Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
X-treme X-drifters - koniec nadszedł...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 marca 2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki napisał:
Mówcie ludzie co chcecie ja wiem, ze nikt inny nie może uratować teamu z jakiegoś kryzysu jak nie najlepszy w owym składzie zawodnik. Powinien motywować i za wszelką cene starać się pociągnąć resztę, a w XX na pewno potencjału nie brakowało... Oczywiście jeśli jemu zależy ponad wszytko.
No a nie ma co ukrywać ze odjeście Diablosa przechyliło szale w strone rozpadu... Bardzo mi szkoda naprawdę bo wielu graczy XX darze naprawdę ogromnym szacunkiem i są to super ludzie... Jednak swoich się nigdy nie zostawia. To taka moja mała dygresja.
Wierze mocno że wrócicie na scene jeszcze. Jakby trzebabyło w czyms pomóc to chetnie pomoge. Pozdro


EDIT: jezli ta propozycja wyszła ze strony PGS to tez mi bardzo przykro ze przyczynili się do rozpadu teamu. Nie zabiera się nikomu najlepszego zawodnika i to za***iscie wrecz podłe z Waszej strony... tyle ode mnie


przez to, ze tu jednak jest parę takich postow, mysle, ze wypadaloby coś napisac.

1. sami gracze XX pisza, ze ten rozpad nie jest wina diablosa, bo już dluzej coś tam było nie ok. poza tym diablos chyba najbardziej z teamu XX walczyl o to, aby team się nie rozpadl.

2. jeżeli team się rozpada, bo wychodzi jeden gracz, nawet jak jest to czolowy zawodnik, to coś w tym teamie nie jest ok. teamy graja 4 vs 4, a jeden gracz, nawet jakby zawsze wygrywal, nie będzie wstanie wygrac meczu teamowego.

3. wytlumaczcie mi tak, zebym zrozumial i zeby to było logiczne, czemu do cholery robicie PGS i mi zarzuty, ze staram się o dobre teamu i z tym, bo to jest najwazniejsze, o dobry sklad?
ja naprawdę nie wiem, jak wy sobie wyobrazacie dzialanie teamów, wiec "organizacji" lub grupy ludzi, dzialajacej z celem miec sukcesy, wygrac dobry MG, sponsorow itp. czy wy myslicie, ze inne teamy nie chce miec mocnych skladow i miec sukcesy? czy co tydzien nie ma na newsie scooterfoxa mnostwo zmian w roznych teamych?
przeciez wiadomo, ze każdy dziala tak, jak mysli, ze jest to dla niego dobre.

jak wy sobie wyobrazacie np dzialanie drużyn polskiej ekstraklasy?
"ej managerzy z wisly krakow, legii warszawy, nie przekonywujcie już naszych graczy, aby do was doszli, umowmy się, zeby każdy drużyna mialaby rowne sklady!"
jak moga te niedobre druzyny pytac o dobrych graczy?

ludzie, ogarnijcie się, przeciez my nie jesteśmy team, który nie ma na mysli dobre innych teamów na pierwszej linii, ale wlasne dobre.
poza tym nie sadze, zeby akurat istniejenie teamu PGS byloby zle dla polskej sceny, mysle, ze jest calkiem odwrotnie.

4. chce jeszcze przypomnac pewna sytuacjie, kiedy pamietam, ze khasius, hack, fighter wyszli z [POL] i zrobili team pS.
w tym momencie opuscilo nas wielu graczy i pamietam, ze było nas raptem 7 graczy, w tym może z 4 polskich (wtedy mielismy jeszcze graczy z innych krajow).
czy ja opuscilem czy rozwiazalem [POL]? nie, bo dalej wiezylem, ze jest tu parę fajnych ludzi, z którymi oplaca się być bez wzgledu na wyniki, a nawet ze wzgledem na wyniki zawsze sa szansy.
pol roku pozniej stalem z baxem i marvasem na ESWC Polska TMN, skonczylismy turniej na 1., 4. i 8.miejscu, z czym mielismy najlepszy wynik polskich teamów.
krotko pozniej wygralismy z lechem, brzezem, matem i innymi polish league 5. wtedy nie było u nas ani khasiusa, ani hacka, ani diav3la, shadowa itp., ale dalismy rade, bo wiezylismy w siebie i madrze nabieralismy nowych graczy.
reszta to już historia, MG, sponsoring itp, co oczywiście znow zaciekawilo nowych graczy.

chce jeszcze dodac, ze strasznie mnie dziwia gadki, ze np TCW tacy fajni, każdy tam jest kolega itp., a PGS to zbiorka nieznajomych botow.
to jest jedna wielka bzdora.
wlasnie przez kolezenstwo i wiare w siebie dalismy rade osiegnac co osiegnelismy. ja baxa np nazywam za mojego KOLEGE, nawet ja zadko go widze. i nie zapomnijcie, ze hack i khasius już z nami grali, jak wiekszosc was nie wiedziale, co to jest trackmania.
każdy w PGS jest przezemnie bardzo szanowany człowiek, z ktorym nie chce tylko grać, ale także chce poznac go blizej jako osobe.
jakby tak nie było, bysmy już dawno nie istinieli.
nikogo bym do teamu nie wzial, kogo uwazam za glupka, zawsze staram się pierw dlugo jego obserwowac i dopiero potem pytam czy chce doisc.

może pomysl jeszzce raz nad tym jarek, co napisales na koncu swojego postu. jak to jest mozliwe, ze my rozbijamy teamy?
my mamy 12 graczy, może trzech ich sa nowi, wiec trzema graczymi rozbijamy scene?

a na koniec: nikt z nas nikogo nie zmusza, aby do nas doszedl, pracujemy nad tym, aby chetnie dochodzili i widocznie od czasu do czasu udahje się nam.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 12 marca 2009, 1:20, w całości zmieniany 4 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 12 marca 2009, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ble ble ble ^^
_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fResh
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 5
Skąd: jestem? Tczew

PostWysłany: 12 marca 2009, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Naprawdę szkoda, że 'xx się rozpadło, lecz jak mówiliście, rozstaliście się w zupełnej, że tak powiem harmonii, bynajmniej nikt nie będzie się o coś spierał w tej sprawie, znam tam paru fajnych ludzi jak: Vegas, Face, no naprawdę szkoda, że się rozpadliście ale to już wasza decyzja :wink: .
Jestem ciekaw czy ktoś z was [xx] by wstąpił do ~FM~ Twisted Evil [tylko, że z tym nie do mnie, tylko do RaDuS'a]na przykład taki: Nawias Razz . Kiedyś pamiętam jak oglądałem Ciebie kiedyś jak jeździłeś Laughing . Jeździłeś jak jakiś wariat [w pozytywnym znaczeniu tego słowa].

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 12 marca 2009, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak to po każdym PL nadszedl okres zmian. Szkoda tylko, ze akurat rozpad dotknal XX, bo obserwujc ich z boku calkiem niezle sobie radzili.

PS. Przykre was sluchac z tym PGSem. :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 marca 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Khasius napisał:
PS. Przykre was sluchac z tym PGSem.


"Bo w POL same żule są" ... i tyle ;p

Szkoda iksów, wielka szkoda, bo ekipa była mocna. Może zabrakło motywacji.

@Jakub - jak zwykle Cię ponosi. Jarek wyraził swoje zdanie. Ma do tego prawo. Mamy inne filozofie działania i tyle. Ty nie musisz się zgadzać z naszą, a my z Twoją i wsio. Nie wałkujmy tych samych spraw poraz n-ty.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 12 marca 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm ... czy taka inna ta filozofia ?
u was wszyscy gracze byli bez teamowi Smile ? że
ich odejście nie mogło zaszkodzić staremu teamowi ?

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 marca 2009, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszyscy, którzy przed TCW mieli inny team przyszli do nas na własne życzenie Wink. A mówiąc o filozofii działania miałem na myśli coś zupełnie innego. Nie można mieć żalu do Jakuba za to, że chce by w jego teamie grali jak najlepsi gracze i ja takowych nie mam Wink, żeby była jasność. Po prostu mam inną wizję TCW niż Jakub PGS i tyle.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 marca 2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja, jak powszechnie wiadomo, najważniejszy zawodnik razem z Fefanem, nie mieliśmy żadnych teamów wcześniej.

Poza tym, wiadomo, że za wszystkim stoi Zuy PGS i Jakub, nie wiem w ogóle o czym gadać.


*****Ⓒ

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 marca 2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
@Jakub - jak zwykle Cię ponosi. Jarek wyraził swoje zdanie. Ma do tego prawo. Mamy inne filozofie działania i tyle. Ty nie musisz się zgadzać z naszą, a my z Twoją i wsio. Nie wałkujmy tych samych spraw poraz n-ty.


irred, mnie ponosi? nic bym nie napisal, jakby nie pokazalo się to zdanje.

Cytat:
EDIT: jezli ta propozycja wyszła ze strony PGS to tez mi bardzo przykro ze przyczynili się do rozpadu teamu. Nie zabiera się nikomu najlepszego zawodnika i to za***iscie wrecz podłe z Waszej strony... tyle ode mnie


przeciez to jest afront, nazywac nas podlymi i ze jesteśmy winni rozpadem XX. czesto tak madrze odpisujesz np mantisowi, jak chodzi o TMN, a tu absolutnie bez objektywnosci zarzucasz mi, ze się bronie, jak ktos w taki sposub w nasza strone pisze.
co to ma do roboty z wyrazeniem zdania? jak ja Ciebie obraze, to będzie poprostu moje zdanje i mam na to prawo? chyba nie.

jakbysmy poprostu mieli inna filozofie i byloby ok, nie widzialbym z tym problemu i niech każdy wyrobi sobie swoje zdanie o tym, ale tu jednak sa zarzuty, ze wlasnie ta filozofia jest podla i ze psujemy teamy.
slowa, ktore poprostu psuja widzerunek PGS, a chwala TCW.
także proszę zauwaz, ze ja w moim poscie nic zlego o TCW nie napisalem, ale prubuje tylko wytlumaczac parę ogolnych rzeczy.

w tym wypadku wiec afront jest ze strony twojego teamu i nie ma tu mowy o tym, ze mnie jakos ponosi.
no chyba, ze chciemy teraz wprowadzic nowe zasady, ze obrazanie teamów będzie na tej stronie normalka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 12 marca 2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dajcie sobie na wstrzymanie, naprawdę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 12 marca 2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tzn mi też nie chodziło że mam jakie kolwiek pretensje do was Razz
ale w sumie Diablos chcąc nie chcąc też chyba na własne życzenie do PGS się wybrał.

no ale dobra Razz chodziło mi tylko o to że akurat tutaj robienie z PGS tego złego(i nie mówię że TCW to robiło tylko niektórzy w tym temacie), jest nie na miejscu Very Happy

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 marca 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niestety w tym wypadku kuba ma racje, jarecki sprowokowal jego zachowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 marca 2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kuba. Napisałem, że Cię ponosi, bo chyba nie jest potrzebna, aż taka reakcja. Ja tam nic takiego straszliwego nie widzę, żeby pisać o ty,m kolejne elaboraty. No ale jak tam sobie uważasz. Ja Ci mówić co masz robić nie mam zamiaru Wink. Zdanie jest zdaniem i każdy ma prawo do własnego. Sic Wink

Peace & Love ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 marca 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

przez to, ze tu jednak jest parę takich postow, mysle, ze wypadaloby coś napisac.


Ja też dołoże coś od siebie , bo tutaj się zrobiło takie pi***olenie o szopenie (sry szokep:D) i mydlenie oczu ... sry niektóre osoby zato co napisze...

Jakub napisał:

jak wy sobie wyobrazacie np dzialanie drużyn polskiej ekstraklasy?
"ej managerzy z wisly krakow, legii warszawy, nie przekonywujcie już naszych graczy, aby do was doszli, umowmy się, zeby każdy drużyna mialaby rowne sklady!"
jak moga te niedobre druzyny pytac o dobrych graczy?


to nie jest żadne porównanie tutaj nikt Ci nie płaci za mecz czy strzelenie bramki , chodź trochę racji przyznaje tutaj masz ...

Jakub napisał:

poza tym nie sadze, zeby akurat istniejenie teamu PGS byloby zle dla polskej sceny, mysle, ze jest calkiem odwrotnie.


Tu się poczęści zgodze, jednak mam wrażenie ze pojęcie scena tmn zaniedługo będzie nosiła nazwe scena PGS , zabardzo chcesz zdominować tą jak to mówisz scene ( a scena to sa wszystkie teamy i wszyscy gracze, a nie w kółko pgs, pgs, bla bla bla bla ).

Jakub napisał:

nikogo bym do teamu nie wzial, kogo uwazam za glupka, zawsze staram się pierw dlugo jego obserwowac i dopiero potem pytam czy chce doisc.


mogę Ci przypomnieć co mówiłeś o foxym Co??? i to nie raz zresztą ?? ^^

Jakub napisał:

może pomysl jeszzce raz nad tym jarek, co napisales na koncu swojego postu. jak to jest mozliwe, ze my rozbijamy teamy?
my mamy 12 graczy, może trzech ich sa nowi, wiec trzema graczymi rozbijamy scene?


Jakub napisał:

a na koniec: nikt z nas nikogo nie zmusza, aby do nas doszedl, pracujemy nad tym, aby chetnie dochodzili i widocznie od czasu do czasu udahje się nam.


a tu proszę coś do tych dwóch wypowiedzi ^^

jak to jest możliwe,ze my rozbijamy teamy pffffffff ostatnio dość ciekawą propozycje dostaliśmy od Ciebie , jakbyśmy ją przyjeli RBF też by już nie było , więc się zastanów i nie rób w chuja tmpl .........

Zresztą treść tej rozmowy mam...... ale to tak btw.


A podsumowywując jak chcesz coś dobrego zrobić dla sceny tmnf to rób dla całej a nie tylko dla PGS i potem rozkminiaj dlaczego inni mają wonty .
A Tobie dlablosku powodzenia w nowej drużynie ;]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 marca 2009, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w takim razie:

TCW jest podle i przyczyna się do rozpadu teamów.
ukradli flagga i kamilosa, ostatnio donerta.

i nie interesuje mnie, czy tamci sami chcieli doisc czy nie, to jest MOJE zdanie ,ze TCW ukradli tych graczy i mam wedlug irreda na nie prawo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 12 marca 2009, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przestańcie pierdolić bo żal.... posty nabijacie? ahahahahhahaha Cool
_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 12 marca 2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jero napisał:
To nie wina DiabloSa ani PGSu. Nie kłóćmy się tu kogo to wina bo to nie ma sensu. Tak jak już było napisane, DiabloS tylko zapoczątkował rozpad teamu, a jeżeli chcecie zwalać na kogoś, to największym winowajcą jest Glooch (sry gluś Happy).

A co do nas, to kto wie czy kiedyś się nie zreaktywujemy Wink


Jak najbardziej się z tym zgadzam bo w ostatnim czasie nie zajmowałem się w ogóle teamem.Pamiętam na początku jak dopiero co powstawaliśmy to poświęcałem teamowi bardzo dużo czasu ale niestety po paru miesiącach zaczynałem zaniedbywać swoje obowiązki i to tylko i wyłącznie moja wina.Co prawda samo zakończenie jest dla mnie nadal dużym zaskoczeniem ponieważ łudziłem się, że turniej indywidualny PITMC będzie szansą na chwilową przerwe i poprawienie tego co szwankowało na PL7.Niestety odejście DiabloSa była złym bodźcem i rozpad zaczął się o wiele szybciej.

Posty kierowane pod adresem Jakuba/PGSu i DiabloSa są raczej mało szłuszne ponieważ Jakub nie narzuci komuś tego co ma robić, DiabloS sam zdecydował.Samo odejście DiabloSa niewątpliwie źle wpłyneło na sytuacje ale jestem pewnien, że gdyby wszystko było po staremu to na pewno odrzuciłby propozycje PGSu.

Sam nie popieram odejście lepszych graczy do lepszego teamu ponieważ wtedy na scenie powstaje grupa 4 drużyn, którzy rozgrywają lige między sobą ale PGSu nie ma tu nic do rzeczy bo decyzję podejmuje gracz.

Ale nie o tym powinno się tu pisać więc na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim, którzy od początku nas wspierali, wierzyli w nasze umiejątności bo bez tego nie pociągnelibyśmy tego tak długo.
Również dzięki dla Seq&TRZECIEGO za wykonanie skinów.

Pozostałym iksom życze powodzenie w nowych teamach i jak najwięcej osiągnieć....i to by było na tyle Crying or Very sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 marca 2009, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeju xardas nic z tego co napisalem w tym dlugim poscie nie zrozumiales.
masz wszystkie odpowiedzi w nim.

poza tym mozna się o tym klucic, czy wiele srednich polskich teamów sa dobzi dla polskiej sceny, czy mało mocnych. moim zdanjem na dobre wychodzi raczej to drugie.

a PGS robi samemu tym coś dla sceny, ze inne MG widza: o, TMN w duzym polskim MG, to może tez my zprubujemy.

kiedyś, po ESWC 07, BVG wyszlo z propozycja budowy 1. teamu TMN w MG w polsce. wtedy bax mial wybierac graczy.
wybieral smialo z wszystkich teamów i nikt, ale absolutnie nikt nic nie mial przeciw.

ze srednim teamem nie ma co się brac do MG, a ze jest dalej mało MG na polskiej scenie, dalej będę się staral o dobrych graczy i pytal tych najlepszych, jak będą u nas w skladzie zmiany.
oto jest wlasnie moja filozofia. i moim zdaniem jest ona dobra dla celej gry i sceny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 12 marca 2009, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
w takim razie:

TCW jest podle i przyczyna się do rozpadu teamów.
ukradli flagga i kamilosa, ostatnio donerta.

i nie interesuje mnie, czy tamci sami chcieli doisc czy nie, to jest MOJE zdanie ,ze TCW ukradli tych graczy i mam wedlug irreda na nie prawo.


Teraz na oku mamy Ciebie i się PGS rozpadnie Smile

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 12 marca 2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
w takim razie:

TCW jest podle i przyczyna się do rozpadu teamów.
ukradli flagga i kamilosa, ostatnio donerta.

i nie interesuje mnie, czy tamci sami chcieli doisc czy nie, to jest MOJE zdanie ,ze TCW ukradli tych graczy i mam wedlug irreda na nie prawo.

to super a teraz zamknij jape jeśli możesz...

Czegokolwiek by nie napisac i tak pojawi się konflikt Mad

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?