Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NAJLEPSZY :D:P:):(:/:[
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 22:24    Temat postu: NAJLEPSZY :D:P:):(:/:[ Odpowiedz z cytatem  

Tak lookalem na forum i nigdzie nie było takiego tematu...
Kto jest wg was najlepszym graczem na swiecie?Co?
jeśli chodzi o TMN, to osobiscie najlepiej sprawuje się w mojej opinii Frostbeule, chodź z tego co widzialem po roznorakich wynikach turniejow, to reszta jest blisko Smile Gracze w1 sa mocni, teraz OnD się wzmocnilo.
Swietni zawodnicy również to Rask, Carl, Gallo, Quiwe, Sandder Smile
Ogolnie to Sandder ogral Frostyego w Verizonie, ale za to w GC4 gdzie każdy mial nieskonczonosc czasu na treningi, Sandder nie startowa a Frosty opykal kazdego (poza Carlem w grupie)... a Lilo? dziś jezdzilem z nia w TMU i na stadium miotla ale nawet miotla i na innych srodowiskach !!.... itd....
TMO - sadzac po rankach solo w TMU, to Ikar nie ma tu konkurencji, chodź widzialem ze dobrze graja i inni gracze.
o TMS się nie wypowiem bo nie znam się Very Happy ale widzialem gracza o ksywie MaKa - prawdziwy wymiatacz :DDD
I do tych graczy musze dolaczyc obowiazkowo Bowsera, AAssie czy jakos tak Razz również Raptor z niemiec swietnie gra!
Coz a jak jest wg was?

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NIe ma lepszego od Genesisa - FIN ......


To jest klasyka tej gry po prostu Smile gracz nie do powstrzymania Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cóż najlepszy jest Zooz no doubt Mr. Green
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a może jakiś Polak typu Mat, Sokol, Diablo albo cale FM? Happy lub {S czy eP bądź K&D nie no nie wiem jak tam czolowka swiatowa stoi ale Sandder wydaje mi się najlepszy:)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bedę skromny i powiem ze najlepszy jestem ja ;d
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 05 stycznia 2007, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż jak wiadomo esencja każdej gry jest gra na Lanie, tzn. spotkanie się swiatowej czołówki "na zywo" i rywalizacja bez jakichkolwiek lagow itp....
Dlatego tez zdecydowanie najlepszym graczem wg mnie jest Carl, który na dwa najwieksze dotąd LANy, tj. ESWC i LANvoire(odpowiednik polskiego PGA) wygrał je, przy bardzo mocnych przeciwnikach : Gallo, Sannder, ysa, całe webone itd.... W grze online to hmm jest wielu "geniuszy", tak naprawdę przegląd wszystkich dobrych graczy można zobaczyc na tmx przy trasach NC2 Smile chociaż mimo wszystko rekordy a potwierdzenia ich w wyscigach 5on5 to roznica Smile
Jeśli miałbym wskazac klan to zdecydowanie w1, tam linx, carl, max, maniaproof, lign to czołówka światowa i tak rownego składu nie ma nawet dignitas
Jeśli chodzi o inne platformy Trackmanii to szczerze mówiąc nie mam takiego obeznania, mogę się sugerowac jedynie statystykami i wynikami w turniejach. W TMU sugerujac się http://trackmania-ligue.com/ to nie ma sobie równych 15-latek -[PøD]Røa - ale czy to się potwierdza w rundach to nie mam pojecia Smile
Z klanów na pewno DM i z pewnością CMC, które z Zoozem może zrobić wszystko Smile


Pozdrawiam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hack ma racje, w przekroju tego z kim jezdzilem (a praktycznie z wszystkimi najlepszymi jezdzilem) to Genesis był po prostu "inny". Szkoda ze jakos tak na poczatku wakacji zakonczyl swoja gre.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sami sprawdzcie zresztą na TMX ze ma sporo rekordów na Nadeo Smile

A poza tym chlop mial nie prawdopodobne statystyki i był 1 na świecie, chyba mial coś 140000 wygranych i po 4 tys remisow i porazek Razz

wiec dla mnie po prostu jest to najlepszy gracz

i nigdy nie mial drugiego konta

pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 05 stycznia 2007, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skąd wiesz, że nie miał ?

Ja go nie kojarze zbyt dobrze(zaczynałem grać wtedy), ale skoro pytałem się Frosta kto jest najlepszy i tez go wymienil to chyba po czesci macie racje Very Happy
chociaż tak jak już napisalem bicie rekordow a regularnosc to dwie różne rzeczy, tym bardziej, że jak sam piszesz ma rekordy na Nadeo, a to dopiero inna bajka, popatrz na Jakuba (mistrza Nadeo) ile musiał się nameczyc, żeby zdobyc dobry czas na łatwych customach...
Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W TMO dla mnie zawsze najlepszy będzie Grouik Rob. TO po prostu legenda i gracz, który przy odpowiednim treningu bez problemu jest w stanie zmieść Ikara. O słynnym Junio nie wspomnę. Też gościu nieprawdopodobnie wymiata i obecnie jest moim zdaniem najlepszy na sceneriach TMO, nie licząc Roba, który gratrochę mniej teraz. No i oczywiście nie możemy zapomnieć o słynnym Van Ronie, YannBastianie i Vortexie. Z tego co wiem ci gracze już nie grają w tę grę, ale to właśnie oni należeli do światowej czołówki na początku istnienia TM i ich darzę szczególnym szacunkiem.

jeśli chodzi o TMS to tutaj zdecydowanie najlepszymi graczami są Blighster i QuikSilver. Zresztą to oni spotkają się w finale GC4 dla TMS i zdecydowanie na to zasłużyli.Kiedyś niesamowicie jeszcze jeździł gracz Lr Willem - zwycięzca pierwszego Giant Cup dla TMS, ale to był raczej gracz jednego turnieju.

Co do TMN to ciężko mi się tu wypowiedzieć, ale jak dla mnie najlepszym graczem jest chyba Frostbeule. już przed rozpoczęciem GC4 dla TMN typowalem go do zwycięstwa w całej imprezie i się nie pomyliłem. Świetnie prezentuje się we wszystkich meczach,wktórych bierze udział i poprostu niesamowicie wymiata

Jeśli chodzi o najbardziej wszechstronnego gracza to tutaj wybrałbym Zooz'a. Nie jest on może najlepszy na poszczegółnych sceneriach, ale śmiało można o nim powiedzieć, że na wszystkich 7 sceneriach TMU prezentuje się na bardzo wysokim poziomie, a to raczej rzadkość

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ Sokół
Jeździ konno


Dołączył: 14 Lis 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 33

Skąd: Kambodza

PostWysłany: 05 stycznia 2007, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gralem parę razy na jamal.de? jamlan.de? nie wiem coś w tym stylq no i tam miotacze z czech byli poprostu, mało jestem na scenie tmn ale z tych co widzialem to niejaki RcBay wg. mnie jest prze kolo
_________________
"Klimatycznie słowo za słowem płynie
Jeden blant za blantem wszystko się rozpłynie
Się jara od nocy do rana to trawa
Znów zawijam lolka z grama
Czacha ciężka ale jest gitara
Kocham ten stan kiedy się najaram"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 stycznia 2007, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prezes, dobry czas?
ty zartujesz?
ja chyba nigdy nie będę mial dobrego czasu na customach okolo 1 minutowch.

na temat: dla mnie na nadeo najlepsi sa gracze teamu @ i opel.
innych trackow nie mogę ocenic, bo nie znam za bardzo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 stycznia 2007, 1:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czołówka, cóż, których graczy mogę ja zaliczyć do czołówki TrackManii Nations...

Na pewno pierwszy będzie Frostbeule - zajął wspaniałe drugie miejsce na Verizon Playlinc Tournament no i potrafił się popisać przed innymi na serwerach takich jak UK Rounds. Koszmarnie trudno go wyprzedzić.

Drugi chyba będzie Zooz - nie że z CDD to już jakiś najlepszy. Razz Po prostu Zooz jeśli gdzieś jeździ, to jeździ bardzo dokładnie. Mimo popełnionych błędów ciągle ma szanse wygrać rundę i nie musi trenować zbyt długo żeby poznać trasy.

Trzeci kogo tu zaliczę to Maksim Ultra - Rosjanin, podczas ROC'a 4th Edition był nie do pobicia, ani razu nie wypadł z trasy w tym sezonie, zwyciężył w 6-ciu wyścigach, wspaniale korzystał z zakrętów. Moim zdaniem należą mu się brawa.

Czwarty może być moim zdaniem Fez - świetne trasy, ładny skill, szkoda że w meczu POL vs NOR był tylko na spectatorze, zobaczylibyście również jego jazdę. Wink

Ostatni w mojej liście bohaterów TMN jest pechowiec Madness z klanu dignitas - jakież potrafi być zaskoczenie, jeśli ten gość przjedzie minutową trasę 2 lub 3 sekundy szybciej niż ty. I obaj nie zaliczyliście błędów. To że nie mógł zaliczyć udanego występu w VPT świadczy tylko o zachowaniu, nie o skillu.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 06 stycznia 2007, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musze potwierdzic, ze Zooz faktycznie jest jednym z najlepszych graczy. Jak zaczely się te boosty i serwery z passami, wtedy czesciej mialem okazje z nim jeździć. Dowalal praktycznie kazdemu, choć czasami był 2gi lub 3ci Razz, nawet sam z nim wygralem parę razy Very Happy.

Nie mialem okazji pojeździć z Frostem, no może ze 3 razy, wiec nie mogę tez nic na jego temat powiedziec.

Tak naprawdę mozna ich mnozyc prawie bez konca, bo było wielu ktoryszy nizej podium nigdy nie schodzili.

Niestety jak na serwer wparowywal Genesis, to nigdy nie widzialem go nizej niz 1wsza pozycja. Wygrywal jak chciał i kiedy chciał, niezaleznie od tego kto był na serwerze. (mowa o rounds) Nie mialo tez dla niego znaczenia czy zna trase dobrze czy slabo.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 06 stycznia 2007, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Prezes ja, Sokol i Mat mamy po 16 lat....wiec o czym mowa Diablo jest rok mlodszy Slimak ma również 16 jak i Kuldi a najlepszy jest chyba Hack bo to co on wyprawia to <olaboga> ale Tomek tez potrafi dużo! jak i wszystkie klany z PL2 Prezes, Majak tez nie gardza umiejetnosciami a Misi swietny jest:) Grono również;)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 stycznia 2007, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie, kolo nie znał trasy i zawsze był pierwszy Smile

Zapytajcie dobrych zagranicznych graczy kto to jest Genesis, na pewno powiedzą że jest to super gracz Smile

widac ze #p~S trzyma jego strone Razz

:-)


pozdro....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 06 stycznia 2007, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Genesis, Vranc, Carl wymiatająSmileSmile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
knurowica
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 116
Skąd: Czarnobyl

PostWysłany: 23 lipca 2007, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem najlepszym na swiecie graczem w trackmanie nations jest gracz poslugujacy się nickiem Azbycx. Widzialem już go w akcji i jestem pod wrazeniem jego niesamowitej gry. On gra jak prawdziwy peofesjnaolista. Widac, ze człowiek zostal obdarzony talentem do tej gry Very Happy
_________________
AMD Athlon 2000+, 512 DDR Ram, Radeon 9600 XT, Dysk twardy Sony 250 GB, Nagrywarka DVD LG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 23 lipca 2007, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

knurowica napisał:
Moim zdaniem najlepszym na swiecie graczem w trackmanie nations jest gracz poslugujacy się nickiem Azbycx. Widzialem już go w akcji i jestem pod wrazeniem jego niesamowitej gry. On gra jak prawdziwy peofesjnaolista. Widac, ze człowiek zostal obdarzony talentem do tej gry Very Happy


ciekawe, że nigdy go nie widziałem ani nigdy o nim nie słyszałem...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 lipca 2007, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tez Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?