Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ostatnia trasa w moim wykonaniu w TrackManii Nations
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 grudnia 2006, 21:03    Temat postu: Ostatnia trasa w moim wykonaniu w TrackManii Nations Odpowiedz z cytatem  

Nie miałem ochoty pisać w starym temacie, bo o tej trasie byłoby cicho.

To jest trasa na pożegnanie TrackManii Nations. Oczywiście pojadę jeszcze w PITMC, ale po tym już zrywam z tą grą i czekam na TrackManię United (bo po paru screenach widziałem że naprawdę warto). Ponieważ mam zwyczaj, że muszę na pożegnanie coś jeszcze zrobić, tym razem niech to będzie po prostu trasa.

Ale nie byle jaka trasa (moim zdaniem). W końcu udało mi się zrobić trasę, gdzie nie trzeba używać hamulców. A zaczyna się 12-sekundowym PF startem, jestem pewien, że takiego PF startu jeszcze nie widzieliście. Ale nie o sam PF start chodzi. Konkretnie mam na myśli wykorzystanie w MediaTrackerze czegoś, co w pewien sposób spowodowało przełom w tej grze - DESZCZU (w wykonaniu Crusarda) Exclamation I głównie deszcz był pomysłem na ostatnią trasę, wszystko pozostałe już mi przychodziło do głowy w czasie robienia trasy. No a trasa zawiera kilka części typowych dla szybkiej trasy - pętle, corkscrew, wallride'a i ja/Vzdę po inflatable. Znalazł się też spory skok przez trzy "kanciaste pierścienie". Ja osobiście uważam trasę za bardzo udaną ale tutaj liczą się wasze opinie.

No i jeszcze jedna ważna rzecz. żeby ta trasa działała i wyglądała jak należy, musicie ściągnąć dwie rzeczy:

Po pierwsze : TMXCityNights Mod - nocny mod, który również sprawia, że droga i inne bloki lekko się świecą na złoty kolor. Bez niego trasa nie wyglądałaby tak pięknie, a efekt deszczu przy błękitnym niebie przyniósłby dziwne odczucia. Mod wstawiamy do folderu GameData/Skins/Stadium/Mod . Nie wypakowujcie go

http://cablemodem.fibertel.com.ar/rebellion/TMXCityNights.zip


Po drugie : "paczkę" deszczową - czyli odgłosy i obrazki, które powodują, że na trasie panuje sztorm. Bez nich na trasie będzie widać szachownice zamiast kropli wody. Każdy element umieszczamy do wskazanego folderu.

http://cablemodem.fibertel.com.ar/rebellion/VultureMediaPack.zip

No i macie też trasę oczywiście Razz


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 27 grudnia 2006, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moje gratulacje to najlepsza trasa po jakiej jak dotąd jeździłem :shock:
PF Start naprawdę udany ale niestety zmartwiła mnie twa wiadomość o "zakończeniu kariery". Prawda że wszystko co ma swój początek, ma i koniec ale trochę przykro myśleć o twym odejściu bo za pewne domyślam się że twoje odejście ma poniekąd związek z powolnym umieraniem "teamu- legendy" jakim jest [CCD] bo takie mi się wnioski nasuwają po ostatnich "akcjach" clanu (wycofanie z rozgrywek PL2, brak obecności niektórych zawodników). Jedno jest pewne - TO JUŻ NIE BĘDZIE TO SAMO Nawro Sad
See You Master Multilap.... Crying or Very sad

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 grudnia 2006, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielkie dzięki za miłe słowa o tej trasie. Very Happy Kariera kończy się, ale w Nations, ale nie w całej TrackManii, jeszcze przecież będzie można mnie zobaczyć w TrackManii United, ale pod nowym nickiem ([CDD]nawro --->> CMC Zeo). No i tu niekoniecznie chodzi o team. Po prostu wszystkie turnieje, w których ja (indywidualnie, w Teamie Poland i w Crazy Demo Drivers) brałem udział się skończyły, a gra online zaczęła mnie powoli nudzić. Więc po prostu po PITMC będę musiał skończyć. Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 27 grudnia 2006, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawro szkoda, że odchodzisz ale tak bywa jeden gracz odchodzi kilku nowych rozpoczyna przygodę Smile życzę sukcesów w TMU

ps. możesz uploadnąć tracka i zapodać link? z z TMX nie da rady ściągnąć a bardzo mi zależy na tej mapce Smile ciekawi mnie jak wygląda Very Happy

_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 27 grudnia 2006, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawro napisał:
Wielkie dzięki za miłe słowa o tej trasie. Very Happy Kariera kończy się, ale w Nations, ale nie w całej TrackManii, jeszcze przecież będzie można mnie zobaczyć w TrackManii United, ale pod nowym nickiem ([CDD]nawro --->> CMC Zeo). No i tu niekoniecznie chodzi o team. Po prostu wszystkie turnieje, w których ja (indywidualnie, w Teamie Poland i w Crazy Demo Drivers) brałem udział się skończyły, a gra online zaczęła mnie powoli nudzić. Więc po prostu po PITMC będę musiał skończyć. Sad
Brzmi to trochę jak życie po życiu, bynajmniej ja to tak zrozumiałem ale coż... życzę ci jak najlepszego wejścia w zakręt na tamtejszym asfalcie/żużlu Cool
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 grudnia 2006, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kuldi (no i inni), mi właśnie też TM eXchange nie włazi. Więc macie drugiego linka Wink

http://www.filefactory.com/file/819325/

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Saphir
Jeździ konno


Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 12


PostWysłany: 28 grudnia 2006, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, możecie mnie nazwać głupkiem, ale... Jak to się ściąga? Very Happy Ja nic nie widzę...


EDIT.
Dzięki, ściągam Razz Mam nadzieje, że ta trasa nie korzysta z moda...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Saphir dnia 28 grudnia 2006, 11:43, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Kuldi
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Lis 2006
Pochwał: 3
Posty: 143

Skąd: J-bie

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Saphir nie jesteś głupkiem nie wszyscy to muszą umieć ja też kiedyś nie umiałem Cool a więc tak: Klikasz na napis w śroku tych reklam "Download for free with FileFactory Basic" następnie znów gdzieś w reklamach jest napis "Download for free with FileFactory Basic" znów kliknij i tak jak zawsze w środku reklam jest napis "Click here to begin your download " kliknij w nego i możesz ściągać Smile


dzięki nawro zaraz przejadę tracka

_________________

Zanim napiszesz posta ściągnij Firefox2.0 który sprawdza błędy w pisowni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jan_icek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 5
Skąd: Bia?obrzegi

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam jeszcze pytanko, gdzie wkleić trasębo jeszcze żadnej nie ściągnąłem i nie bardzo wiem:P
_________________


wszyscy pójdziemy do piekła....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

...\TrackMania Nations ESWC\GameData\Tracks\Challenges

coś takiego Wink
pomoglem?->pochwala Happy hehee

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 28 grudnia 2006, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielka szkoda Nawro, że chcesz odejść z TMN Sad.
Mówiąc szczerze po cichu liczyłem, że dzięki Tobie powstanie w końcu Tutorial do MT z prawdziwego zdarzenia po polsku. Któż, jak nie Ty, najlepiej się na tym zna. Wiem z własnego doświadczenia, że wielu ludzi z talentem nie potrafi go rozwinąć - właśnie poprzez brak odpowiednich instrukcji. Pomyśl nad tym zanim zdecydujesz się rozstać z TMN!
Następna sprawa: Czekamy wszyscy na TMU, ale czy aby na pewno będziemy z niej wpełni zadowoleni. Może się okazać, że się rozczarujemy. Jak na razie to nie widze entuzjazmu wśród tych co już grają w TMU. Były głosy, że ma duże wymagania sprzętowe, mało serwerów itp. Pożyjemy, zobaczymy. Póki co, ja zachęcam Cię do pozostania w grze, która "poruszyła miliony graczy i jest nadal żywa". Jeszcze nie jeden pomysł wart będzie realizacji !
Pozdrawiam!

P.S. Chciałbym przejechać Twoją trasę, ale niestety pojawia mi się ten bug, o którym kiedyś pisałeś i nijak nie mogę go ominąć - ciągle ląduję po loopie na czarnej platformie, gdzie pojawia się tablica info o sposobie likwidacji tego buga. Świetny pomysł z tym wskokiem tyłem na loopa...


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 28 grudnia 2006, 12:52, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan_icek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 5
Skąd: Bia?obrzegi

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ok, ale są jeszcze dwa problemy
1. przejeżdżam kawałek trasy i mi siępokazuje na cały ekran, że jeśli chcę zakończyć trasę to coś tam coś tam i, żeby najpierw spróbować alt+enter twice lub uruchomić gra ponownie i coś tam jeszcze i nie widze przez to gdzie jechać
2. nie mam takiego folderu ''mod'' w tym D:\Gry\TrackMania Nations ESWC\GameData\Skins\Stadium i dalej jest albo music albo inflatable a jak wklejam te mody po prostu do stadium to nie działają Crying or Very sad

_________________


wszyscy pójdziemy do piekła....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aha widzę już mnóstwo problemów i potrzebne wam są trochę wyjaśnienia. A więc:

Saphir - przecież wyraźnie napisałem, że korzysta z moda TMXCityNights Exclamation

Jurek - po prostu próbuj dalej z tą trasą. Wink Za którymś razem musi ci się udać. No a tutorial do MediaTracker'a, hmmm... co prawda skończę z TMN ale jakiś poradnik można zawsze napisać.

Jan_icek - 1. Czytaj ze zrozumieniem Exclamation Jak pisze że masz nacisnąć Alt+enter 2 razy lub uruchomić jeszcze raz trasę (lub nawet grę) TO RóB TO jeśli chcesz finishować! A więc drobna rada, na starcie naciskaj cały czas strzałkę w górę, a jeśli wylądujesz i pojawi się ten czarny ekran z napisami, to w takim razie tzw. PF (Press Forward) Bug "zadziałał". Ten bug powoduje, że auto leci inaczej, niż było to zaplanowane. żeby w końcu móc jechać dalej. Więc jak mówię, czytaj i rób to, co tam pisze.

2. Folderu Mod na początku oczywiście nie ma. Po prostu stwórz go i tam wklejaj mody. Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jan_icek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 5
Skąd: Bia?obrzegi

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no... ale ile można:D w nieskończoność alt+ enter i uruchamiac ponownie... raz mi tylko zadziałało, jeden jedyny raz a potem d*pa(za przeproszeniem)
_________________


wszyscy pójdziemy do piekła....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawro nie dziala mi ta trasa !! Sad Jakoś ten PF nie chce działać Sad

[ Dodano Czw Gru 28, 2006 4:55 pm ]

Po prostu się nie da no sorry Sad Myślałem ze będzie super Sad Musisz to naprawić jakoś, mody zainstalowane itd.

Strzałka wprzód i nic Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No sorki Hack, ale PF startu nie można tak sobie naprawić. :? Mówię ci, popróbuj jeszcze raz uruchamiać grę, bo jednak ALT+ENTER mało kiedy działa.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 grudnia 2006, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uruchamiałem 6 razy i d*pa Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Saphir
Jeździ konno


Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 12


PostWysłany: 28 grudnia 2006, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tym razem wszystko poszło jak z płatka Smile Trasa świetna, choć trudnawa. Faktycznie, ten efekt deszczu jest świetny i na dodatek ten mod... Paluszki lizać... Jedyne co mi sprawiłe trudność to po tej pętli wallride. Jednak za 3 razem udało mi się i pokonałem trasę o jedną sekundę później niż ty... Ach ten pech Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 29 grudnia 2006, 14:50    Temat postu: Recenzja trasy The Last Nations Ride. Odpowiedz z cytatem  

Trasa jest świetna Exclamation Nie miałem żadnych kłopotów ze ściąganiem, wklejaniem i z przejechaniem PF'a. Trasę ukończyłem za którymś razem. Nie męczyłem się z nią. I bardzo dobrze. Jest szybka, rzadko kiedy trzeba puszczać gaz, a już w ogóle nie trzeba chamować. Podoba mi się równierz PF. No i jeszcze ten efekt deszczu i mod... Świetna robota Exclamation Szkoda, że już nie będziesz robił tras do TMN Sad .
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[f1] kubica
Jeździ konno


Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 56


PostWysłany: 29 grudnia 2006, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale gdzie wkleić deszczowy dodatek??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?