Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL9 - opinie i pytania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 02 września 2010, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Z kolei drużynie Universal Soldiers, jako debiutantom ligi przypadło miejsce w czwartej dywizji, grupie A, gdzie walczyć będziemy o awans do trzeciej ligi:

Universal Soldiers
National Racing Club
Ottoman Gaming
Ultimate Gaming
Fanatics.Runners
nSpire
ExtaZ!
Wings of Speed
Portuguese Dreamers
Legend Racers


Jakoś im się nie dziwie, że nie będą grali w PL9. Niektórzy mają inne priorytety.

Edit: News ze strony TCWclan.net

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 02 września 2010, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak to napisałeś, jakby nagle dostali miejsce w czwartej lidze CPS i z bólem serca zaniechali występu w PL9. Prawda jednak jest taka, że celowo wcześniej walczyli w drabince, by do tej ligi się dostać, doskonale wiedząc, że nałoży się im to na ten turniej. To była całkowicie świadoma decyzja, podjęta w ich własnym interesie ze względu na to, że CPS ma oczywistą renomę w świecie TM, w przeciwieństwie do jakiegoś tam Polish League. Ich sprawa, nie chcą być mistrzami Polski, to nie. Jak ktoś chce być złośliwy, to przy pytaniu o formę US w polskich rozgrywkach można powiedzieć, że w mistrzostwach to się nawet do dziesiątki nie załapali. Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
f1-arek
User no.6900


Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 110
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 02 września 2010, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

abszt cieszy mnie to że tak sądzisz ;]. a co do US to n/c.
_________________
podpis...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 02 września 2010, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak tak to wszyscy się srają żeby pokazać Polską scenę w świecie jak najlepiej... jak jest ku temu okazja to i tak każdy narzeka... Są rzeczy ważne i ważniejsze...W Polsce już udowodnili że potrafią grać na najwyższym poziomie...Teraz wypływaja na szersze wody...
_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 września 2010, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja się im w sumie nie dziwie. co będą mieli z tego ze wygraja PL9? nic. nawet jakby nie wygrali (co chyba patrzac na sklad XX jest rzecza oczywista^^) to tez by się raczej nie przejeli. w Polish League mozna osiagnac conajwyzej prestiz w kraju. czy US go nie ma? w CPS mogą osiagnac dużo wiecej wiec gl US rozjebac ich tam. a z drugiej strony w tej sytuacji HCL będzie mialo podium h3h3.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 02 września 2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wystarczyło, że nie przystąpili do PL9, a już wróżbici mówią, że nie zajęliby nawet 10 miejsca.
Przeżywając kryzys rozwaliliby większość drużyn z I ligi.

Życze im sukcesów na arenie międzynarodowej. Swoje pokazali już na polskiej scenie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 02 września 2010, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
ja się im w sumie nie dziwie. co będą mieli z tego ze wygraja PL9? nic.


to po huj w ogóle się w to bawimy ? wystartujmy wszycy razem w ESL, ekipa która zajdzie dalej będzie mistrzem polski, przy okazji nie opuszczając rozgrywek CPS

po drugie ich liga nie jest chyba super wymagająca.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 września 2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddo napisał:
Kiciak napisał:
ja się im w sumie nie dziwie. co będą mieli z tego ze wygraja PL9? nic.


to po huj w ogóle się w to bawimy ? wystartujmy wszycy razem w ESL, ekipa która zajdzie dalej będzie mistrzem polski, przy okazji nie opuszczając rozgrywek CPS

po drugie ich liga nie jest chyba super wymagająca.


bawimy się w to bo każdy lubi rywalizacje i każdy chce zmiezyc się z najlepszymi polskimi teamami^^ a twoja propozycja jest bez sensu bo co jeśli wszystkie polskie timi odpadlyby w 1 rundzie to kto bylby miszczem hmm? Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 września 2010, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
każda drużyna grająca czy to w pierwszej lidze czy drugiej jest lepsza od US


to jest poprostu nie prawda.

Cytat:
Jak ktoś chce być złośliwy, to przy pytaniu o formę US w polskich rozgrywkach można powiedzieć, że w mistrzostwach to się nawet do dziesiątki nie załapali


no niby moglby, bo nie będzie ich w top 10, ale tak samo nie ma p4g w top10 jakiejs nadeolidze, czy w innych turniejach, o których istnieju nawet nie wiemy, bo po prostu nie biora udzialu.
jak zrobie lige druzynowa, a yoyo-tech nie będzie bralo udzialu, bo uwaza ja za noobowa to tez raczej nie powinienem mowic, ze yoyo-tech nawet nie było w top10.

pewne jest jednak, ze us nie będzie moglo się już nazywac druzynowym mistrzem polski, ale będziemy miec 100% nowego mistzra.

ogolnie jest to raczej sprawa priorytetow, a us widocznie ma inne niz reszta polksich drużyn.

kiedyś ps tez koncentrowalo się na jakos 3. lige miedzynarodowa i przez to przejebali w pl. na koncu dobrze im to nie wyszlo, bo jakiś sukcesow w tej miedzynarodowej lidze tez nie było.

pewnie niejeden będzie się pytal, czy us by było w stanie wygrac z xx czy pol i tutaj mozna sobie pomyslec, ze poprostu nie chcieli się postawic, bo maja akurat dosc mało aktywnych graczy i nie chcieli sobie popsuc wizerunku przez mozliwe porazki.

jakby nie było, jeszcze nigdy w historii pl jedna z najlepszych drużyn polski nie zrezygnowala z braniu udzialu w pl, wiec tutaj mamy novum w formie pewnej seperacji, co będzie kosztowalo us pewnie kilka punktów sympatji na scenie, jak widac w niektorych komentarzach, a liga trochę traci poziomu na szerokosci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 02 września 2010, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O rrrany, po to dałem na końcu swojej wypowiedzi emotkę "Very Happy", żeby nie brać ostatniego zdania na poważnie lub by nie przekręcać moich słów, nazywając mnie przy okazji wróżbitą. Jak już pisałem - US nie chce grać w PL9? Trudno. Na PL6 sytuacja była prawie taka sama, ale jakoś wszyscy przeżyli (z trudem, ale jednak). Podzielam mimo to zdanie oddo; jeśli w PL10 nie zagrają np. 3 drużyny z czołówki, to będzie można zwijać manatki, bo PL straci status mistrzostw Polski i zmieni się w turniej pocieszenia dla słabszych.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 02 września 2010, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Cytat:
każda drużyna grająca czy to w pierwszej lidze czy drugiej jest lepsza od US


to jest poprostu nie prawda.


Odnosiło się do postu x3nuna, o tym, że może być gadanie, że XX nie jest najlepsze, bo nie grało z US. Ci drudzy nie biorą udziału i jeśli w przyszłości takie gdybanie pojawiłoby się ze strony graczy US, to mogłoby się też to odnosić do innych teamów, bo wyniku PL9 jeszcze nie znamy Smile. Dlatego każdy zapisany team pod tym względem jest lepszy PODCZAS TEGO PL od US Smile. Nie chodzi mi umiejętności, bo wiadomo US je ma ogromne, ale nie będzie można ich sprawdzić.

A czemu NAR?
Macie bardzo dobrych graczy i realne szanse na podium, o które (tak sobie zakładam Razz) powalczycie z XST.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 września 2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@scooter, abszt

przeciez ja nie mam zamiaru jakos bronic tam US, bo mnie tez denerwuje, ze olewaja PL, ale czy z " Smile " (pozdro scooter) czy bez, nie powinno się przesadzac i od razu mowic, ze każda drużyna jest lepsza.

jak US powie ze jest lepszy niz mistrz PL, to nie będziemy poprostu wiedziec, czy tak jest, czy nie, wlasnie w tym jest problem, ze US się nie zapisalo i to im biore za zle.
poza tym pamietam jeszcze niedlugo wyrazony przez US cel, wygrac PL czesciej niz POL czy pS i dziwie się co się z tym stalo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 02 września 2010, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oczywiście nic się powaznego nie dzieje jak nie gra jedna z czołowych ekip, ale czy to przypadkiem malutkimi kroczkami nie powoduje osłabienie prestizu tych polskich rozgrywek ? Chodzi mi o to ze powiedzmy w przyszłym roku zostaje otwarty turniej elsa w dokladnym terminie co pl10 i to na ten "miedzynarodowy" cup kieruja się topowe teamy tymasamym zostawiajac pl10 slabej reszcie, osobiscie wolał bym podnies atrakcyjnosc polskiego turnieju niz jechac w tym "szerokowodnym" (których jest dużo dużo wiecej) no ale to ich decyzja.
_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 02 września 2010, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja się zgadzam z maziarzem.
I imo też multigaming wolał, aby wzięli udział w międzynarodowym turnieju, żeby się pokazać niż w mistrzostwach polski, o których nikt poza naszym krajem nic nie mówi. Życzę powodzenia.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 02 września 2010, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Ja się zgadzam z maziarzem.
I imo też multigaming wolał, aby wzięli udział w międzynarodowym turnieju, żeby się pokazać niż w mistrzostwach polski, o których nikt poza naszym krajem nic nie mówi. Życzę powodzenia.


Czyli lepiej zagrać w międzynarodowym cupie, żeby się pokazać na scenie na której tylko jako TP coś osiągneliśmy i za to zostać opisanym w newsie na esportfrance (szau), niż zagrać raz na rok pierdolone PL bo nic z tego nie ma?

A po drugie, ESL to nie jedyny turniej drużynowy.

Jeszcze 4 liga, zanim dojdą do Premier League albo 2 ligi to Kamilos będzie dzieciaty.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 02 września 2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co mają grać co roku z tymi samymi drużynami w tej samej lidze?

Przepraszam, ale troszkę przesadzasz. Czas najwyższy, żeby polskie drużyny zaczęły pokazywać się na świecie, a nie podniecać się tym, że wygrały kolejne PL.

Czas w końcu walczyć w Europie. Co z tego, że w 4 lidze? Każdy mistrz zaczynał od dna, żeby osiągnąć szczyt ( ale patos Smile). Mam nadzieję, że 4 liga jest tylko początkiem i, że osiągną więcej niż TP (nic im nie ujmując).

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 02 września 2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tosz napisałem wystartujmy razem, żeby się pokazać Smile. Ale chwila jestem pewien że skończyło by się to jak na TEX. Tylko szkoda mi adminów, rozumiem gdyby to był team z 2 ligi albo coś Ale to US ;f Było by mnóstwo emocji i funu, bo 1 miejsce to sprawa otwara (US,POL,XX,NaR)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szampon
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 227



PostWysłany: 02 września 2010, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nar jak zwykle się nie dostanie do 1. ligi Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 02 września 2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze mała myśl.

co mi się nie podoba to fakt, że nikt z US nie raczył się tu choćby krótko wypowiedzieć. no ja rozumiem, że grają gdzieś tam w świecie i tu odpuszczają, ale w tym momencie wygląda to tak, jakby mieli polską scenę w głębokim poważaniu, nie racząc się odezwać nawet słówkiem w tej przecież ważnej dla polskiej tm sprawie.

pewnie jak zwykle przesadzam, zresztą nie pierwszy raz, ale takie są po prostu moje osobiste odczucia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 02 września 2010, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
jeszcze mała myśl.

co mi się nie podoba to fakt, że nikt z US nie raczył się tu choćby krótko wypowiedzieć. no ja rozumiem, że grają gdzieś tam w świecie i tu odpuszczają, ale w tym momencie wygląda to tak, jakby mieli polską scenę w głębokim poważaniu, nie racząc się odezwać nawet słówkiem w tej przecież ważnej dla polskiej tm sprawie.

pewnie jak zwykle przesadzam, zresztą nie pierwszy raz, ale takie są po prostu moje osobiste odczucia.


Nie przsadzasz. O ile o to ze probuja się rozwijac i "walczą o europe" nie mozna miec pretesji. To bycie Mistrzami Polski jednak do czegoś zabowiązuje. Nawet glupia notka, ze nie wystapią z PL9 poniewaz"..." była by mile widziana. Ale albo naprawdę maja wyjebane na polska scene, albo poprostu się boja tu udzielac. A nie wierze ze nikt z TCW tego jeszcze nie czytał.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?