Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ajem szuka teamu
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 stycznia 2010, 23:17    Temat postu: ajem szuka teamu Odpowiedz z cytatem  

Yo! Chyba przedstawiać się nie muszę, ale co mi tam. Gram w TM jakieś wpizdylion czasu (na xfire pisze, że wyjeżdżone 1195 godzin (nie wierzę, grałem dłużej!)), czyli policzcie sobie, ile na tej durnej grze straciłem już! A tak ogólnie około hmm... dłużej, niż jestem tu zarejestrowany, czyli prawie półtorej roku. Co mogę oferować? Zero zaangażowania w turniejach poza mizernymi czasami (no, w STC grałem, ale to przez to, że nooby z PS nie trenowały i to jest fakt!), poza tym czasem nawet pojeżdżę techa jakiegoś, jak mi przypadnie do gustu, na przykład taki Fajfus z PL8, nawet czas w dedi miałem, ha!

A tak na serio: skilla na techach oceniam na może 5/10, nie oszukujmy się, orłem nie jestem. Czasów nie podam, bo po prostu nie pamiętam żadnego a czyszczenie autosave'ów robiłem niedawno. Na pozostałych trasach czuję się znacznie lepiej, RPG, miniasy (na których mam nawet parę wrów, to się wożę: z Oddem wygrałem, noobkiem a na shortach z Robotem, też noobkiem, ale chociaż walkę nawiązał), lole, jak każdy: wynocha z nimi!. Po co piszę? Bo jak wiemy, PS paszło w cholerę (wiem, że wielu mi to zarzuca, ale muszę zmartwić zwolenników wszechkonspiracji: odszedłem, nie moja wina, że po tym odeszli wszyscy?). Ile teamów odwiedziłem? z 10? Jednak przez ostatnie pół roku byłem w PS ale, cóż, jest jak jest. Co mogę zaoferować? Tak, jak napisałem na początku, orłem nie jestem, ale przynajmniej czasem jeżdżę jakieś takieś techy, nie wychodzi, ale się staram. Gram często, bo codziennie i mam talent w rozwalaniu drużyn, ponoć. A i ortografię ogarniam w sumie.

A po co piszę ten temat, skoro i tak noob ze mnie? Bo mam takie widzimisię, a i tak nie dostanę żadnej porządnej oferty, tak o, bo mogę. Miłego wieczoru/a (nigdy nie pamiętam, jak to się cholera pisze ;f), pamiętajcie, że afera hazardowa to kpiny, gnoje się chcą wymigać!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05 stycznia 2010, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GL iam noobie ;d
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 09 stycznia 2010, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, jest kilka niejasności w Twoim poście Misiek, ale nie mam zamiaru sypać solą Wink
Powiem tyle - dziwie się, że do tego czasu nikt nie złożył Ci oferty... oO
Ludzie, nie macie pojęcia, jak wartościowym graczem jest ten NUP!!!
Łeb jak sklep, ogarnia za 10 a wy w chuja lecicie. Muehehehehehe nie ogarniam... Mr. Green glHF bicz, cu@lan

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 09 stycznia 2010, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FRED napisał:
No cóż, jest kilka niejasności w Twoim poście Misiek, ale nie mam zamiaru sypać solą Wink
Powiem tyle - dziwie się, że do tego czasu nikt nie złożył Ci oferty... oO
Ludzie, nie macie pojęcia, jak wartościowym graczem jest ten NUP!!!
Łeb jak sklep, ogarnia za 10 a wy w chuja lecicie. Muehehehehehe nie ogarniam... Mr. Green glHF bicz, cu@lan


!! LOL !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 09 stycznia 2010, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lolek to jest z Ciebie, Jakupie
hahahahahahahaa Very Happy

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 09 stycznia 2010, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgiń EMO !
a tak na serio, to super ogarnia chlopak, bardzo przyjazny sympatyczny, za***iscie przystojny ! ;p
Tylko ajem, podam Twoja jedna wade:
uzalasz się nad soba za bardzo ;p
k**wa umiesz jeździć i nie pierdol! A jak naprawdę masz tyle powodow do narzekania to się powieś ;p bo się bez kitu martwie kochanie ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 09 stycznia 2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:

Tylko ajem, podam Twoja jedna wade:
uzalasz się nad soba za bardzo ;p
kur** umiesz jeździć i nie pierdol!


Mam to samo jak gadam z nim na GG o jego powrocie do filmów (które przeca były świetne w swoim czasie)...

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maticrx
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: Żywiec

PostWysłany: 10 stycznia 2010, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FRED napisał:
Powiem tyle - dziwie się, że do tego czasu nikt nie złożył Ci oferty... oO


Hmm... wydaje mi się ,ze Iam nie będzie chciał grać dla drużyn nie co "słabszych" ale oczywiście warto propozycje złożyc ; p może jednak ;]
Więc zapraszam do www.nn-team.pl

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 10 stycznia 2010, 14:33    Temat postu: Re: ajem szuka teamu Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
(na xfire pisze, że wyjeżdżone 1195 godzin) prawie półtorej roku. A i ortografię ogarniam w sumie.


Jak już skasowałeś nasze posty to mogłeś chociaż te błędy poprawic Very Happy

//Specjalnie nie poprawiam, bo nie uważam się za orła ortograficznego, a za normalnie piszącego z uwzględnieniem podstaw ortografii kolesiem ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ketchup
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 45


PostWysłany: 10 stycznia 2010, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zapraszam do nar -> www.narteam.pl
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?