Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Cieszcie się narody, czyli Ajem nie gra
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 września 2009, 23:53    Temat postu: Cieszcie się narody, czyli Ajem nie gra Odpowiedz z cytatem  

Tak. Tytuł nie kłamie... komputer chciał ze mną na solo, to mu odpaliłem Crysisa na full i... komp przegrał. Tak dokładniej to karta się wkurzyła do czerwoności (i mean it! 140 stopni! Happy) i spłonęła w cholerę. Jako, że nie mam zamiaru kupować nowej karty to wracam do hobby, które przez TM zostało odsunięte w cień, czyli do oglądania filmów! Także nie musicie się już bać, nie będę wygrywał turniejów Smile Pozdro, może kiedyś wbiję na serwer jakiś, ale tylko pogadać, bo na zintegrowanej karcie grać się nie da Smile

Ale jedna przykra wiadomość na dzień być musi: TMPL działa mi bez zarzutu! Very Happy

Cu, GL&HF!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06 września 2009, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Graj w totka, może i mi wymienisz komputer Razz
Trzymaj się Smile kinomaniaku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?