Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Topic dla tych, co mają już 18 lat ;D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:

Majkel:
co za idiotyzm! Abszt nie pomyslales ze może jest teraz kryzys? Jest, i to od dawna... Polska jest jednym z krajów ktoe ucierpiały najmniej i to dzięki PO... .


ło stary, takiego idiotyzmu jaki teraz napisałeś to nawet nie będę komentował, PO ma tyle wspólnego z zażegnaniem niby "kryzysu" co Małysz z wrestlingiem :F To co te pajace z PO wyprawiają to się w pale nie mieści. Na ich mordy to nawet patrzeć już nie mogę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 czerwca 2009, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wczorajsze wybory pokazały przede wszystkim całkowity upadek partii lewicowych w Polsce. Skończyła się tradycyjna tendencja: raz wygrywa partia lewicowa, a raz prawicowa itd. PO utrzymuje tak wysokie poparcie tylko dlatego, że pozostałe partie po prostu są tragiczne. PiS swoimi spotami i zachowaniami posłów co chwila się kompromituje, SLD jest płytkie i nie ma charyzmatycznego lidera, który wyciągnąłby tą partię z dołka. Ludzie lewicy, którzy potrafili wzbudzać sympatię ludu (Borowski czy Rosati) są w jakiejś niezależnej partii o której prawie nikt nic nie słyszał. Na tym wszystkim korzysta PSL, który spokojnie co roku zyskuje poparcie społeczeństwa. Generalnie, jeżeli na scenie politycznej nie pojawi się jakaś rozsądna alternatywa dla PO to ta partia może bardzo długo pozostać u władzy
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 08 czerwca 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rugger napisał:
Cytat:

Majkel:
co za idiotyzm! Abszt nie pomyslales ze może jest teraz kryzys? Jest, i to od dawna... Polska jest jednym z krajów ktoe ucierpiały najmniej i to dzięki PO... .


ło stary, takiego idiotyzmu jaki teraz napisałeś to nawet nie będę komentował, PO ma tyle wspólnego z zażegnaniem niby "kryzysu" co Małysz z wrestlingiem :F To co te pajace z PO wyprawiają to się w pale nie mieści. Na ich mordy to nawet patrzeć już nie mogę.

pakiety antykryzysowe i te inne pierdoly kochanie ;* nie orientuje się za bardzo ale na pewno zrobili wiecej niz PiS przez swoje dwa lata ;p

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 czerwca 2009, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gdybyśta choć trochę więcej wiedzieli o polityce niż widuje się w Wiadomościach po Dobranocce.

o kryzysie było wiadomo już w 2006r gdy w Anglii wszyscy mądrzejsi o tym gadali na konferencjach, niestety niewiele osób ich posłuchało. widać przecież, że Anglia wcale aż tak bardzo nie cierpi na kryzysie w porównaniu do innych krajów. a gdyby popatrzeć na USA to aż strach dupę ściska, cholera, jak można taką gospodarkę rozwalić? nasi wspaniali trzymający władzę posłowie nawet tak rozpieprzyć by tego nie potrafili.

swoją drogą uważa się, że w Polsce nie ma aż tak dużego kryzysu i to jest fakt! pewnego pięknego majowego dnia w chinach zwolniono w ciągu godziny 40mln osób, czyli całą Polskę! więc chyba u nas nie jest najgorzej. w dodatku w ostatnim tygodniu nawet stopa bezrobocia minimalnie, ale spadła. jest to zasługa w pewnej mierze PO, ale nie do końca.

Polska jest krajem, że tak powiem w drugim szeregu. W pierwszym jest Francja, Chiny, USA, Niemcy, Włochy itp itd. To wałaśnie w tamtych krajach dzieje się najgorzej. Właśnie w takich, gdzie gospodarka jest oparta na imporcie i eksporcie. Polska jednak ma co nieco tam swojego i trzyma się jak kowboj na byku.

Niestety nie dotrzyma tych 8 sekund gwarantujących zwycięstwo. Już w przyszłym roku w naszym kraju się tak beknie, że sam Garfield bekacjący po lasagni byłby pełen podziwu. Jest to spowodowane opóźnieniem krążenia gotówki na świecie. Na szczęście odczujemy to beknięcie słabiej niż amerykanie czy azjaci bo już to się z deka wyrówna. Tak samo za 2-3 lata kolejne kraje na 3 szczeblu odczują dotkliwiej kryzys w stosunku do poprzednich lat, ale słabiej w stosunku do innych krajów.

Tak czy siak, ocalenia od kryzysu nie ma na razie! PO skutecznie opóźniło i złagodziło pierwszy cios, ale walka jeszcze długa.

I cholera mnie bierze, jak ktoś mówi, że na PO nie może patrzeć. To lepiej patrzeć na kaczorków? Na wielkiego edukatora? Na opaloną świnię? Na boga Włoszczowej? Na Renatę "owies" Beger? Na Kalisza 130? Na Kurskiego, który z gęby sobie zrobił pierwszą cholewę Rzeczypospolitej. Na litość boską, nie jest ideałem, nie zrobiło wiele, ale przynajmniej nie zbiera pochwał za SLD tak jak to robił PiS, tylko zbiera cięgi za decyzję PiS-u, który swoją drogą jest żałosny ze swoimi kłamliwymi spotami. I może głosując na PO nie wybieramy najwspanialszego dobra dla naszej ojczyzny, ale na pewno wybieramy mniejsze zło!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
gdybyśta choć trochę więcej wiedzieli o polityce niż widuje się w Wiadomościach po Dobranocce.

...

I cholera mnie bierze, jak ktoś mówi, że na PO nie może patrzeć. To lepiej patrzeć na kaczorków? Na wielkiego edukatora? Na opaloną świnię? Na boga Włoszczowej? Na Renatę "owies" Beger? Na Kalisza 130? Na Kurskiego, który z gęby sobie zrobił pierwszą cholewę Rzeczypospolitej. Na litość boską, nie jest ideałem, nie zrobiło wiele, ale przynajmniej nie zbiera pochwał za SLD tak jak to robił PiS, tylko zbiera cięgi za decyzję PiS-u, który swoją drogą jest żałosny ze swoimi kłamliwymi spotami. I może głosując na PO nie wybieramy najwspanialszego dobra dla naszej ojczyzny, ale na pewno wybieramy mniejsze zło!


Owszem potrafisz "ładnie" pisać ale nijak mają się do siebie te dwie kwestie, które napisałeś ;d Wiecie co to populizm? Co to manipulacja? Wiecie co potrafią zrobić mas media, gdy są przychylne jakiejś partii a negatywnie nastawione do innej? ;d Nie zastanawialiście się kiedyś czemu do cholery gdy dalej rządzi PO, dalej wszystkie partie liczące się atakują PiS, chodź już dawno nie jest u władzy? Czemu błędy PO nie są tak nagłaśniane (albo w ogóle) jak PiSu? Czemu dalej wszystko krąży w okół tejże partii -.-? Chybeck a czemu ja mam patrzeć na Niesiołowskiego, Tuska, Pitere, Protasiewicza, Komorowskiego czy w końcu Palikota :F i co ma Kalisz, Beger, Roman do PiSu? I najlepsze, nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło Surprised Nie znam się mega super na polityce ale potrafię dostrzec niektóre szczegóły, które wyrabiają mi moje zdanie na temat tego wszystkiego... Nie pisze już więcej o polityce bo to bez sensu z doświadczenia wiem że rozmowa o polityce zaostrza atmosfere ...


Ostatnio zmieniony przez «RH» rugger dnia 08 czerwca 2009, 20:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 08 czerwca 2009, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
wałaśnie

tylko do tego można się przyczepić chybuś ;D
EDIT:
A Palikota Rug zostaw bo to koleś który mówi co myśli w taki sposób, żeby wszyscy o tym słyszeli, żeby to trafiało do ludzi... ^^

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 czerwca 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Palikot jest jednym z lepszych polityków, a właściwie był.

tylko on mówił, to co myślał, bo dla niego polityka była tylko zabawą, on ma za co się utrzymać, dla niego bycie posłem to nie jest być, a nie być.

a jeżeli nie wiesz czym się różni Niesiołowski, Tusk, Pitera, Protasiewicz, Komorowski czy w końcu Palikot od Kaczyńskich, Kurskiego, Kamińskiego, Ziobry to nawet nie ma co z Tobą rozmawiać na takie tematy.

Manipulacja? przecież 1,2,tvp info należą w większości do pro pisowców, a więc Twój argument obrócił się przeciwko Tobie.

Co ma Roman i Beger do PiS-u? a może tak na przykład byłą koalicję, już zapomniałeś? A Kalisz? No tak go przytknąłem bo zachowuje się jak drugi Kamiński.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 08 czerwca 2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rugger napisał:
nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło Surprised

Załóżmy, że partią rządzącą może być PO lub Samoobrona.
Co wybierasz? To, co będzie mniej uwierało w tyłek, czy Ci obojętne?


Ostatnio zmieniony przez «RH» Egzegezy dnia 08 czerwca 2009, 21:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 08 czerwca 2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chybeck <3<3<3
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rugger napisał:
chybeck napisał:
gdybyśta choć trochę więcej wiedzieli o polityce niż widuje się w Wiadomościach po Dobranocce.

...

I cholera mnie bierze, jak ktoś mówi, że na PO nie może patrzeć. To lepiej patrzeć na kaczorków? Na wielkiego edukatora? Na opaloną świnię? Na boga Włoszczowej? Na Renatę "owies" Beger? Na Kalisza 130? Na Kurskiego, który z gęby sobie zrobił pierwszą cholewę Rzeczypospolitej. Na litość boską, nie jest ideałem, nie zrobiło wiele, ale przynajmniej nie zbiera pochwał za SLD tak jak to robił PiS, tylko zbiera cięgi za decyzję PiS-u, który swoją drogą jest żałosny ze swoimi kłamliwymi spotami. I może głosując na PO nie wybieramy najwspanialszego dobra dla naszej ojczyzny, ale na pewno wybieramy mniejsze zło!


Owszem potrafisz "ładnie" pisać ale nijak mają się do siebie te dwie kwestie, które napisałeś ;d Wiecie co to populizm? Co to manipulacja? Wiecie co potrafią zrobić mas media, gdy są przychylne jakiejś partii a negatywnie nastawione do innej? ;d Nie zastanawialiście się kiedyś czemu do cholery gdy dalej rządzi PO, dalej wszystkie partie liczące się atakują PiS, chodź już dawno nie jest u władzy? Czemu błędy PO nie są tak nagłaśniane (albo w ogóle) jak PiSu? Czemu dalej wszystko krąży w okół tejże partii -.-? Chybeck a czemu ja mam patrzeć na Niesiołowskiego, Tuska, Pitere, Protasiewicza, Komorowskiego czy w końcu Palikota :F i co ma Kalisz, Beger, Roman do PiSu? I najlepsze, nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło Surprised Nie znam się mega super na polityce ale potrafię dostrzec niektóre szczegóły, które wyrabiają mi moje zdanie na temat tego wszystkiego... Nie pisze już więcej o polityce bo to bez sensu z doświadczenia wiem że rozmowa o polityce zaostrza atmosfere ...
buahahahahahaha... Poczulem się tak, jakbym sluchal kaczora, albo jakiegoś typowego mohera. I Ty mowisz o manipulacji? proszę Cie... Hmm media przychylne jakiejs partii. O ile się nie myle, to pis ma media, ktore stoja za nimi nawet jak się osmieszaja. PO takowych nie ma, gdyz jak coś zle robi, to im tez się dostanie. oczywiście latwiej posluchac kaczora, który to bez zadnych argumentow (i tu masz do czynienia z manipulacja) wmawia, ze to jest masowa nagonka. Mowisz ze to media atakuja pis. A czy ta partia, poprzez swoje decyzje, czyny, a także slowa sobie na to nie zasluzyna? Podaj mi przynajmniej 1 przyklad, kiedy to np. TVN atakuje pis bez przeczyny. 1 przyklad wystarczy.
Next sprawa. Czemu to pis dalej jest atakowany, kiedy to już nie rzadzi? Pozwol ze odpowiem pytaniem na pytanie. A czemu to pis przywlaszczal sobie zaslugi lewicy jeśli chodzi o wzrost naszej gospodarki? I teraz wlasciwa odpowiedz. Bo skutki wladzy pisu nie były odczuwalne od razu. będziemy je jeszcze odczuwac przez parę lat, tak samo jak gospodarcze zaslugi lewicy były odczuwalne podczas rzadu pisu. Nie będę już mowil o tym, ze kiedy to pis rzadzil, to wina za swoje "niewypaly" obarczal PO.
Next. co ma takiego roman, beger itd do pisu? Ano to, ze chyba ktos z tej parti obiecywal, ze z takimi osobami nie będzie nigdy koalicji. oczywiście mozesz powiedziec ze to wina PO. Ale... Pod koniec rzadu pisu, kiedy to było widac rozpad owej koalicji PO również miala mozliwosc stworzyc nowy rzad przy pomocy tych partii. Ale o ile się nie myle, to z tego nie skorzystali.
Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zlo? Jak dla mnie PO nie jest idealna. Ba. Daleko jej do idealu. Ale za rzadow tej partii nie slysze codziennie o kolejnych wybrykach kurskiego, kaczora itd. Nie slysze, ze caly swiat się z nas smieje. Moglbym tak jeszcze wymieniac, ale po prostu mi się nie chce. W każdym bądź razie: jak dla mnie, jest to mniejsze zlo.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
Abszt widocznie to Ty nie zrozumiales co mialem na mysli. Chodzilo mi o to, ze jeśli tylko PO obarczasz wina za obecna sytuacje w Polsce, to jeszcze niedlugo zaczniesz mowic, ze Ci wlasnie studenci to tez wina PO. Wcale bym się nie zdziwil, bo czytajac różne komentarze zwolennikow pisu na wp i sluchajac ich na zywo, takie teksty sa bardzo prawdopodobne.


Hmm , czy zdanie "taa i to wszystko wina PO. to ze wg Ciebie na studiach sa brudasy itd to tez wina PO. Pogratulowac..." ukazuje w sposób prosty i zrozumiały co masz na myśli? raczej nie. Poza tym skąd możesz wiedzieć co będę mówił w przyszłości? Poglądy się zmieniają, to życie je kształtuje, więc ja sam nie wiem co mogę uważać za kilka lat. Póki co jest jak jest. Zresztą w twoich wypowiedziach wręcz atakujesz PiS i osoby im przychylne porównując ich do moherów. Trochę stereotypowe myślenie, godne wręcz 'mohera'.

Co z tego, że np TVP Info przychylne jest PiS. TVN, Onet można nazwać jako przychylne PO (w sumie każde media można nazwać, że sa przychylne jakiejś partii, tak też jest. ja polecam jedyną w miarę, bardzo profesjonalną, obiektywną jeszcze RZECZPOSPOLITĄ). Jednak krytykowany jest przede wszystkim PiS. Bowiem wyciągano takie bzdety jak "spieprzaj dziadu" i w ogóle nieciekawe wypowiedzi polityków PiSu, którzy chcieli dobrze, ale nie potrafią tego odpowiednio ująć często "waląc" bezpośrednio w przeciwników. A teraz? Jak Tusk ma krew na rękach ( jego słowa stały się przyczyną śmierci tego inzyniera zamordowanego przez talibów, bo zamiast przeciągać negocjacje, jak powinno, on od razu rzuca gadkę : z Terrorystami Polska nie negocjuje)? Mówi się o tym? Było minęło, ale tego już jakoś na łamach prasy czy w TV się nie porusza. Ale "spieprzaj dziadu" pamiętają wszyscy, pomimo tego, że sam tak mówię tym leniwym, zapijaczonym dziadom, bo zaczepiają bezczelnie co chwilę żebrząc o kasę na wódkę, a jak nie dasz, to chce Ci taki wpier*olić.
A odnośnie mniejszego zła - dla każdego to jest inna partia, ale bez względu na to jaka będzie i tak niemal cały świat będzie się z nas śmiać, będą mieć Nas w d*pie, jak zawsze mieli i nic tego póki co nie zmieni, pomimo zasług dla Europy, która gdyby nie Polska mogłaby nie nazywac się Europą.
A co do prognoz dotyczących tego, co się wydarzy w krajach tzw drugiej i trzeciej kategorii - wszystko może się zmienić pod wpływem jakiegoś incydentu, więc póki co to na razie wyłącznie niepoparte prognozy. Zreszta oczywiste jest że taki kryzys trwa dużo więcej niż kilka miesięcy.
PO trafiło fatalnie - czasy kryzysu, ale w żadnym wypadku go nie spowalnia, ani mimo prób skutecznie nie walczy. Stołki ministerów zmieniają się wraz z partiami, ale prezesi spółek, banków (od których w dużej mierze zależy sytuacja gospodarcza w kraju) - nie. Ciekaw jestem czy jakby PO wprowadziło rok temu płatne studia (bo takei mieli plany) to ilu z Was popierałoby tę fałszywą jak oczy Tuska partię. Prawdziwa Platforma Obywatelska to byli Olechowski i Płażyński kilka lat temu. Teraz to komedia. Zresztą jak każdy rząd. Ale jeden zmusza do płaczu a inny do śmiechu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt, w takim samym stopniu atakuje PiS, co Ty PO. Hmm mowisz ze moje wypowiedzi sa godne mohera? Ciekawe. Tylko ze ja nie jestem slepo zapatrzony w PO (nie mowie ze Ty jesteś w PiS) i w odroznieniu do tej grupy ludzi, potrafie znalesc wady tej partii i o nich mowic.
Co do smierci inzyniera. To talibowie sa winni jego smierci, a nie premier. A tak w ogole, to nie wiem za bardzo jakie talibowie mieli zadania, ale chyba nie tylko wzgledem Polski, wiec watpie aby Tusk mogl spelnic wszystkie ich "zachcianki".
Co do "spieprzaj dziadu". Kaczynski (już nie pamietam który) to wazna osoba w panstwie i jako taka osoba, tym bardziej powinien uwazac na swoj jezyk, gdyz reprezentuje nie tylko siebie, ale tez polski rzad, oraz niejako caly kraj.
Co do calego swiata, który ma nas w d*pie. oczywiście, lepiej tak jak prezydent wypiac się na wszystkich i udawac wielkiego pana, niz probowac naprawiac ten sposob widzenia poprzez rozmowy. Nie umniejszam tutaj zaslug Polski dla Europy, ale nie mozemy zapominac, ze Europa tez ma jakiś wklad w obecne istnienie Polski. No i musimy się pogodzic, ze Polska obecnie jest krajem zaleznym od innych i nie mozemy się obrazac na inne panstwa, chociaż w przeszlosci zrobily nam wiele zlego. Zreszta... Polacy tez rozpoczynali wojny, okupowali inne tereny, raz nawet byli blisko przejecia wladzy w Rosji. Ale o tym oczywiście się nie pamieta.
A tak w ogole to dla mnie mozna się już powoli przyblizac do zamkniecia tematu, bo wybory, ktore były glownym tematem tego topicu się odbyly, a i znane sa już wyniki. A jak widac o polityce mozna tu pisać bardzo dlugo, co niekoniecznie musi przyniesc coś dobrego.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 09 czerwca 2009, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
Palikot jest jednym z lepszych polityków, a właściwie był.

tylko on mówił, to co myślał, bo dla niego polityka była tylko zabawą, on ma za co się utrzymać, dla niego bycie posłem to nie jest być, a nie być.

a jeżeli nie wiesz czym się różni Niesiołowski, Tusk, Pitera, Protasiewicz, Komorowski czy w końcu Palikot od Kaczyńskich, Kurskiego, Kamińskiego, Ziobry to nawet nie ma co z Tobą rozmawiać na takie tematy.

Manipulacja? przecież 1,2,tvp info należą w większości do pro pisowców, a więc Twój argument obrócił się przeciwko Tobie.

Co ma Roman i Beger do PiS-u? a może tak na przykład byłą koalicję, już zapomniałeś? A Kalisz? No tak go przytknąłem bo zachowuje się jak drugi Kamiński.


Skąd wiesz co on myśli? Jeżeli najlepszy polityk wg Ciebie to ten, który traktuje polityke jak zabawę to gratuluje. Co do tych róznic o politykach, stary co to w ogóle za argument. Czym oni się różnią (zakładam że wg Ciebie na korzyść PO, napisz proszę)? Prezesem TVP jest Farfał, który co jak co ale sprzyja Libertasowi. Zatrzymałeś się chyba w 2007 roku ;d Z radami nadzorczymi grupy ITI, który to jest właścicielem TVNu są ściśle związani ludzie z PO, bądź przychylni PO. Wiedziałem, że pisząc tutaj zostanę wyśmiany (czyt.Fefan) proszę napisz mi tylko jakie to zasługi ma lewica (którą nie da się nazwać lewicą lecz komuną po pzprowską) we wzroście gospodarki? Zapomniałeś już, że za ich rządów w 2001 roku bezrobocie wynosiło 20% i było jednym z najwyższych w europie ? Policjant który widzi próbe zabójstwa na ulicy i nic nie robi, też jest w jakiś sposób współwinny śmierci... :F Tak jak już pisałem, nie będę nic pisał już bo temat polityki stwarza napiętą atmosferę, nie zmienię waszych poglądów a i tak będziecie mieć mnie za debila ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 09 czerwca 2009, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pierdolę już ta polityke ... ;p
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 czerwca 2009, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a podobno w szkole jest czytanie ze zrozumieniem...

1. mówiąc, że to zabawa miałem na myśli to, że nie jest to jego praca (napisałem to oczywiście, ale ktoś wybiera tylko wygodne dla siebie słowa, co nazywa się MANIPULACJĄ)

2. przewodniczącym KRRiT jest Witold Kołodziejski, który to jest związany z PiS-em, kolejni członkowie KRRiT: Piotr Boroń (PiS), Barbara Bubula (PiS), Tomasz Borysiuk (Samoobrona i LPR, czyli dawni sojusznicy PiS), Lech Haydukiewicz (Samoobrona i LPR). I teraz powtórz to o tym, że polskie media nie są po stronie PiS-u, a Farfał oczywiście też z PO nie jest tylko z LPR.

3. ITI związane z PO? A co do tego mają prywaciarze? Polsat to też boi się PiS-u jak słoń myszy, a na PO gadają jak chcą.

4. Czym się różnią Ci politycy? Już śpieszę z odpowiedzią. Widziałeś jakiekolwiek debaty z udziałem polityków PiS-u i PO? Zauważ, że taki Kurski, który jest złodziejem (wziął kasę od państwa za delegację, na której nie był) i oszustem (Roman powiedział jak to on głosował przeciw LPR i Samoobronie będąc w koalicji) w każdej debacie sra po gaciach i się denerwuje, gdy zagląda mu się do CV lub portfela, natomiast Niesiołowskiego widziałem tylko 2 razy naprawdę uniesionego, raz gdy ktoś tam naraził na szwank Polskę, a drugi raz, gdy Kalisz odczuwając brak argumentów zaczął wjeżdżać na jego rodzinę. Już wiesz czym się różnią? Czy podać kolejne argumenty? Tusk i Kaczyński. Debata przed wyborami i oczywiście Tusk pytał się normalnie, co zamierza PiS zrobić, jakie ma plany itp, a oczywiście Kaczyński atakował, że to PO nic nie zrobiło, a trudno, żeby zrobiło, skoro było opozycją, a na dodatek prezydent PiS-owiec blokuje i teraz wszystkie ustawy PO.

Cytat:
Zapomniałeś już, że za ich rządów w 2001 roku bezrobocie wynosiło 20%

I tymi słowami potwierdzasz moje argumenty, że wyniki rządów nie widzi się podczas rządów, ale dopiero przy następnej kadencji (swoją drogą było to 17% bezrobocia, które spadało). Co lewica zrobiła? na przykład wprowadziła nas do Unii Europejskiej, polepszyła nasze stosunki z USA, i naprawdę aktywnie uczestniczyła w życiu państwa, wprowadzali szereg nowych ustaw (nie wszystkie idealne), ale jednak małymi kroczkami poprawiali to i owo, a że jednak na koniec nie dali tego, co obiecywali, to poparcie dla nich tak spadło.

A za debila nie ma się człowieka za poglądy, ale za brak argumentów i ślepą obronę PiS-u, który zrobił dla nas tyle, co O.J. Simpson dla swej małżonki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?