Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polska Norwegia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JEEEEEEEEEESDT KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pi***olę!!!! k**wa!!!! Polacy wymiatają, ja pierdolę, co za kosmos, idę zapalić, bo mnie chuje zdenerwowali!! Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

YES, YES, YES Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

finisz godzien mistrzów kurfa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie sa mo wi te!!!!!

ale wydawało mi się ze to szmal wybroni tą ostatnia akcje norwegow i rzuci tego gola, ale to nieistotne!!!! Polska OGIEŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃ! Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Dawid PL
Jeździ konno


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 88


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wychodzimy, Helmuty do domu Winner! Winner! Winner!

Helmuty- Niemcy


Ostatnio zmieniony przez Dawid PL dnia 27 stycznia 2009, 21:44, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja nie mam nerw na mecze ;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eeeee.... taaaaa.... koniec zajebisty ale w tym meczu to nasi grali jak zkrzyknieta ekipa z podwórka, jeśli nie gorzej... -.- z takim poziomem to nie ma czego szuakc w polfinalach... Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| MISI
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak ta piłka szybowała to myślałem, że się posram. A gdyby zajebał w słupek/poprzeczke to zawał na miejscu!!!
POLSKA MISTRZEM SWIATA będzie
POLSKA MISTRZEM SWIATA będzie
POLSKA MISTRZEM SWIATA będzie
POLSKA MISTRZEM SWIATA będzie
POLSKA MISTRZEM SWIATA będzie
POLSKA MISTRZEM SWIATA będzie
POLSKA MISTRZEM SWIATA będzie

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja pi***olę !!!! myslalem ze wpierdole papcia jak leciala pilka xDDD wpadla a ja pizde na caly glos: OGIEEEEEEEEEEEŃŃŃŃŃ !!!!!!!!!! ojciec wstal spanikowamy co się dzieje xDDDDDDDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! we are the best! :DDDDDDDD

[ Dodano 27 stycznia 2009, 22:50 ]
BTW Majkel japa Very Happy Very Happy Winner!

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
eeeee.... taaaaa.... koniec zajebisty ale w tym meczu to nasi grali jak zkrzyknieta ekipa z podwórka, jeśli nie gorzej... -.- z takim poziomem to nie ma czego szuakc w polfinalach... Smile


eeeee ... buda !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zawał Smile BRAWO POLSKAAAAAa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
Majkel napisał:
eeeee.... taaaaa.... koniec zajebisty ale w tym meczu to nasi grali jak zkrzyknieta ekipa z podwórka, jeśli nie gorzej... -.- z takim poziomem to nie ma czego szuakc w polfinalach... Smile


eeeee ... buda !


My się tutaj cieszymy, ale taka prawda, Polacy wygrali tylko i wyłącznie dzięki temu, że grali do końca, a nie dzięki temu, że byli lepsi... Będzie ciężko w półfinale...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze minute przed koncem myslalem ze dostaniemy. No ale jakos się udalo. chociaż wg mnie wygralismy dzięki glupiej decyzji trenera Norwegow, aby zdjac bramkarza.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daj mi cos napisac!
Jeździ konno


Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 12


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I znowu ktoś tu jest w błędzie. TRENER NORWEGII NIE ZROBIŁ BŁĘDU ZDEJMUJĄC BRAMKARZA GDYŻ REMIS IM NIE DAWAŁ AWANSU! Zobaczcie, że Serbia dzięki wygranej z Macedonią także miała 5 pkt! W przypadku remisu Norwegów, mieliby oni razem z Niemcami i Serbią po 5 pkt. Została by zrobiona mała tabelka tych drużyn. A Norwegia w swojej grupie PRZEGRAŁA z Serbią! Serbia zremisowała z Niemcami, Niemcy przegrały z Norwegią i to SERBIA, a nie Niemcy czy też Norwegia by awansowała. Więc pisanie, że Niemcy też nieźle narobili w gacie 14 sekund przez końcem również jest błędne. Nie mieli szans na awans w żadnym wypadku, gdyż nie liczy się bilans bramkowy, a bezpośrednie mecze.

Norwegowie także potrzebowali zwycięstwa aby awansować. Stąd zdjęcie bramkarza dla 7go zawodnika. Musieli zdobyć gola tak jak i my.

Ale łałalila Polacy zdobyli i juuuuuupi jupi jeja Very Happy

Post by: Maybe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
szopek napisał:
Majkel napisał:
eeeee.... taaaaa.... koniec zajebisty ale w tym meczu to nasi grali jak zkrzyknieta ekipa z podwórka, jeśli nie gorzej... -.- z takim poziomem to nie ma czego szuakc w polfinalach... Smile


eeeee ... buda !


My się tutaj cieszymy, ale taka prawda, Polacy wygrali tylko i wyłącznie dzięki temu, że grali do końca, a nie dzięki temu, że byli lepsi... Będzie ciężko w półfinale...


Patrząc na mecz z danią i serbami ? Prawda jest taka ze trochę nasza skuteczność zawodzi w niektórych spotkaniach, mi się wydaje z tego co ogladam ze strasznie czesto tracimy pilke w ataku po zlym podaniu, glupiej decyzji i to tez jest problem. Inna sprawa ze w recznej najlepsze druzyny graja na bardzo podobnym poziomie i decyduje los i ogromn detale. Jak dla mnie możemy być 1 jak i 4 to naprawdę jest ciezkie do oceniania, chociaż patrzac na to z jakiej sytuacji wyszli teraz polacy to teraz musza być mocno podmotywowani Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
daj mi cos napisac!
Jeździ konno


Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 12


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A tak w ogóle to co powiedział trener Wenta w przerwie:

Wenta napisał:
Panowie, mamy piętnaście sekund. Mnóstwo czasu, tylko spokojnie..


To już było mega Very Happy Nie pamiętam już z emocji czy mnóstwo, czy bardzo dużo, ale na jedno wychodzi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

daj mi coś napisac! napisał:
I znowu ktoś tu jest w błędzie. TRENER NORWEGII NIE ZROBIŁ BŁĘDU ZDEJMUJĄC BRAMKARZA GDYŻ REMIS IM NIE DAWAŁ AWANSU! Zobaczcie, że Serbia dzięki wygranej z Macedonią także miała 5 pkt! W przypadku remisu Norwegów, mieliby oni razem z Niemcami i Serbią po 5 pkt. Została by zrobiona mała tabelka tych drużyn. A Norwegia w swojej grupie PRZEGRAŁA z Serbią! Serbia zremisowała z Niemcami, Niemcy przegrały z Norwegią i to SERBIA, a nie Niemcy czy też Norwegia by awansowała. Więc pisanie, że Niemcy też nieźle narobili w gacie 14 sekund przez końcem również jest błędne. Nie mieli szans na awans w żadnym wypadku, gdyż nie liczy się bilans bramkowy, a bezpośrednie mecze.

Norwegowie także potrzebowali zwycięstwa aby awansować. Stąd zdjęcie bramkarza dla 7go zawodnika. Musieli zdobyć gola tak jak i my.

Ale łałalila Polacy zdobyli i juuuuuupi jupi jeja Very Happy

Post by: Maybe.

Zauważ, ze jeszcze Polacy mieliby 5 punktów, wiec zrbiona bylaby tabela pomocnicza z Niemcami, Polska, Serbia i Norwegia. Wszystkie druzyny mialyby po 3 pkt (nie chce mi się rozpisywac, wystarczy spojrzec na wyniki), wiec liczylaby się roznica bramek (Niemcy w tej tabelce mieliby +6, Polska +5, Norwegia 0, a Serbia -2, jeśli mnie pamiec nie liczy, wiec to Niemcy by awansowali). Ale na szczescie przekret sprzed dwoch lat nie uszedl na sucho, bo to dziś Niemcow trochę wyprowadzili z rownowagi sedziowie, ale coz, oliwa sprawiedliwa, jak to mawiaja Very Happy Teraz gramy z Chorwacja, oby nie było jak dwa lata temu, w Niemczech, ze dla 'dobra imprezy' trzeba przepchnac gospodarza do finalu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daj mi cos napisac!
Jeździ konno


Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 12


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pawel napisał:
daj mi coś napisac! napisał:
I znowu ktoś tu jest w błędzie. TRENER NORWEGII NIE ZROBIŁ BŁĘDU ZDEJMUJĄC BRAMKARZA GDYŻ REMIS IM NIE DAWAŁ AWANSU! Zobaczcie, że Serbia dzięki wygranej z Macedonią także miała 5 pkt! W przypadku remisu Norwegów, mieliby oni razem z Niemcami i Serbią po 5 pkt. Została by zrobiona mała tabelka tych drużyn. A Norwegia w swojej grupie PRZEGRAŁA z Serbią! Serbia zremisowała z Niemcami, Niemcy przegrały z Norwegią i to SERBIA, a nie Niemcy czy też Norwegia by awansowała. Więc pisanie, że Niemcy też nieźle narobili w gacie 14 sekund przez końcem również jest błędne. Nie mieli szans na awans w żadnym wypadku, gdyż nie liczy się bilans bramkowy, a bezpośrednie mecze.

Norwegowie także potrzebowali zwycięstwa aby awansować. Stąd zdjęcie bramkarza dla 7go zawodnika. Musieli zdobyć gola tak jak i my.

Ale łałalila Polacy zdobyli i juuuuuupi jupi jeja Very Happy

Post by: Maybe.

Zauważ, ze jeszcze Polacy mieliby 5 punktów, wiec zrbiona bylaby tabela pomocnicza z Niemcami, Polska, Serbia i Norwegia. Wszystkie druzyny mialyby po 3 pkt (nie chce mi się rozpisywac, wystarczy spojrzec na wyniki), wiec liczylaby się roznica bramek (Niemcy w tej tabelce mieliby +6, Polska +5, Norwegia 0, a Serbia -2, jeśli mnie pamiec nie liczy, wiec to Niemcy by awansowali). Ale na szczescie przekret sprzed dwoch lat nie uszedl na sucho, bo to dziś Niemcow trochę wyprowadzili z rownowagi sedziowie, ale coz, oliwa sprawiedliwa, jak to mawiaja Very Happy Teraz gramy z Chorwacja, oby nie było jak dwa lata temu, w Niemczech, ze dla 'dobra imprezy' trzeba przepchnac gospodarza do finalu.


Faktycznie, zapomniałem o Polsce w tych obliczeniach Very Happy Masz rację. Dzięki Wink Ale tak czy siak remis nie urządzał Norwegów, stąd ta zmiana Smile

A z tym przekrętem nad Niemcami to też bym polemizował. Sędzia kazał im wyrzucać piłkę z AUTU! Nie było rzutu wolnego, tylko aut. A że Niemiec dwa razy wyrzucił piłkę stojąc w boisku, a nie za linią końcową boiska to jego sprawa. Jak się nie umie rzucać piłki z autu to tak się ma Wink Przegrali uczciwie Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?