Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polacy!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Było już opisane w kilku tematach opcja szukaj naprawdę nie gryzie Razz
_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

omg :/ Hack sorka za****lem sprawe :/ ehh glupio mi Wink ze ja nie pomyslalem, server normalny z dobrymi rankami i normalne mapy do jazdy a nie "PF" Wink o to chodzi co nie Razz


//Edit by Kulid: Cenzura Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musze ja kilka slow dopisac Very Happy Wiec podam przyklad kraju gdzie mieszkam czyli Hiszpani.każdy z was obserwuje jak to sobie spadamy i na pewno ktos zauwazyl ze Hiszpania może z dwa miesiace temu byla na 11 miejscu.Obecnie jest na 2 :? Ja dosyc czesto bywam na serwerze [J&B] i kiedyś jak tam bylem widzialem rozmowe w której wlasnie padaly slowa boostowania.Wiem na pewno ze spora liczba graczy hiszpanskich boostowala a to dlatego ze w ciagu tygodnia może dwoch wzbili się wlasnie na druga pozycje :? Nie namawiam do tego ani sam nie boostuje bo nawet nie wiem dokładnie jak to się robi i na jakich serweach :? Majac 3 kompy moglbym zaszalec Cool Sam Grono nam nie poprawi pozycji ale pomysl z serwerem jest dobry.Obecnie mamy 32 pozycje Crying or Very sad I najgorsze jest to ze ciagle spadamy :? już sam nie wiem co na to powiedziec ale grajac czysto nadal będziemy spadac w dol :? trochę szkoda bo naprawdę chlopaki dobrze jezdzicie tylko trzeba się zabrac za robote i gdzies ten rank nabijac.Moim zdaniem obecnie najlepszym serwerem do zdobycia punktów i dostepnym dla kazdego jest [z]Runds na GBR Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skyline
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 33
Skąd: Pudliszki

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jednym słowem więcej boosterów nam jest potrzebnych Gobis :? osobiście mam ochote zostatać tym boosterem ale potrzebnych nam jest znacznie więcej takich. a ten serwer co podałeś to brzmi jak by tam były Rounds a ja ich nie znosze Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| MISI
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może nie tyle boosterów, co graczy. "Czynnych" u nas tak naprawdę jest mało, za to dużo takich co pograło parę tygodni i sobie poszło. Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skyline napisał:
Jednym słowem więcej boosterów nam jest potrzebnych Gobis :? osobiście mam ochote zostatać tym boosterem ale potrzebnych nam jest znacznie więcej takich. a ten serwer co podałeś to brzmi jak by tam były Rounds a ja ich nie znosze Sad

Nie wiem czy boosterow czy jak mowi Misi czynnych graczy.Jedno wiem na pewno ze patrzac jak inne kraje szybko wzbijaja się do gory to na pewno nie ma tam czystej gry :? A co do podanego serwera to sa w trybie runds Very Happy kiedyś tez mowilem ze to nie dla mnie ale teraz uwielbiam grać wlasnie na runds.Jeden start jedna szansa.Tak najlepiej się sprawdzic na co cie stac Very Happy Czasem jest tloczno ale to kwestia przyzwyczajenia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 25 grudnia 2006, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mialem nadzieje, za ludzie zmadrzeli. Crying or Very sad Wally ma racje, to jest bezuzyteczne. Wlazlem ostatnio na jeden z takich serwerow z nowymi trasami i z podium nie spadalem. Poziom generalnie był zalosny, dlaczego? bo byli tam głównie ludzie wychowani na PF booscie. Z lepszych zawodnikow, z którymi ja się meczylem poprawiajac swoj rank, zostalo może 2%. Obecni nie dorastaja im do podeszw, nie mowiac nawet o pietach.

Tak dla formalnosci, PF boost - dajesz kamyk na klawisz i zostawiasz kompa, drugi boost - kilku z PF boost zostawia samochody, a reszta walczy o pozycje (tutaj trochę trzeba umiec zeby zarobic). I oczywiście każdy boost odbywa się na ROUNDS (widze, ze nie wszyscy to wiedza).

Aktualna roznica w punktach jest tak ogromna, ze mogę wam zyczyc tylko powodzenia Twisted Evil , przez 2 lata może coś zdzialacie. Co do tego, ze hiszpania tak podskoczyla, to jest prosta odpowiedz: klan [TSU] a z niego Cabra i Ayo (i tak nie wiecie o co chodzi pewnie), ktorzy zlapali się do PF boosterow i pociagneli za soba reszte.

Ja w to nie wchodze, bo scigac się o punkty nie ma z kim, wole dla przyjemnosci.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 26 grudnia 2006, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak w ogóle to caly dzień się ranki nie aktualizuja dziisaj Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 grudnia 2006, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Boost jest niepotrzebny wg mnie.
ja zauwazylem dosc dawno nasz spadek i zamiast boostowac poprostu zalozylem drugie konto i przez 4 godzinki zdobylem ponad 6000 pkt...
pozniej zalozylem 3 i 4 i tak se jeżdzę Very Happy
radze wszystkim skillerom zeby zalozyli nowe konta, zmarnowali nieco czasu na jamlanie i zabawili się w patriote Razz
może wspolnymi silami coś stworzymy i wyprzedzimy chociazby BIH Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 26 grudnia 2006, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w pełni popeiram Khasa i Wallyego , nie ma sensu tracić czasu na jakieś piepszone nabiajnie pkt :/ o w ogóle po co ? Bo Polska ładniej by wyglądała w ladderze ? sranie w banie. Podam przykład :

Którzy są Węgrzy w ladderze ?

Która jest Polska ?

Wynik tego meczu ? <<<--- i HUN mogłobyc tylko wysmiane ze przegrało sromotnie z Polaczkami z hen hen dalekiej pozycji...

dziękuje tyle mam do powiedzenia narazie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 grudnia 2006, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh co za temat ^^ Smile wydaje mi się ze temat boostowania mozna zakończyć i podsumować ze chyba dla kazdego zawodnika umiejętności oraz przyjemność z gry są ważniejsze od niesprawiedliwego zdobywania punktów, wiadomo, że ranking mamt taki jaki mamy, ale to nie jest nasza wina, no niestety jest nas ogólnie mało , a powiem wam że wystarczy, że wejdziemy z serwerami na pierwszą listę w top 5, i już mamy zapewnione ze nasze serwery bedą najlepszymi w świecie, także jakby każdy z nas zrobił jeden serwer to by było naprawdę super Smile ogolnie to mogę założyć kilkanaście serwerów, tak jak kiedyś to było - dla nadeo adv., beg, i expert, oraz custom na TA i Custom na Rounds, mysle ze każdy jakby zalozyl jakiś odmienny serwer od tych, to w sumie polacy by mieli duze szanse na zwiekszania rankingu Smile

Może trochę zamieszałem no ale jestem troszke zajety i tak troszke dziwacznie pisze Razz moe ktos mnie zrozumie Smile

Niech w polsce będzie 40 serwerów !! a wtedy każdy może bic porządnie ranka(chodzi o polaków)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 26 grudnia 2006, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Damianhh nie gada glupio:> albo zamiast zakladac nowe konta mozna wspomoc jakiś kolgow lub kogos nabijajac im punkty grajac na ich koncie pomysle nad tym ale niku nie zmienie Twisted Evil
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Piorunek!
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 4


PostWysłany: 28 grudnia 2006, 2:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurde zrobilem to co ktos tam pisal ze trzeba tego linka wpisac passy i login.. no to pięknie to zrobilem.. ale ciagle jestem ten pieprzony gbr....
:?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

RaDuS napisał:
Damianhh nie gada glupio:> albo zamiast zakladac nowe konta mozna wspomoc jakiś kolgow lub kogos nabijajac im punkty grajac na ich koncie pomysle nad tym ale niku nie zmienie Twisted Evil


Nie no, bez przesady.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Piorunek!
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 4


PostWysłany: 28 grudnia 2006, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurde jak mam zmienic te glupie GBR jak wchodze na neta w gdzie... zrobilem to ze mam flage polski i bolida hymn it... ale ciagle jest ten GBR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kozakuzka_pl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 3


PostWysłany: 08 stycznia 2007, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JA PROPONUJE ABY się WBIJAC NA SERVER CZESCKI TRATENAP czy jakos tak bardzo fajny server krotkie trasy i dużo punktów daja tylko polakow mozna poiczyc na jednej rece!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowica
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 116
Skąd: Czarnobyl

PostWysłany: 13 stycznia 2007, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Masz racje kozakuzka. Fajny serwer, tez na nim swietnie nabijam pkt Very Happy
_________________
AMD Athlon 2000+, 512 DDR Ram, Radeon 9600 XT, Dysk twardy Sony 250 GB, Nagrywarka DVD LG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 13 stycznia 2007, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam Wole jamnlana.de albo DDB ktorys z nich graja czolowi gracze;]
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 13 stycznia 2007, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nie biore przyjemności z jeżdżenia na trasach Nadeo, a w szczególności tych z jamlan.de.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
*pG. BOB_SLEJ
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Ciechanów

PostWysłany: 15 stycznia 2007, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie to tylko zabawa ale wiem ze 32 miejsce jest dosyc odlegle . Ostatnio zauwazylem bardzo duży BIH oni byli daleko za nami a teraz sa sporo przed :/ ja mysle ze mecze takie jak z wegrami oddaja wszystko i co tam jakiś ranking wazne ze wygrywamy w bezposredniej walce z nimi Very Happy PPOLSKA !!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?