Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
P4G Rekrutuje ! ! !
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 22 grudnia 2009, 1:14    Temat postu: P4G Rekrutuje ! ! ! Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich !

Zespół Power For Gear, po gorących rozmowach skromnego zarządu, nietopowo bo bez CL'a ale nvm... Rolling Eyes :wink: przechodząc do meritum sprawy : Poszukujemy pełnych zapału , chcących posmakować nutki rywalizacji zespołowej , doświadczonych jak i zarówno ponadprzeciętnie uzdolnionych graczy. Dzieje się tak ponieważ nasza skromna ekipa, wykrusza się we wszelkie sposoby. Głównym powodem jest brak czasu jak i chęci , zmiana teamów przez zawodnikow na skutek właśnie braku chęci do treningu innych.Taki obrót sprawy spowodował otworzenie przez nas starających się o to by P4G było topowym teamem , rekrutacji.

1.Wymagania
- Przedewszystkim ogromne chęci treningu, i pomaganiu zespołowi w spotkaniach towarzyskich, czy np ESL , zapał jest bardzo ważny ponieważ własnie jego brak skłonił nas do poszukiwania nowych utalentowanych riderów , poza tym dla chcącego nic trudnego ! :wink:
- Dużo wolnego czasu , by móc brać czynny udział w treningach grupowych, jak i we własnym zakresie , jeździć na meczach ,przeglądać i czynnie rozbudowywać naszą kochaną stronę www.p4gteam.bnx.pl Razz
- Wysoka kultura osobista, nawet jeśli potrafisz jeździć dosyć dobrze, lecz twe zachowanie względem innych,a przede wszystkim graczy przyszłego teamu pozostawia wiele do życzenia, nie masz najmniejszych szans!
- Nieprzeciętne umiejętności jazdy , które możesz udowodnić wykręcając dobre czasy na podanych poniżej mapkach, udowadniając że nie będziesz odstawał od naszych graczy.

2.Mapy
Wszystkie trzy mapy na których odbędzie się rekrutacja są mapami technicznymi, nasz team nie bierze udziału w zawodach nadeo czy lol.Są to mapy z najważniejszych turniejów polskiej oraz światowej sceny.
Mapki nie są trudne,i dla kogoś kto opanował sztukę driftu w stopniu dobrym/bardzo dobrym, zrobienie jakiegoś fajnego czasu nie powinno być problemem.Jeśli nawet nie możesz poradzić sobie ze zrobieniem wymaganego czasu ,a brakuje ci bardzo niewiele nie łam się ! Chętnie zobaczymy twój styl jazdy na naszym servie P4G Team , na którym poniższe mapy już niedługo będą dostępne, chętnie udzielimy kilku pomocnych wskazówek :wink:
NC5/STC6 Hock C : http://w563.wrzuta.pl/plik/0nYcPJnIBlU/nc5-hock-c.challenge
PL8 Flavus : http://w563.wrzuta.pl/plik/8WuCICmASfo/pl8-flavus.challenge
ESL Primus : http://w563.wrzuta.pl/plik/3fUv3prFWUi/esl_-_primus.challenge
By dostac się trzeba wytrenic chociaż 1 mape, ale mile widziane wytrenowane na dobrym poziomie wszystkich !Najwazniejsze jest nie jak najlepsze pb, ale duży regular na ROUNDS mode , bo to od tego zależą późniejsze wyniki na meczach w trybie TEAM.

3.Oferujemy
- Server P4G Team w woj. Dolnośląskim otwarty 24 godziny na dobę, mapy tech, niedługo mini techy ,możliwość zaprezentowania swoich dzieł mapmakerskich na naprawdę często i regularnie odwiedzanym serverze.
- Wspólne treningi do wszelkich zawodów, oraz częstą jazde 4 fun na innych serverach.
-Niebalną atmosferę teamu z nietuzinkowymi postaciami jak nasz pączuś Martula per Kyzzn ( loff <3 ) Wiecznie niezadowolonego, lecz sympatycznego mnie :] oraz wielu innych naprawdę fajnych graczy, którzy są bardzo zabawnymi i wyluzowanymi ludźmi. :wink:
-Wieczory na ogólnym TS ,na którym zawsze jestem ja, jak ktoś by miał jakiś problem do mnie, i wspomniana wyżej kobieta o kuszącym głosie ale niestety zajęta ( pozdro Kaczy ) Kyzzn.

Reasumując więc : Zapraszamy do sprawdzenia się wszystkich chętnych,i naprawdę warto spróbować nie kierując się myślą "aaaaa jestem za słaby nie nadaje się " Wcale nie musi tak być ! Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i zostawiam oprócz podanej wyzej strony swoje gg :4197527 .

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 24 grudnia 2009, 14:29    Temat postu: Re: P4G Rekrutuje ! ! ! Odpowiedz z cytatem  

Chciałem poprawic oprócz ale widocznie nie umiem Very Happy
_________________


Ostatnio zmieniony przez P4G Kinguś dnia 24 grudnia 2009, 17:40, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 24 grudnia 2009, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poprawiłem Ci to, masz mieć na święta ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
antolinek11
Jeździ konno


Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 15


PostWysłany: 11 stycznia 2010, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mysle ze moglbym sprobowac , jezdzilem już u was na serverze kilka razy moj nr gg 10735814. jeśli chcecie mnie sprawdzic to piszcie:] nickw grze to antek95;);d pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
radzio565
Jeździ konno


Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 29


PostWysłany: 08 Maj 2010, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgłaszam się do rekrutacji za chwile dodam screeny z przejazdami, mam 16 lat mieszkam w Szczecinie jestem aktualnie chyba na 45 tys miejscu to tyle ;]

http://hyy.pl/images/32pierwsza_mapa.png
http://hyy.pl/images/90druga_trasa.png

czasy są słabe ponieważ specjalizuję się w trasach typu fullspeed

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 08 Maj 2010, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdyby czasy były bardzo dobre, to i temat stałby się pewnie nagle aktualny. Smile

Drogi Radziu! Ujęło nas twoje zaangażowanie - po całym jednym przejeździe na każdej trasie! - ale niestety musimy ci podziękować, bo czasy są za słabe. Powodzenia gdzie indziej.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 08 Maj 2010, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Happy
_________________



Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 08 Maj 2010, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no, czasy mocarne Very Happy
_________________


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?