Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jak stworzyc swoją drużyne ?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pomidor2234
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 4


PostWysłany: 10 Maj 2010, 13:52    Temat postu: Jak stworzyc swoją drużyne ? Odpowiedz z cytatem  

Jak stworzyc swoją drużyne w TMNF???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jerry
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 11


PostWysłany: 10 Maj 2010, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmmm . musisz napisac podanie do firmy EX-idioters-Factory .
O przyznanie slotów na darmowy serwer . Potem kupić TMUF i zarejestrować nazwę ekipy w panelu administracyjnym na stronie ESL ,

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* Shion
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 147
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 10 Maj 2010, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

8. Jak założyć team?

nie zakladaj dopoki nie będziesz naprawdę dobry na trasach typu tech (nie to nie mini swensena ani nie nadeo)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 10 Maj 2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

omg, pomocni jesteście... Vilshion, a Ty taki super jesteś na techach? są drużyny które grają tylko 4fun, więc po co im skill na techach?

pomidor2234 - nie żebym się czepiał, ale jednak może trochę za wcześnie na tworzenie drużyny? pojeździj dłużej, może jakiś team sam się o Ciebie upomni albo znajdziesz taki do którego będziesz chciał dołączyć Smile a jeśli już potrzebujesz mieć własną drużynę, to nic prostszego:
1. wymyślasz nazwę
2. tworzysz tag
3. rekrutujesz ludzi i gracie

oczywiście zalecane jest stworzenie jakiegoś forum czy coś takiego, żeby ułatwić komunikację między członkami ekipy Smile

a i jeszcze jedno - tworzenie drużyny która po tygodniu przestanie istnieć jest bez sensu, więc zastanów się czy na pewno chcesz własny team Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 10 Maj 2010, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja myślę, że jemu chodzi po prostu o to jak dodać drużynę tu na forum do zakładki Drużyny. Ale ciiii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 10 Maj 2010, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe. napisał:
A ja myślę, że jemu chodzi po prostu o to jak dodać drużynę tu na forum do zakładki Drużyny. Ale ciiii...

No tak, w sumie sprecyzował to właściwie Very Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pomidor2234
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 4


PostWysłany: 13 Maj 2010, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki za odpowiedzi Razz Mnie chodziło jak założyc drużyne, ponieważ chciałem założyc ją z kolegami, ale chyba jeszcze pocwicze jazdę Oops
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?