Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga Europejska
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 lutego 2010, 8:18    Temat postu: Liga Europejska Odpowiedz z cytatem  

16.02.2010r.
Everton - Sporting Lizbona 2::1
Everton ,który pokonał Manchester United 3::1 . Ma spore szanse na awans do następnej fazy Ligi Europejskiej. Ładny gol będacego w dobrej formie Stevena Pienaara i Sylvaina Distina ,który chwile po strzeleniu gola dostał czerwoną kartkę. Dla Sportingu ,który będzie grał następny mecz u siebie strzelił w 89 minucie Miguel Veloso. Czyli stan po pierwszym spotkaniu 2:2.

18.02.2010r.
Rubin Kazań - Hapoel Tel- Awiv 3::0
No cóż by tu powiedziec gładko wygrany mecz przez bardzo dobrze spisujący się Rubin Kazań razem z polakiem Rafałem Murawskim. Hapoel raczej z małymi szansami na awans bez rzadnej większej gwiazdy w swoim zespole.
Gole dla Rubina strzelili Aleksandr Bucharov i Siergiej Semak. Brawo Rubin!

18.02.2010r.
Ajax Amsterdam - Juventus Turyn 1::2
Trener Zacheroni z tego co widac popracował nad Juve. Biała Dama zwyciężyła bardzo ważny mecz na wyjeżdzie! Ajax niestety ze swoim gwiazdorem Urugwajczykiem Luisem Suarezem strzelił u siebie zaledwie gola autorem gola został Miralem Sulejmani ,ale Juve odpowiedziało dwoma golami Amauriego i czewoną kartką Hasana Salihamidżica. Sprawa awansu jest otwarta...

18.02.2010r.
Club Brugge - CF Valencia 1::0
Według mnie sensacyjna wygrana belgijskiego klubu ,który w fazie grupowej walczył z Lechem Poznań zwycięsko. Valencii nic nie dały takie gwiazdy jak David Villa,David Silva czy Joaquin. Gola dla klubu z Brugii strzelił Dorge Kouemaha ,a Valencia odpowiedziała czerwoną kartką Davida Silvy ,a więc on nie zagra w następnym meczu. Będzie ciężko ,ale Valencia powinna sobie poradzic.

18.02.2010r.
CF Villareal - VFL Wolfsburg 2::2
Bardzo ciekawy mecz. Wolfsburg ,który niespodziewanie dobrą grą wygrał Bundesligę,a po drugiej stronie Villareal słabo radzący sobie w Lidze Hiszpańskiej. Dwa ładne gole Brazylijczyka ,który już dawno powinien dostac powołanie od Dungi ,ale dalej się nie doczekał Grafite. Dla Villarealu strzelił gola Marcos Senna i zmiennik Roberta Piresa czyli Ruben. Rewanż będzie bardzo ciekawy...

18.02.2010r.
Stantard Liege - Red Bull Salzburg 3::2
Kolejny Belgijski klub zwycięża w Europa Cup. Dwa gole tego,tego Axela Witsela ,który nam wysłał Marcina Wasilewskiego na rok leczenia ;/ Oprócz tego gol dla Liege Igor De Camagro. Salzburg nie wytrzymał końcówki meczu bo do połowy wygrywał 2::0 po dwóch golach Marca Janki. Rewanż będzie mnie bardzo bardzo ciekawił ,a tak w ogóle to wszystkie mnie ciekawią Smile.

18.02.2010r.
FC Twente - Werder Brema 1::0
Bardzo dobry niemiecki solidny klub przegrywa z holenderskim Twente= niespodzianka! Bremeńczycy z bardzo dobrym składem wręcz powiedziawszy z gwiazdorami, a po drugiej stronie Twente z N'Kufo i z Kennethem Perezem, ale to nie oni strzelali gole tylko Theo Jansenn. Będzie ciekawie...

18.02.2010r.
OSC Lille - Fenerbache Stambuł 2::1
Cały mecz naszego wielkiego rodaka Ludovica Obraniaka i to całkiem dobry! Lille wygrało w dobrym stylu ,ale rewanż będzie pełen walki! Co można powiedziec o pierwszym spotkaniu szybkie rozpoczęcie meczu gole dla Lille Balmont i Frau ,a dla Fenerbache Gokcek Vederson. Już nie mogę się doczekac rewanżu.

18.02.2010r.
Hertha Berlin - Benfica Lizbona 1::1
Bardzo ładny skład Benfiki Lizbony walczy z Herthą Łukasza Piszczka, który gra w Niemczech! Benfica ma ładną linię ataku mały,szybki Argentyńczyk Javier Saviola i bardzo wysoki,który nie raz uderzy ładnie z główki Oscar Cardozo. Linia pomocy też niczego sobie więc mogą daleko zajśc. Co mogę powiedziec o Herthcie składu zabardzo nie znam tylko Piszczka i Arne Friedricha noi Czecha Drobnego. Powodzenia Hertha ,Powodzenia Łukasz!

18.02.2010r.
Atletico Madryt - Galatasaray Stambuł 1::1
Na Vicente Calderon remis i bramka na wyjeżdzie Galatasarayu więc 1::2 dla chłopaków ze Stambułu. Gole dla Atletico Jose Antonio Reyes ,który grał w m.in Arsenalu,a dla Galatasaray Kader Keita. Dobre składy po obydwóch stronach,a więc będzie ciekawie jak zawsze hehe...

18.02.2010r.
Athletic Bilbao - Anderlecht Bruksela 1::1
Remis w Hiszpani zobaczymy co będzie w Brukseli. Zespół Wasilewskiego zagrał dobre spotkanie.

18.02.2010r.
FC Kopenhaga - Olimpique Marsylia 1::3
Marsylia według mnie bardzo dobry zespół przede wszystkim zgrany dzięki Lucho Gonzalezowi. Ten wynik na wyjeżdzie powinien decydowac kto tu rządzi i chyba Duńczyków wysyła do domu!

18.02.2010r.
Panathinaikos Ateny - AS Roma 3::2
Ładny finisz Ateńczyków i ich zwycięstwo!
Stan meczu 3::3. Więc sprawa jest otwarta. Gole dla Rzymian Mirko Vucinic i David Pizarro. Gole dla Ateńczyków strzelili Dimitrios Salpingidis i w 84 minucie weszedł Lazaros Christodoulopoulos ,który w tej samej minucie strzelił gola noi oczywiście Djibril Cisse. Rewanż na stadionie w Rzymie stan meczu 3::3 ,a więc remis będzie bardzo ciekawie!

18.02.2010r.
Fulham Londyn – Szaktar Donieck 2::1
Wreszcie mój ukochany Szaktar ,który broni tytułu ,ale w nowej lidze… Mają bardzo dobry skład z Darijo Srną czy Luizem Adriano. Według mnie to była wpadka chłopaków z Doniecka ,ale u siebie wygrają z Anglikami.

18.02.2010r.
FC Liverpool – Unirea Urziceni 1::0
Słaby Liverpool wygrywa w końcówce meczu z Unireą po golu młodego N’Goga. Liverpool bez Fernando Torresa ,ale z Gerrardem i bardzo dobrym w ostatnich meczach Dirkiem Kuytem. Chłopaki z Liverpoolu mają problemy , Rafa Benitez jest na wylocie,ale mają szanse na tytuł LE…

18.02.2010r.
HSV Hamburg – PSV Eindhoven 1::0
Dobry mecz, przede wszystkim walki! Bardzo dobre zespoły zetknęły się ze sobą. Wszystko się wyjaśni w rewanżu ,który będzie w Holandii . Dla Hamburgu gola strzelił Marcel Jansen

Jak wam się nie podoba to nie komentujcie tego czegoś. Sorry za ortografię…

_________________


Ostatnio zmieniony przez Davox dnia 25 lutego 2010, 21:34, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 lutego 2010, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widać, że z Krakowa ^^ :-P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 24 lutego 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

japierdziele, co ta valencia znowu robi... :?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 lutego 2010, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na wstepie mam taka mala sugestie co do evertonu - pienaar jest graczem z rpa ;p Everton w koncu pewnie oleje LE jak się zbliza do zenujaco teraz grajacych Liverpoolu i Manchesteru City, ich niskie miejsce na poczatku sezonu to byla dla mnie najweieksza niespodzianka premierleague.

Co do Juve to bierze mnie zdziebko bo ostatnio grali kompletna padake. I jezcze co do Wolfsburga - oni tez sa nisko w tabeli ligi niemieckiej, choć Villareal powinien być odrobine lepszy.

A co do Fulham, to u siebie, na craven cottage sa po prostu nieosiagalni dla wiekszosci teamów w europie, sam nie wiem jak oni to robia.

Trzeba jednak przyznac, ze za cholere nie da się wskazac faworytow do wygrania calej LE. bardziej znane marki sa w dolku, albo w pierwszym meczu osiagnely niekorzystny wynik.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 24 lutego 2010, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coś za dobrze smiga ten FC Twente Very Happy pamietam jak w fazie grupowej Twente gralo z Fenerbache albo Galatasaray, przegrywal 1-0 ale w koncowce ten N'Kufo wdupil 2 bramy i wygrali 2-1 oni cie ciesyzli a ja plakalem Very Happy bo mi N'Kufo zaje**** kupon na 450 zl Very Happy skubaniec Sad

Mecz Herty z Benfica odbyl się wczoraj Razz przegrali 4-0 Very Happy i odpadli Smile ale to było raczej pewne

Dobra robota Davox Smile

_________________


Ostatnio zmieniony przez [POL] oddowicz dnia 24 lutego 2010, 14:17, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 lutego 2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sorry mój błąd z tym Pienaarem. Pomylił mi się z Nigelem De Jongiem ,który gra w Man City xd Sorry...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Offline
Jeździ konno


Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 70


PostWysłany: 24 lutego 2010, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czemu widać , że z krakowa ?xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 24 lutego 2010, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skąd: Kraków
Very HappyVery Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 lutego 2010, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

23.02.2010r.
Benfica Lizbona - Hertha Berlin 4::0
Efektowne zwycięstwo Benfici. Dwa gole Oscara Cardozo , jeden Aimara i jeden Javiego Garcii. Benfica może powalczyc o półfinał ,a nawet o finał. No niestety odpada z rywalizacji klub Łukasza Piszczka... Stan meczu: 6::1. Awans: Benfici Lizbony.

25.02.2010r.
Galatasaray Stambuł - Atletico Madryt 1::2
Jak nie w lidze to może w Lidze Europejsce ,czemu nie... Gole dla Atletico Simao Sabrosa i w ostatniej minucie gol Diego Forlana ,a dla Galatasay gol Kadera Keity. Galatasay odpada. Atletico idzie dalej. Stan meczu: 4:3 dla Atletico Smile

25.02.2010r.
Anderlecht Bruksela - Athletic Bilbao 4::0
Wynik mówi sam za siebie ,czyli piękne zwycięstwo Anderlechtu. Belgowie grają dalej... Stan rywalizacji: 6::1 Awans: Anderlecht

25.02.2010r.
Olympique Marsylia - FC Kopenhaga 3::1
Kolejne ładne zwycięstwo Francuzów. Forma jest ,klepa jest więc mogą coś uzyskac w Europa Cup. 2 gole Bakar'ego Kone i jeden Hatema Ben Afry ,którego ja porównuje do Benzemy . Kopenhaga odpowiedziała tylko golem znanego z występów w Schalke 04 Ailtona. Stan rywalizacji: 7:3. Awans : Olympique Marsylia.

25.02.2010r.
AS Roma - Panatinaikos Ateny 2::3
Chyba najbardziej zacięte mecze pomiędzy tymi zespołami w 1/16. Panatinaikos wygrał u siebie na wyjeżdzie też ,więc jest w następnej fazie . Gole dla Ateńczyków: 2 Djibril Cisse i jeden Ninis ,a dla Rzymian De Rossi i John Arne Riise. Stan rywalizacji:7: 5. Awans: Panatinaikosu.

25.02.2010r.
Shaktar Donieck - Fulham United 1::1
Zwycięscy PUEFA odpadają w 1/16 Europa Cup! Sensacja!!! Gola dla Ukraińców strzelił Jadson ,a Fulham odpowiedział golem Hangelanda i czerwoną kartką Dann'ego Murph'ego. Anglicy idą dalej , Shaktar żegna się z rozgrywkami. Stan rywalizacji: 4: 3.

25.02.2010r.
Unirea Urziceni - FC Liverpool 1::3
Wygrana w Anglii i w Rumunii daje awans Liverpoolowi. Czyżby zmierzali po Puchar Ligi Europejskiej? Dlaczego nie? Gol Gerrarda, Mascherano i Ryana Babela, a dla Unirei Bruno Fernandes. Stan meczu: 5:1 . Awans: Anglików

25.02.2010r.
PSV Eindhoven - HSV Hamburg 3::2
Dwie czerwone kartki i pięc goli mówi wszystko o bardzo zaciętym meczu... Gole dla Niemców Trochowski i Petric, a dla Holendrów Balázs Dzsudzsák, O. Toivonen, D. Koevermans. Awans: Niemców. Stan meczu 4:3.

25.02.2010r.
Sporting Lizbona - Everton Fc 3::0
Sporting musiał wygrac więc wygrywa i awansuje do 1/8. Gole dla Portugalczyków strzelili Veloso i M.Mendes oraz Fernandesa ,a Everton no cóż słaby mecz więc przegrana noi żółta kartka Stevena Piennara z RPA! Awans Portugalczyków. Stan rywalizacji: 5::2

25.02.2010r.
Juventus Turyn - Ajax Amsterdam 0::0
Z tego co widziałem nudny mecz ,aż przełączyłem na "Moment Prawdy". Ajax nie grał tego do czego mnie zaczął przyzwycajac, a cóż powiedziec o Juve przeszli dalej i grają Smile Stan rywalizacji 3::1 dla Juve więc Stara Dama czy Biała bo już zapomniałem przechodzi dalej.

25.02.2010r.
Valencia CF - Club Brugge po 120 minutach 3::0 ,a w 90 min. 1::0
Pierwsza dogrywka w lidze europejsce, już myślałem że Valencia odpadnie ,a tu gol Maty w regulaminowym czasie gry i dwa gole Pablo Hernandeza w dogrywce i awans Hiszpanów....

25.02.2010r.
Hapoel Tel-Awiw - Rubin Kazań 0::0
Rubin już w pierwszym spotkaniu zapewnił sobie awans ,ale przecież "Wszystko się może zdarzyc". Zespół Rafała Murawskiego przechodzi dalej i zobaczymy na kogo wpadnie w 1/8. Stan rywalizacji: 3::0 Awans: Oczywiście Rubinu Kazań!!!

25.02.2010r.
VFL Wolfsburg - CF Villareal 4::1
Mistrzowie Niemiec zwyciężają słabo grający Villareal 4::1... Po golach Dzeko,Grafite,Gentnera i samobóju Angela, Villareal odpowiedział golem Capdevilli. Stan rywalizacji: 7::4 awans : VFL Wolfsburgu.

25.02.2010r.
Red Bull Salzburg - Standard Liege 0::0
Kolejny bezbramkowo zremisowany mecz. Noi znowu ten brutal Axel Witsel kogoś skosił bo widze że żółta kartka. Stan rywalizacji: 3::3. Awans: Standardu Liege.

25.02.2010r.
Werder Brema - Twente Enschede 4::1
Efektowna wygrana Werderu ,ale zauważyłem że gorzej im się gra bez Diego :d. Hat-Trick Claudio Pizarro i jeden gol Naldo. Niestety N'Kufo już nie poświruje w Europa Cup bo Twente żegna się z rozgrywkami Sad Stan rywalizacji 4::3

25.02.2010r.
Fenerbahce Stambuł - LOSC Lille 1::1
Ludovic idzie dalej ,a więc cieszmy się i radujmy. Lille idzie dalej. Gol dla Fenerbahce zdobył Emre Belozoglu ,a dla Lille A.Rami. Stan rywalizacji: 4::3 i Awans Francuzów.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?