Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mecz o pierwsze miejsce PL7 już w niedzielę! [UPDATE]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 lutego 2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mat154 napisał:
Fefan napisał:
Mat- Cioci u nas niczego nie brakuje. Urzadzamy regularne skladki, aby zapewnic jej wszystko to, co posiadac powinna Razz jeżeli tak bardzo chcecie Ciocie w PGS-ie, to mozecie wziac tylko jej namiastke, czyli mnie Razz


To BZDURA!!! Na zalaczonym obrazku widac, ze Ciocia trzyma rece w kieszeniach, a co za tym idzie jest Jej zimno w RECE!!! Mozliwosci sa dwie:
-albo nie stac was na ogrzanie jej mieszkania, co my bez problemy bysmy byli w stanie jej zapewnic
-lub teznie stac was na kupienie jej porzadnych zimowych rekawiczek, co również bysmy mogli zalatwic, na stronie PGSu jest nawet konkurs mozna wygrac czapke z logo Razera
byzydura :)Ciocia trzyma rece w kieszeniach, gdyz ma ku temu powody. wlasnie na palcach ma pierscionki zareczynowe, od meskiej czesci tcw. A te rece chowa, gdyz to nie jest jeszcze informacja dla calej sceny.


@Ordonek- qrde wydalo się Smile mielismy o tym wspomniec dopiero po PL7, ale widac ktos Ci szybciej wyjawil nasze plany Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 05 lutego 2009, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TCW przegra z PGS, PGS przegra z TCW, FF się wyjebie i RBF wygra PL7. Jakieś pytania?
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 lutego 2009, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@mat 154, co wy jesteście w stanie zapewnić to ja już nie wiem ale się boje Very Happy, co do tego co ja jestem w stanie zapewnić to jestem pewien Razz, więc jakbyś brachu przy tym cieple tam przymarzł to dzowoń do mnie i się dogadamy, mój nr: 888 323 444 aha i nie dzwoń po 15 Cool
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 05 lutego 2009, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
mat154 napisał:
Fefan napisał:
Mat- Cioci u nas niczego nie brakuje. Urzadzamy regularne skladki, aby zapewnic jej wszystko to, co posiadac powinna Razz jeżeli tak bardzo chcecie Ciocie w PGS-ie, to mozecie wziac tylko jej namiastke, czyli mnie Razz


To BZDURA!!! Na zalaczonym obrazku widac, ze Ciocia trzyma rece w kieszeniach, a co za tym idzie jest Jej zimno w RECE!!! Mozliwosci sa dwie:
-albo nie stac was na ogrzanie jej mieszkania, co my bez problemy bysmy byli w stanie jej zapewnic
-lub teznie stac was na kupienie jej porzadnych zimowych rekawiczek, co również bysmy mogli zalatwic, na stronie PGSu jest nawet konkurs mozna wygrac czapke z logo Razera
byzydura :)Ciocia trzyma rece w kieszeniach, gdyz ma ku temu powody. wlasnie na palcach ma pierscionki zareczynowe, od meskiej czesci tcw. A te rece chowa, gdyz to nie jest jeszcze informacja dla calej sceny.


Kolejna bzdura, na zdjeciu widac, ze Ciocia krzyzuje nogi, czyli jest jej ZIMNO!! Ewentualnie może to swiadczyc o jakiejs przemocy fizycznej w waszym zespole i ciocia po prostu chce ukryc paskudnego sinca spowodowanego przez, ktoregos z waszych damskich bokserow.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 lutego 2009, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no cóż jeśli to dla Ciebie mat jest krzyżowanie nóg to bracie ....... buahahaha Very Happy, co to będzie jak je naprawdę skrzyżuje Very Happy Razz
taaaa ciocia na focie stoi tak mocno napalona i nagrzana, że już ocieka, ale moża krzyżuje nogi Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 lutego 2009, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mat154 napisał:
Fefan napisał:
mat154 napisał:
Fefan napisał:
Mat- Cioci u nas niczego nie brakuje. Urzadzamy regularne skladki, aby zapewnic jej wszystko to, co posiadac powinna Razz jeżeli tak bardzo chcecie Ciocie w PGS-ie, to mozecie wziac tylko jej namiastke, czyli mnie Razz


To BZDURA!!! Na zalaczonym obrazku widac, ze Ciocia trzyma rece w kieszeniach, a co za tym idzie jest Jej zimno w RECE!!! Mozliwosci sa dwie:
-albo nie stac was na ogrzanie jej mieszkania, co my bez problemy bysmy byli w stanie jej zapewnic
-lub teznie stac was na kupienie jej porzadnych zimowych rekawiczek, co również bysmy mogli zalatwic, na stronie PGSu jest nawet konkurs mozna wygrac czapke z logo Razera
byzydura :)Ciocia trzyma rece w kieszeniach, gdyz ma ku temu powody. wlasnie na palcach ma pierscionki zareczynowe, od meskiej czesci tcw. A te rece chowa, gdyz to nie jest jeszcze informacja dla calej sceny.


Kolejna bzdura, na zdjeciu widac, ze Ciocia krzyzuje nogi, czyli jest jej ZIMNO!! Ewentualnie może to swiadczyc o jakiejs przemocy fizycznej w waszym zespole i ciocia po prostu chce ukryc paskudnego sinca spowodowanego przez, ktoregos z waszych damskich bokserow.
kolejna byzydura. na zdjeciu wyraznie widac, ze Ciocia nog nie krzyzuje, a tylko laczy... No ale mniejsza o to. Wazniejszy jest powod. Z oficjalnych zrodel wiem, iz ciocia uslyszala jak biegniesz z Jakubem w jej kierunku, a to laczenie nog, to naturalny odruch obronny, przed dwoma wyglodnialymi samacami, jakimi jesteście Wy dwaj Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 lutego 2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeju scrapp,
mat i fefan siedzą na TSie i robia sobie zarty, a ty już znalazles jakiś powod do klutni, mimo ze z tym meczem nic nie masz do roboty.

także to pi***olenie o forsie na grzanie cioci wiesi mieszkania jest ZARTEM, a ty już musisz się pochwalic, ze ty masz wiecej forsy i jesteś lepszy.

mogę Ciebie zapewnic, ze teamy TCW i PGS rozumia się calkiem dobrze i maja duży szacunek do siebie, czego o twoich wypowiedzi ciężko jest powiedziec.

także jestem pewny, ze twoje wypowiedzi na pewno sa na poziomie, który graczom z TCW by się nie podobal, bo z tego co ich poznalem, maja tyle samo szacunka do nas, jak my do nich.

niech wygra lepszy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 05 lutego 2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Fefan
Nawet jeśli je tylko laczy to nie zmienia faktu, ze jest to wina niezmiernego chlodu bijacego od was, a co do zarzutu jaki w nasza strone skierowales, to jest to oczywiście ABSOLUTNE klamstwo, gdyz jakub i ja od czasu PGA nie spotkalismy się, a ta sniezyca za Ciocia Very Happy swiadczy o tym, ze zdjecie było robione ZIMĄ !!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 05 lutego 2009, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
jeju scrapp,

niech wygra lepszy.

wygram,obiecuje ci :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 lutego 2009, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a kto mówi o braku szacunku, myślałem że robimy jaja, wiec się odwal, odpuść. ja też jestem za tym żeby wygrał lepszy i chciałbym bybyło to TCW Very Happy, a czy im się to podoba to już nie moja sprawa Very Happy

co do kłótni to jej nie widzę, no ale może ty tak. wyśpij się chłopie i nie brzęcz! Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 05 lutego 2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrappler napisał:
a kto mówi o braku szacunku, myślałem że robimy jaja, wiec się odwal, odpuść. ja też jestem za tym żeby wygrał lepszy i chciałbym bybyło to TCW Very Happy, a czy im się to podoba to już nie moja sprawa Very Happy

co do kłótni to jej nie widzę, no ale może ty tak. wyśpij się chłopie i nie brzęcz! Razz


Muahahahahaha... :X

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 lutego 2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mat154 napisał:
@Fefan
Nawet jeśli je tylko laczy to nie zmienia faktu, ze jest to wina niezmiernego chlodu bijacego od was, a co do zarzutu jaki w nasza strone skierowales, to jest to oczywiście ABSOLUTNE klamstwo, gdyz jakub i ja od czasu PGA nie spotkalismy się, a ta sniezyca za Ciocia Very Happy swiadczy o tym, ze zdjecie było robione ZIMĄ !!
ta "sniezyca" jak to nazywasz, to nic innego jak biala sciana mojego pokoju Smile zapewniam ze to nie było robione w zimie Smile natomiast ubior Cioci swiadczy o tym, ze było jej goraco, co swiadczy o tym, ze jest jej dobrze w naszym towarzystwie. Wiec po raz kolejny Twoje oskarzenia legly w gruzach Smile


konczymy ze spamem?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 05 lutego 2009, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bez kitu Jakub, powinienes pomyslec o wklejaniu postów do worda przed wysłaniem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 05 lutego 2009, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No już mi się znudzilo aczkolwiek ja wiem swoje i mnie takimi klamstewkami nie zwiedziasz Razz

KONIEC

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 lutego 2009, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mat154 napisał:
scrappler napisał:
a kto mówi o braku szacunku, myślałem że robimy jaja, wiec się odwal, odpuść. ja też jestem za tym żeby wygrał lepszy i chciałbym bybyło to TCW Very Happy, a czy im się to podoba to już nie moja sprawa Very Happy

co do kłótni to jej nie widzę, no ale może ty tak. wyśpij się chłopie i nie brzęcz! Razz


Muahahahahaha... :X


nc Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 05 lutego 2009, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Happy no to może ja wyjaśnię :

Ręce w kieszeni i złączone nogi są jakby symbolem łatwego zwycięstwa na luzie :>

Ciocia jak Ciocia w całości pokazuje się tylko wybranym Smile więc na to trzeba sobie zasłużyć ( Razz ja znalazłem fotke w prywatnej galerii Irreda ;P więc tu trzeba się spytać co on tam jeszcze ma ^^)

Na początku w ogóle pomysł był trochę inny ale był zbyt drastyczny Happy i mogło by to źle świadczyć o Cioci Smile

@Mat - odrazu widać że się w Cioci zabujałeś Happy i tu Jakub się bój bo jak Ciocia nie przejdzie do PGS to Mat może będzie chciał się wybrać do TCW Happy

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 05 lutego 2009, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa ta ciocia to niezla petarda z tego co widze prawie jak Meg ;D :* ;DD sa miejsca w TCW ? :DDDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 06 lutego 2009, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po Lanie w Gliwicach mial być *TCW*Szopek, ale go nie było ichuj ;D
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 lutego 2009, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawias napisał:
bez kitu Jakub, powinienes pomyslec o wklejaniu postów do worda przed wysłaniem.

uzywam open office, nie stac mnie na word.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 06 lutego 2009, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
kur** ta ciocia to niezla petarda z tego co widze prawie jak Meg ;D :* ;DD sa miejsca w TCW ? :DDDDD


A ja właśnie rozważam odejście z TCW bo mnie blask pewnej spódnicy przyćmił...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?