronie znajdziecie tam takie wybitnie madre teksty jak
Cytat:
Zamiast H5F w pierwszej lidze zobaczymy RH, drużynę, z którą takie klany jak H5F czy P4G radzą sobie bez większych problemów

a pod komenarzach takie madre wypowiedzi jak
Cytat:
najgorsze jest to że system PL jest tak debilny że co nową edycję są nowe kwalifikacje

wiedzac wiec o poziomie myslenia tych graczy, naprawdę nie powinno się brac nic z ich strony do siebie. niech se gadaja.
mogę wam powiedziec, ze z tego co slyszalem od wielu graczy, wiekszosc wam gratuluje i cieszy się z wami grać mecze.

dzięki slowik za link ze strony h5f Smile


@topic
rozumie, ze ta dyskusja miedzy kamila i mna robi się nudna.
powiedzialem, co mialem do powiedzenia i także wedlug mnie mozna zamknac ten temat.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 15 stycznia 2009, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mowicie , macie .

zamykam:p

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?