Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jak zmienić obrazek - ładowanie mapy na serwerze
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 18 czerwca 2010, 6:55    Temat postu: Jak zmienić obrazek - ładowanie mapy na serwerze Odpowiedz z cytatem  

siema mam pytanko jak zmienic tapete na serwie ,chodzi mi o ten obrazek w trakcie gdy wczytuje się mapka , chcialbym go podmienic ale niewiem jak .
dzięki za podpowiedz Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rainbow
Jeździ konno


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 11


PostWysłany: 18 czerwca 2010, 7:54    Temat postu: Re: JAK? Odpowiedz z cytatem  

peciolublin napisał:
siema mam pytanko jak zmienic tapete na serwie ,chodzi mi o ten obrazek w trakcie gdy wczytuje się mapka , chcialbym go podmienic ale niewiem jak .
dzięki za podpowiedz Very Happy


w katalogu:
TmNationsForever\GameData\Stadium\Media\Texture\Image
znajdziesz plik LoadScreen.dds
Otwórz go np. Adobe Photoshopem z wgranym pluginem DDS (plugin znajdziesz za pomocą google.com) i na jego miejsce wklej swoją własną tapetę o rozmiarach bodajże 1024*1024 (jak wkleisz prostokątny obrazek to zrób sobie pasy na górze i dołu żeby z rysunku nie zrobił się tzw. giertych - czyli "chudy kalisz za przeproszeniem z wodogłowiem" - no chodzi o zachowanie proporcji Smile)
i zapisujesz nową tapetę jako LoadScreen.dds (będziesz mieć sporo formatów dds do wyboru, sugeruje wybrać drugi od góry).
Pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devt
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 168


PostWysłany: 19 czerwca 2010, 5:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli Twój serwer posiada XAseco to do podmiany moda pomoże Ci plugin forceMods

http://www.tm-forum.com/viewtopic.php?f=127&t=18755

jeśli ten link wyżej Ci nie pomoże to odezwij się do mnie na PW lub XFire chętnie pomogę

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?