Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wybory II Tura
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?
Bronislaw Komorowski
31%
 31%  [ 22 ]
Jaroslaw Kaczynski
27%
 27%  [ 19 ]
Nie będę glosowac mimo iz mam do tego prawo
11%
 11%  [ 8 ]
Nie będę glosowac bo nie jestem pelnoletni
30%
 30%  [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 70

Autor Wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 czerwca 2010, 16:31    Temat postu: Wybory II Tura Odpowiedz z cytatem  

Jako że dyskusja na temat wyborów trwa na naszym forum, postanowiłem zrobić ankietę i sprawdzić jak tmpl będzie głosować w drugiej turze wyborów.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Matisek
Jeździ konno


Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 28
Skąd: Lubliniec

PostWysłany: 21 czerwca 2010, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nie mam jeszcze uprawnień do głosowania, ale jestem za Kaczyńskim. Very Happy
_________________
"Miłość jest jak zesikanie się w majtki: wszyscy to widzą, ale tylko ty czujesz to ciepło."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 21 czerwca 2010, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wątpię w to że podejdę drugi raz. Głosowałem na Morawieckiego przez wzgląd na jego apolityczne podejście do tego całego... nie wymienię czego.
Nie mydlił nikomu oczu jakimiś obiecankami w postaci postulatów wyborczych na swą korzyść tylko przedstawiał całokształt prostolinijnie.Nie zauważyłem u niego jakichkolwiek przesłanek skrajności czy to lewica czy prawica a właśnie według mnie prezydent nie powinien wygłaszać jednostronnych poglądów. Jest winien państwu dbać o jego sprawy na każdej płaszczyźnie problemów zewnętrznych i wewnętrznych. Jeśli wierzyć temu co czytałem na wirtualnej polsce, a dowiedziałem się że Morawiecki prawdopodobnie odda swe głosy Kaczyńskiemu, muszę się zastanowić czy nie zagłosować na Komorowskiego. To mniejsze zło imo byłoby właścwe. Już raz mieliśmy do czynienia z konfliktem na linii Prezydent - Premier = Głowa rządu i wcale to dobrze nie wyglądało i często wychodzi z tego jakieś niesnaski. Nie jestem w stanie wyjaśnić dlaczego, ale to łatwo sobie wyobrazić. Prezydent - PiS; Premier - PO. Zastanówmy się lepiej wszyscy jakie byłyby korzyści ze związku PiS+PO a PO+PO. Najlepiej skończyć to oszukiwanie kto tu będzie bardziej wiarygodny i się wywiąże ze swoich obietnic, bo nie wywiąże się nikt jeżeli nie będzie porozumienia Tuska z nowym prezydentem. I choć nie jestem zwolennikiem Tuska, to z mojego punktu widzenia jest całkiem ludzki w tym całym bajzlu, na moje to jest dużo lepszy niż jego poprzednicy których nie trawiłem jak choćby Miller który się otaczał jakimiś podejrzanymi sprawami tu przykład Rywin. Pomyślcie co będzie lepsze zanim sobie do gardeł skoczycie. Rolling Eyes

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 21 czerwca 2010, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kandydaci z najbardziej wyrazistymi programami odpadli. Naprawdę nie wiem na kogo będę głosować w drugiej turze. Podobno głosuję się na "mniejsze zło", ale nie mam pojęcia, kto jest tym "złem". Obaj są siebie warci.

Wg. mnie w tej ankiecie powinna być jeszcze jedna opcja: Nie mam zdania :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 21 czerwca 2010, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kaczyński nie musiał nikogo opluwac, mieszać z błotem ani naśmiewać się z nikogo - żeby zebrac tak liczny procent
wyborców. Czego niestety - nie można powiedzieć o Panu Komorowskim.
Rozmawialam z wieloma osoba, które powiedziały że wybierają Komorowskiego - bo wszyscy na niego głosują, bo ma lepszy wizerunek itp. To jest dowód na to jakich wyborców ma Komorowski. - "BO WSZYSCY". Kaczyński ma wyborców z rozumu.
Przykład:
Kto oglądał debatę, powinien zauważyć np jak: Komorowski dzisiaj gratulował Napieralskiemu (o Kaczynskim nie wspominał nic) ... zeby go poparł przed drugą turą.
A na debacie ? ! - krytykowal, obrażał każdą jego wypowiedz...
Także, Pan Komorowski - widac ze ma swoje zasady
Nie jest przygotowany do pełnienia funckji prezydenta.
Kaczyński, Napieralski są klasę wyżej - bo przynajmniej potrafią się wypowiedzieć, nie popełniają non stop gaf, nie muszą wszędzie chodzić z kartką i nie giną bez Tuska.

Poza tym chodzi o program Komorowskiego..
Nie podoba mi się wydłużenie wieku emerytalnego, bo ten pomysł jest dobry dla ludzi zdrowych i raczej pracowników umysłowych. Większość Polaków to pracownicy fizyczni, pracujący już od młodych lat. Mają pracować ciężko 45 lat? Wyobrażacie sobie noszenie cegieł, worków cementu przez pół wieku? Wykończą się wcześniej. Sytuacja na rynku pracy jest beznadziejna, a wydłużenie wieku emerytalnego tylko zwiększy bezrobocie wśród młodych pracowników. Trzeba być ignorantem i nie patrzeć na ludzi, a na łatwe rozwiązania, by zamiast wziąć się za reformę ZUS-u zmuszać ludzi do pracy wielokrotnie ponad ich siły. Renty są zbyt niskie, by móc się tylko z nich utrzymać, więc wiele osób już teraz ryzykuje swoim życiem, by zapewnić utrzymanie swojej rodzinie.

Osobiście głosuję na Jarosława Kaczyńskiego, i nie dlatego że mi go żal bo mu zginął brat i bratowa, ani nie dlatego że Komorowski jest człowiekiem nadętnym i sprawia wrażenie bufona .. chcę na niego głosować, bo wiem jakim jest człowiekiem, wiem ile zdziałał dla Solidarności (i błagam, bez komentarzy jak to Wałęsa komunę obalił z Solidarnością, bo sama Solidarność go wyrzuciła jakiś czas temu, co mnie specjalnie nie dziwi biorąc pod uwagę jego przeszłość i dokonania jako Bolka .. ), szanuje jego wykształcenie (jest doktorem prawa), mam pewność że nie jest "umoczony" we współpracę z sowieckimi służbami.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 21 czerwca 2010, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dlaczego w ogóle tak przejmujemy się wyborami prezydenckimi, skoro i tak prezydent nie da rady zrealizować większości swoich postulatów? Dlaczego nie rozmawia się tyle podczas wyborów do parlamentu? Przecież tak naprawdę od parlamentu zależy jak będzie wyglądać następne 5 lat, a nie od prezydenta.

Na pierwszy rzut oka uprawnienia prezydenta wyglądają okazale. Jednak przyglądając się z bliska zauważam, że większość jego decyzji wymaga zgody RM albo Sejmu. Naprawdę jego kompetencję, niewymagające kontrasygnaty zawierają się w kilku punktach:

- Nadawanie orderów
- Zarządza wybory parlamentarne
- Prawo weta
- Nominuje sędziów, sędziów Sądu Najwyższego, 2 członków KRRiT
- Posiada inicjatywę ustawodawczą
- Zwołuję Radę Gabinetową.

Nie wmówicie mi, że prezydent ma jakikolwiek znaczący wpływ na politykę. Jeżeli nie ma wsparcia Rady Ministrów i Sejmu nie może nic zrobić. Tym bardziej nie napinajmy się i nie wierzmy, że obietnice jakiegokolwiek kandydata zostaną zrealizowane do końca. Może z 2-3 postulaty uda się przeforsować, ale to wszystko. Więcej trzeba wymagać od Sejmu i naszych przedstawicieli, których wybraliśmy również w wyborach powszechnych. Oni mają prawdziwą władzę.

Wiem, że sieję tutaj pesymizm, ale przy każdych wyborach prezydenckich mówi się, że są one przełomowe, a potem nic z tego nie wynika.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 21 czerwca 2010, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Nie wmówicie mi, że prezydent ma jakikolwiek znaczący wpływ na politykę. Jeżeli nie ma wsparcia Rady Ministrów i Sejmu nie może nic zrobić

dlatego wlasnie K.U.R.W.A trzeba wybrac prezydenta który bnedzie wspolpracowal z rzadem tuska, a nie "kontynuowal polityke lecha kaczynskiego", czyt. wetowanie kazdej ustawy, zeby w wyborach parlamentarnych pokazac "ha! frajerzy nic nie zrobili przez 4 lata". Bo do kur** nedzy to jest wszystko co zrobil lech - wetowal co się dalo, przeszkadzal na każdy m,ozliwy sposob! przemyslcie to i jak ktos ma jakieś SENSOWNE kontrargumenty to zapraszam do rozmowy, a jak chce napisac ze jarek jest kul słit to niech milczy na wieki

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 21 czerwca 2010, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Cytat:
Nie wmówicie mi, że prezydent ma jakikolwiek znaczący wpływ na politykę. Jeżeli nie ma wsparcia Rady Ministrów i Sejmu nie może nic zrobić

dlatego wlasnie K.U.R.W.A trzeba wybrac prezydenta który bnedzie wspolpracowal z rzadem tuska, a nie "kontynuowal polityke lecha kaczynskiego", czyt. wetowanie kazdej ustawy, zeby w wyborach parlamentarnych pokazac "ha! frajerzy nic nie zrobili przez 4 lata". Bo do kur** nedzy to jest wszystko co zrobil lech - wetowal co się dalo, przeszkadzal na każdy m,ozliwy sposob! przemyslcie to i jak ktos ma jakieś SENSOWNE kontrargumenty to zapraszam do rozmowy, a jak chce napisac ze jarek jest kul słit to niech milczy na wieki


Aleś durnoty napisał. Ile zawetował Kaczyński ustaw a ile podpisał? Zawetował coś ok. 17 bodajże a podpisał najwięcej z dotychczasowych prezydentów. Chcesz argumentów a nie podałeś sam żadnych. Zasłyszałeś coś od kogoś, że przeszkadzał w każdy możliwy sposób, jakoś tego przez statystyki nie widać. Za Kwaśniewskiego był też premier i rząd SLD stanowili większosć? I co było? Kraina miodem i mlekiem płynąca? Zanim napiszesz kolejne głupstwo sprawdź lepiej zasłyszane informacje, a nie pisz bzdur.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 21 czerwca 2010, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ABSZT ale nawet będąc oddanym wyborcą PIS lepiej jak oddasz głos na Komora i jeśli rząd nie zrobi nic przez 1,5roku, to nie będzie miał wymówki i wtedy na 100% nie wygra wysoko wyborów parlamentarnych. Nauczcie się ludzie do przodu patrzeć, przecież dając głos na kaczora tworzycie kolejne 5 lat sporów... bo PO wygra parlamentarne jeśli prezydentem będzie Kaczor bo przecież wtedy powie większość że to wina PISu i znowu dadzą szansę PO. to jest bez sensu... PIS pokazał co potrafi rządząc razem z LPR i Samoobroną.
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 21 czerwca 2010, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Cytat:
Nie wmówicie mi, że prezydent ma jakikolwiek znaczący wpływ na politykę. Jeżeli nie ma wsparcia Rady Ministrów i Sejmu nie może nic zrobić

dlatego wlasnie K.U.R.W.A trzeba wybrac prezydenta który bnedzie wspolpracowal z rzadem tuska, a nie "kontynuowal polityke lecha kaczynskiego", czyt. wetowanie kazdej ustawy, zeby w wyborach parlamentarnych pokazac "ha! frajerzy nic nie zrobili przez 4 lata". Bo do kur** nedzy to jest wszystko co zrobil lech - wetowal co się dalo, przeszkadzal na każdy m,ozliwy sposob! przemyslcie to i jak ktos ma jakieś SENSOWNE kontrargumenty to zapraszam do rozmowy, a jak chce napisac ze jarek jest kul słit to niech milczy na wieki



hmmm, powiedz mi jaka przynajmniej JEDNA JEDYNA ustawa, ta ZAWETOWANA, albo NIEZAWETOWANA odbiła się na twoim życiu tak bardzo NEGATYWNIE przez ostatnie 4 lata ? potrafisz taka wskazać ? która na minus zmieniła twoje życie ?

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 21 czerwca 2010, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja życzę Polsce kolejnych 5 lat sporów, żeby się może ludzie ogarnęli i przestali na bandę czworga głosowac.

Chyba jednak Kaczyński, tylko po to żeby skłócić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 21 czerwca 2010, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Memorial napisał:
Majkel napisał:
Cytat:
Nie wmówicie mi, że prezydent ma jakikolwiek znaczący wpływ na politykę. Jeżeli nie ma wsparcia Rady Ministrów i Sejmu nie może nic zrobić

dlatego wlasnie K.U.R.W.A trzeba wybrac prezydenta który bnedzie wspolpracowal z rzadem tuska, a nie "kontynuowal polityke lecha kaczynskiego", czyt. wetowanie kazdej ustawy, zeby w wyborach parlamentarnych pokazac "ha! frajerzy nic nie zrobili przez 4 lata". Bo do kur** nedzy to jest wszystko co zrobil lech - wetowal co się dalo, przeszkadzal na każdy m,ozliwy sposob! przemyslcie to i jak ktos ma jakieś SENSOWNE kontrargumenty to zapraszam do rozmowy, a jak chce napisac ze jarek jest kul słit to niech milczy na wieki



hmmm, powiedz mi jaka przynajmniej JEDNA JEDYNA ustawa, ta ZAWETOWANA, albo NIEZAWETOWANA odbiła się na twoim życiu tak bardzo NEGATYWNIE przez ostatnie 4 lata ? potrafisz taka wskazać ? która na minus zmieniła twoje życie ?


czyli lepiej żeby było tak jak jest niż żeby było lepiej ?
(chociaż można wymienić nawet ustawę o służbie zdrowia - czekałem w kolejkach w szpitalu - zamiast jak w wielu szpitalach prywatnych które mają podpisany kontrakt NFZ, czekać o wiele krócej)

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 21 czerwca 2010, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:
ABSZT ale nawet będąc oddanym wyborcą PIS lepiej jak oddasz głos na Komora i jeśli rząd nie zrobi nic przez 1,5roku, to nie będzie miał wymówki i wtedy na 100% nie wygra wysoko wyborów parlamentarnych. Nauczcie się ludzie do przodu patrzeć, przecież dając głos na kaczora tworzycie kolejne 5 lat sporów... bo PO wygra parlamentarne jeśli prezydentem będzie Kaczor bo przecież wtedy powie większość że to wina PISu i znowu dadzą szansę PO. to jest bez sensu... PIS pokazał co potrafi rządząc razem z LPR i Samoobroną.


PO i tak już idzie powoli w dół. Oczywiście masz dużo racji w tym co wyżej napisałeś. Jednak przez te 1,5 roku mogą też tak spieprzyć w Polsce, ze kolejny nowy rząd sobie z tym nie poradzi, i po próbach ratowania Polski powróci PO do władzy pod zmienioną nazwą. To tez jest prawdopodobne.

Ja nie wiem. Powinien się znaleźć taki typ jak w filmie RAMPAGE, tyle że zamiast do zwykłych ludzi powinien uderzyć na wiejskiej lub na jakimś spotkaniu prezydenta z premierem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 21 czerwca 2010, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Majkel napisał:
Cytat:
Nie wmówicie mi, że prezydent ma jakikolwiek znaczący wpływ na politykę. Jeżeli nie ma wsparcia Rady Ministrów i Sejmu nie może nic zrobić

dlatego wlasnie K.U.R.W.A trzeba wybrac prezydenta który bnedzie wspolpracowal z rzadem tuska, a nie "kontynuowal polityke lecha kaczynskiego", czyt. wetowanie kazdej ustawy, zeby w wyborach parlamentarnych pokazac "ha! frajerzy nic nie zrobili przez 4 lata". Bo do kur** nedzy to jest wszystko co zrobil lech - wetowal co się dalo, przeszkadzal na każdy m,ozliwy sposob! przemyslcie to i jak ktos ma jakieś SENSOWNE kontrargumenty to zapraszam do rozmowy, a jak chce napisac ze jarek jest kul słit to niech milczy na wieki


Aleś durnoty napisał. Ile zawetował Kaczyński ustaw a ile podpisał? Zawetował coś ok. 17 bodajże a podpisał najwięcej z dotychczasowych prezydentów. Chcesz argumentów a nie podałeś sam żadnych. Zasłyszałeś coś od kogoś, że przeszkadzał w każdy możliwy sposób, jakoś tego przez statystyki nie widać. Za Kwaśniewskiego był też premier i rząd SLD stanowili większosć? I co było? Kraina miodem i mlekiem płynąca? Zanim napiszesz kolejne głupstwo sprawdź lepiej zasłyszane informacje, a nie pisz bzdur.



Ale ja coś chyba pisałem post wyżej prawda? kły i pazury schować.

Poza tym Abszt nie ma co porównywać tamtego SLD do PO. Po prawdzie zgodzę się z tobą że tamta RP to był jeden dupnyj syf bo afera na aferze kwitła i sami na siebie patrzyli kiedy można krtań przegryźć. Ale Tusk to nie Miller.

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 21 czerwca 2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ALTUS napisał:

Ale ja coś chyba pisałem post wyżej prawda? kły i pazury schować.

Poza tym Abszt nie ma co porównywać tamtego SLD do PO. Po prawdzie zgodzę się z tobą że tamta RP to był jeden dupnyj syf bo afera na aferze kwitła i sami na siebie patrzyli kiedy można krtań przegryźć. Ale Tusk to nie Miller.


No jak pazury można schować, jak jest to ulubiony argument (zupełnie oczywiście nietrafiony) przeciwników Lecha Kaczyńskiego, którzy chyba nawet jakby widzieli to na papierze nie zmienili by zdania, bo już swoje wiedzą. Już któryś raz z kolei usłyszałem/przeczytałem taką głupotę, dlatego tez taki mój drwiący ton w tamtej wypowiedzi.
Owszem SLD i PO porównywać nie można, ale co polityka PO ma wspólnego z liberalizmem, jak z każdej strony próbują ubezwłasnowolnić człowieka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 21 czerwca 2010, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mam tu swojego typu, ale pojadę zagłosować i zagłosuję na Komorowskiego.Kaczyński był premierem i pokazał że jest nędzny jak flaki z olejem.To mściwy skurwiel i nic dobrego nie będzie jak zostanie prezydentem.
Wczoraj na portalu Jasielskim ktoś napisał:
Wiecie jaki jest szczyt chamstwa ? Zagłosować na Kaczyńskiego i wyemigrować za granicę
Ciekawe, prawda ?
Druga sprawa w Anglii Komorowski wygrał gdzie siedzi połowa, albo i większość młodych Polaków, a w Ameryce gdzie siedzi stara Polonia Kaczyński.
Wniosek wyciągnijcie sami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 21 czerwca 2010, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie to zebym się czepial, ale chciałem tylko cosik przypomniec. Mianowicie, niezalenie od afer jakie towarzyszyly rzadawi SLD, to przynajmniej wprowadzili nas do EU, a dzięki ich rzadowi nastapil wzrost naszej gospodarki, który tak chetnie przypisywal sobie PiS. I zeby nie było, nie mowie ze ich rzad był idealny, aczkolwiek jednak jakieś plusy mial.

A co do zawetowanej ustawy, to powtorze tylko ta podana przez Psika, odnosnie sluzby zdrowia.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 21 czerwca 2010, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Memorial napisał:
Majkel napisał:
Cytat:
Nie wmówicie mi, że prezydent ma jakikolwiek znaczący wpływ na politykę. Jeżeli nie ma wsparcia Rady Ministrów i Sejmu nie może nic zrobić

dlatego wlasnie K.U.R.W.A trzeba wybrac prezydenta który bnedzie wspolpracowal z rzadem tuska, a nie "kontynuowal polityke lecha kaczynskiego", czyt. wetowanie kazdej ustawy, zeby w wyborach parlamentarnych pokazac "ha! frajerzy nic nie zrobili przez 4 lata". Bo do kur** nedzy to jest wszystko co zrobil lech - wetowal co się dalo, przeszkadzal na każdy m,ozliwy sposob! przemyslcie to i jak ktos ma jakieś SENSOWNE kontrargumenty to zapraszam do rozmowy, a jak chce napisac ze jarek jest kul słit to niech milczy na wieki



hmmm, powiedz mi jaka przynajmniej JEDNA JEDYNA ustawa, ta ZAWETOWANA, albo NIEZAWETOWANA odbiła się na twoim życiu tak bardzo NEGATYWNIE przez ostatnie 4 lata ? potrafisz taka wskazać ? która na minus zmieniła twoje życie ?

wybacz ze mam 16 lat i mało mnie dotyczy, ale wole troszczyc się o przyszlosc, wole by jednak by panstwo poruszalo się do przodu mozliwie najszybciej, a nie z miesiecznym lub wiekszym opoznieniem, bo i po co?

abszt, mam doswiadczenie w rozmowach z toba, wiem ze nie sluchasz zadnych argumentow tylko krzyczysz jak to nie mam racji w ogole nie dopuszczajacv mysli ze to ty się pomyliles. z takimi osobami rozmowa nie jest poprostu mozliwa.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 21 czerwca 2010, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:

abszt, mam doswiadczenie w rozmowach z toba, wiem ze nie sluchasz zadnych argumentow tylko krzyczysz jak to nie mam racji w ogole nie dopuszczajacv mysli ze to ty się pomyliles. z takimi osobami rozmowa nie jest poprostu mozliwa.

Wiesz, problem jest w tym, że Ty nie podajesz żadnych argumentów, dlatego tak łatwo Ciebie jest wpędzić w "ślepy zaułek".
Na przykład gdzie był jakiś konkretny argument w twojej wypowiedzi w tym temacie? Nie ma.

Dlatego znalazłem info specjalnie dla Ciebie:
ILOŚĆ PODPISANYCH USTAW: 840
ZAWETOWAŁ: 18 (z 858)
ZAINICJOWAŁ : 45

Różnica jest spora. Nieźle jak na "człowieka, który tylko przeszkadza", nie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 21 czerwca 2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

siedzieć i podpisywać ustawy tylko lekko poprawione to chyba jego normalne zadanie/praca no nie ?
a do podpisania ustawy o reformach (często " niepopularnych ") trzeba mieć jaja Smile

edit: ide spać :wink:

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?